Poznejte naše

Google Certified Trainers

pro rok 2021

 

Zaujalo vás nějaké téma nebo se chcete dozvědět víc? Klikněte na fotku jednoho z našich Google Certified Trainers a můžete jim svou otázku položit přes LinkedIn.

Online marketing

Filip Goszler

Filip Goszler

Google My Business

Filip ukazuje lidem, jak milovat technologie, aby pak ony milovaly je, tedy zavádí moderní technologie do firem, škol nebo neziskovek. Přes 10 let se věnuje budování komunit a vzdělávání. Vede GUG.cz, technologickou komunitu, která ročně vzdělá tisíce lidí v digitálních dovednostech. Jeho silné stránky jsou Positivity, Woo, Communication, Futuristic a Arranger.

 

Andrea Hurychová

Andrea Hurychová

YouTube

Česká odbornice na influencer marketing, zakladatelka WeDigital, digitální agentury se specializací v online videu a kreativních kampaních se zapojením influencerů a celebrit. Pod hlavičkou své agentury vedla úspěšné kampaně pro Český olympijský tým, Plzeňský Prazdroj nebo značku Dove. Ráda cestuje, chodí na koncerty a tancuje, její slabostí jsou francouzští buldočci.

Profile

Bronislav Sobotka

YouTube

Broňa je nadšený učitel angličtiny z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny. A to přesto, že ve škole z jazyků propadal a anglicky se začal učit až ve 20 a úplně sám. Nakonec to dotáhnul až k červenému diplomu, několika mezinárodním zkouškám a certifikátům a učení v Oxfordu. Krom toho má také nejsledovanější YouTube zaměřený na angličtinu v ČR a přesvědčení, že anglicky se zvládne naučit každý, kdo opravdu chce.

Ondřej Sláma

Ondřej Sláma

YouTube

Dlouholetý fanoušek marketingu a vedoucí marketingového data týmu v Alza.cz. V minulosti založil SEM agenturu INBORN, zastával roli Research & Development Directora, vedl PPC oddělení v agentuře Adexpres, nebo agenturní SEO tým ve Velké Británii. Kromě zkušeností je vyzborejný také vědomostmi ze studijí marketingu a masové komunikace na VOŠP a FMK UTB.

Jan Tichý

Jan Tichý

Google Analytics

Jan Tichý je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou. V minulosti také založil analytickou společnost Medio Interactive či pracoval jako vedoucí projektů v agentuře H1.cz.

Radovan Jansa

Radovan Jansa

Google for Nonprofits

Radovan pomáhá již více než 10 let českým školám a neziskovkám se zaváděním a používáním Google technologií. Spoluorganizuje GEGfest - největší českou konferenci o Google technologiích ve vzdělávání, působí v komunitě GUG.cz, jako freelancer se věnuje školení Google produktů a také učí na první referenční škole Google ve Střední Evropě. Je vášnivý cestovatel a propagátor chromebooků.

Technology & Tools

Pavel Hodál

Pavel Hodál

Google for Education

Pavel Hodál učí žáky a školí dospělé. Ukazuje jim, jak technologie smysluplně používat ve výuce. To, co školí, sám otestoval. Přímo na dětech. O škole, technologiích, o metodě CLIL a také o Indii píše na web https://www.tybrdo.cz.

Soňa Petruželová

Soňa Petruželová

Online Security & Safety

Soňa sa pohybuje vo svete digitálneho marketingu od roku 2008. Jej aktuálnym poslaním a radosťou je učiť rodičov, učiteľov a deti pohybovať sa na internete bezpečne. Ako maminka dvoch špuntov vie, aké nebezpečné možu byť ľahkovážne kliknutia na internete.

Profile

Pavel Minář

Workspace (G Suite)

Pavel jako autorizovaný Google Cloud Partner a pomůže vám s nasazením Google Workspace (G Suite) pro zvýšení firemní a osobní produktivity. Je držitelem prestižní certifikace Google Certified Deployment Specialist a jako Google Certified Trainer pořádá školení a webináře Google Workspace.

Markéta Ubíková

Markéta Ubíková

Workspace (G Suite)

Markéta je digitální koučka a lektorka Google Workspace. Prostřednictvím projektu Smart žena pomáhá ženám orientovat se v online a digitálním světě. V MeetCloud pomáhá lidem naučit se spokojeně žít a pracovat v Google světě.

Martin Krček

Martin Krček

AI/ML

Martin, Google Developer Expert, učí umělou inteligenci rozumět lidem, řídí firmám vývoj softwaru, a uživatele nadšeně zdokonaluje v digitálních dovednostech. Spoluzaložil vzdělávací portál www.45min.cz

Petr Vyhnálek

Petr Vyhnálek

AI/ML

Petr neúnavně propojuje lidi a technologie. Pomáhá jednotlivcům i společnostem s redefinicí jejich podnikání prostřednictvím inovací. Přesto věří, že jsou to budou lidé - a ne stroje, kdo bude řídit svět, ve kterém budou žít naše děti.

Business & Soft skills

Pavel Bartoš

Pavel Bartoš

Enterpreneurship

Pavel je inovační a startupový expert, mentor, konzultant a Google certifikovaný trenér pro Design thinking a Entrepreneurship. Pomáhá firmám a startupům přicházet s novými produkty, dostávat je na trh a zlepšovat svět skrze inovace. Jeho hlavními oblastmi jsou validace, marketing, business a go-to-market strategie. Spoluzaložil Startupbox.cz, digitálního průvodce českým startupovým ekosystémem pro každého, kdo chce vybudovat svůj startup a potřebuje pomoci krok po kroku.

Petr Mandík

Petr Mandík

Enterpreneurship

Petr pomáhám startupům a společnostem dostat se na trh nebo vytvořit inovativní produkty a služby. Jako mentor a konzultant pomáhá s validací business modelů, Go-to-marketi strategy s investicemi a digitalizací firem. Je jeden ze zakladatelů startupbox.cz a žije design thinkingem.

Jiří Nečas

Jiří Nečas

Entrepreneurship

Jirka pomáhá společnostem v rychlejším růstu. Je Google Certified Trainer pro Entrepreneurship a pomáhá se škálováním nejrychleji rostoucích technologických firem (Productboard, Kiwi.com). Zaměřuje se na marketingovou komunikaci, budování značky, komunit, týmů a firemní kultury. S nadšením propojuje lidi a technologie - ideálně na projektech, které mají přínos pro společnost. Jeho srdci jsou blízké vzdělávací projekty - pomáhal rozvíjet Digitální garáž nebo spolek Lidé z praxe a pomohl zorganizovat více než 300 eventů ve 23 zemích.

Daniela Sedloňová

Daniela Sedloňová

Leadership

Daniela je zkušená Google certifikovaná trenérka Leadershipu a mentální koučka. Kombinuje unikátní zkušenosti z vlastního podnikání a 12 let na manažerských pozicích v mezinárodních firmách u nás i v zahraničí (Velká Británie, Německo). Pomáhá zejména podnikatelům a manažerům k efektivnímu vedení sebe, týmů a firem. Její vášní je umožňovat druhým být úspěšnější, spokojenější a mentálně odolnější. Za svou kariéru získala několik ocenění včetně: Nejvyšší skóre hodnocení leadrů střední a východní Evropy (2016, HRS), nejlepší Sales team a nebo Skokan roku.

Adela P. Schicker

Adela P. Schicker

Leadership

Adéla je zakladatelkou Procrastination.com díky které školí firmy po celém světě. Od startupů pro Fprtune500. Má na starosti překlady bestselleru Konec prokrastinace do více než 20ti jazyků a dlouhodobě žila a pracovala v 11ti zemích na čtyřech kontinentech. Specializuje se na školení mezinárodní kooperace, diversity, komunikace a vedení týmů. Studovala ve Spojených státech, Francii a Velké Británii. Nyní žije mezi Prahou a Švýcarskem.

László Szabó

László Szabó

Export

Lászlo je spoluzakladateľ CEE export agentúry Growww Digital, zakladajúci člen predstavenstva CEE Digital Alliance. 15 rokov pôsobí na osi Praha-Bratislava-Budapesť, za posledných 8 rokov bol pri 60 úspešných export projektoch v našom regióne. Hrá na basgitaru vo funk kapele.

Martina Bláhová

Martina Bláhová

#IamRemarkable

Pomáhám jednotlivcům orientovat se ve světě technologií a využívat je pro každodenní život. Jsem ráda u toho, když vznikají nápady, které zlepšují svět a společnost. Kromě digitálních dovedností (www.martinablahova.cz) školím "#IamRemarkable" a Design Thinking v rámci programu the New Generation of Founders.

Martina Cílková

Martina Cílková

#IamRemarkable

Martina čeří stojaté vody veřejné správy a nezisku s energií a idealismem jí vlastními. Zkušenosti sbírala ve Francii v coworkingu a umění, v Japonsku jako ředitelka zahraničního zastoupení CzechTourism a nyní se snaží o inovace v kultuře jako vedoucí obchodního odboru Národního divadla. Touhu po lepším světě s pomocí znalostí genderu a NVC naplňuje kromě práce a mentoringu, také dobrovolnictvím pro kočičí útulek nebo propojování komunity argentinského tanga, které jediné ji umí zpomalit životní tempo.

Karolína Harries

Karolína Harries

#IamRemarkable

Karolína pomáhá organizacím v růstu prostřednictvím rozvoje jejich lidí. Jako trenérka a facilitátorka se pohybuje v mezinárodním prostředí již více než 10 let. Pracuje s týmy i s jednotlivci, s top managery, teamleadery nebo supervizory. Zkušenosti čerpá ze své praxe ve výrobě, korporátu i službách. Při práci využívá zážitkové metody, koučovací přístup a aplikovanou divadelní improvizaci, realizuje offline i online workshopy. Je také Google Certified trainer for Desing thinking.

Jan Marcinek

Jan Marcinek

#IamRemarkable

Honza Marcinek od malička bojuje s těžkou nedoslýchavostí, ale to mu nezabránilo, aby vystudoval Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku, nastartoval kariéru v reklamě a jeho práce pro klienty získala prestižní ocenění za kreativitu a efektivitu v Čechách i ve světě. Nyní jako strategický plánovač pomáhá značkám vytyčit jejich jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Monika Ptáčníková

Monika Ptáčníková

#IamRemarkable

Monika je spoluzakladatelkou organizace Czechitas, která vzdělává ženy v IT a digitálních dovednostech. Mimo obchodní rozvoj organizace se přes 6 let věnuje propojováním a rozvojem talentů na trhu práce. Aktuálně, vedle mateřské dovolené, nejvíce působí jako kariérová lektorka a mentorka i v rámci týmu Career Designer

Margaret Starka

Margaret Starka

#IamRemarkable

Margaret sa posledných 16 rokov pohybuje v marketingu a HR. Najdlhšiu časť svojej kariéry strávila v spoločnosti Red Bull, kde začínala na marketingu, následne viedla HR oddelenie pre Čechy a Slovensko. Dnes stojí za start-upom BE-DNA, ktorého nosné téma je nastavovanie zdravého eco systému vo firmách, v ktorých majú zdravé vzťahy zmysel. Zároveň je certifikovaným Gallup Global Strengths Coach.

Petra Drahoňovská

Petra Drahoňovská

Female Empowerment

Petra pomáhá lidem na jejich kariérních křižovatkách, rukama jí prošlo více než 10k lidí. Zaměřuje se hlavně na témata velkých profesních změn, práce na dálku, employee branding a kariérní podporu expatů. Pod značkou CareerDesigner tvoří vlastní online i tištěné produkty, pomáhá v ČR systémově rozvíjet obor "kariérka", za což byla několikrát oceněna Národní cenou kariérového poradenství. Dlouhodobě pracuje z ČR, z Guatemaly a Mexika, kam se za ní můžete stavit na inspirační kariérový retreat.

Věrka Koukalová

Věrka Koukalová

Female Empowerment

Věrka je sémiotička, která se už přes 10 let věnuje marketingu, leadershipu, budování komunit a firemní kultuře. Věří, že marketing i podnikání je vyprávění příběhů a díky svému akademickému vzdělání v naratologii a lingvistice pomáhá jiným vyprávět vlastní příběhy. V Čechách se pod záštitou GUG.cz věnuje komunitě Women Will.

Pavlína Louženská

Pavlína Louženská

Female Empowerment

Pavlína konzultuje produkt, marketing a byznys. Za poslední rok pomáhala 300+ značkám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups. Založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 26 000 členek. Je členkou správní rady Transparency International a certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking a Entrepreneurship for Women. Píše na pavlinaspeaks.com.