Otomasyonla Kişiye Özel Deneyimler Oluşturma

Otomasyon sayesinde müşteri kitlenizi akıllıca ve zahmetsizce genişletebilir ve daha fazla dönüşüm elde edebilirsiniz. Bu canlı yayında, en uygun çözümü bulabilmeniz için Google'ın otomasyon özellikleri paketi tanıtılacak. Görüntülü Reklam Ağı veya Alışveriş kampanyalarıyla ürünlerinizin görünürlüğünü nasıl artırabileceğinizi, internette faaliyet göstermeyen işletmeniz için nasıl potansiyel müşteriler edinebileceğinizi ya da uygulamanızı Google'da nasıl tanıtabileceğinizi öğrenin.

05/03/19

05 Mart 2019, Salı, 15:00:00

Google Ads ile Daha Fazla Potansiyel Müşteri Elde Etme

Tutarlı, yüksek kaliteli potansiyel müşteriler kazanabilmeniz başarılı bir işletme olduğunuzu gösterir. Bu canlı yayında Google Ads'i trafik çekme, satışları artırma, müşterilerle yeniden etkileşime geçme ve yüksek kaliteli müşterileri tespit edip onları kazanma amaçlarıyla kullanma hakkında bazı en iyi uygulamalar paylaşılacak. Ayrıca, verilerinizi doğru bir bakış açısıyla nasıl ölçebileceğiniz ve yeni potansiyel müşterilerinizi doğrulamak için çevrimdışı dönüşüm içe aktarımlarından nasıl yararlanacağınız gösterilecek.

19/03/19

19 Mart 2019, Salı, 15:00:00

Uygulama Tanıtımının Temel İlkeleri

Uygulama reklamverenlerinin başarıya ulaşabilmesi için tanıtım, genişleme ve etkileşim büyük önem taşır. Google'ın uygulama çözümleri; uygulamanızı Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, YouTube ve Google Play'de sergilemenin basit bir yolunu sunar. Böylece her bir kanalı kolayca ve etkili şekilde hedefleyebilirsiniz. Bu yayında, indirme sayıları ile etkileşimi nasıl artırabileceğinizi ve başarınızı doğru şekilde nasıl ölçebileceğinizi de öğreneceksiniz.

02/04/19

02 Nisan 2019, Salı, 15:00:00