Bądź gotowy na technologię przyszłości

Uważamy, że rozwój asystentów głosowych to trend, który zmieni dziedzinę komunikacji i marketingu, a także wyznaczy kierunek rozwoju technologicznego w najbliższych latach.

Właśnie dlatego stworzyliśmy program Actions for Agencies, który przygotuje Twoją firmę do nadejścia ery asystentów. Zgłaszając się do programu, masz szansę dołączyć do grupy pierwszych w Polsce ekspertów Actions on Google i zdobyć specjalistyczną wiedzę na temat tworzenia asystentów głosowych. 

Zgłaszając firmę do programu, zobowiązujesz się uczestniczyć w zaplanowanych sesjach szkoleniowych oraz stworzyć przy wsparciu Google swoją pierwszą akcję, która po ocenie jakości zostanie opublikowana na platformie Actions on Google. 

 

 

Actions on Google logo

Plan programu

 

Timeline programu

1. Poznaj podstawy

Na tym etapie odbędą się webinary z podstaw platformy Actions on Google, Dialogflow oraz projektowania konwersacji. Dowiesz się również więcej o rynku asystentów głosowych i o tym, jakich zmian można się na nim spodziewać w nadchodzących latach.

Cel: Zdobycie podstawowej wiedzy i stworzenie projektu akcji.

 

 

2. Zostań ekspertem

Podczas Actions Day w Warszawie zdobędziesz specjalistyczną wiedzę o tworzeniu zaawansowanych akcji na platformie Actions on Google. Dowiesz się między innymi, czym jest Transactions API oraz jak wykorzystać istniejące konta użytkowników za pomocą Account Linking. Po konsultacjach z ekspertami Google rozpoczniesz pracę nad implementacją Twojej pierwszej akcji.  
Na wydarzenie są zaproszone 3 osoby z każdej firmy.

Cel: Zdobycie zaawansowanej wiedzy i rozpoczęcie implementacji akcji.

 

 

Agencje, które ukończą program tworząc akcję wysokiej jakości dołączą do grona pierwszych ekspertów z zakresu Actions on Google w Polsce!

 

 

3. Zbuduj pierwsza akcję

Ostatnim etapem jest miesięczny okres wsparcia od Google, podczas którego będziesz regularnie otrzymywać dodatkowe materiały szkoleniowe. Oprócz tego będziemy również na bieżąco odpowiadać na pytania pojawiające się w trakcie tworzenia Twojej akcji.

Cel: Opublikowanie pierwszej akcji wysokiej jakości.