Poznejte naše

Google Certified Trainers

pro rok 2022

 

Zaujalo vás nějaké téma nebo se chcete dozvědět víc? Klikněte na fotku jednoho z našich Google Certified Trainers a můžete jim svou otázku položit přes LinkedIn.

Online marketing

Jolana Berková

Jolana Berková

Display&Video 360 / Programmatic 

Jolana se na volné noze věnuje správě RTB kampaní a konzultacím v oblasti programmaticu. Během 5 let získala zkušenost se správou kampaní ve více než 15 zemích. Pomáhá agenturám a klientům v efektivním rozvoji v oblasti RTB. Je také GMP Individual Certified Platform Trainer pro CEE market.  

 

Nikolaj Bezrodný

Nikolaj Bezrodný

Display&Video 360 / Programmatic 

Nikolaj se již šestý rokem v rámci agentury Adexpres věnuje správě RTB kampaní a online marketingovým strategiím. Zaměřuje se primárně na větší strategičtější klienty, kde jim pomáhá s uchopením RTB reklamy v rámci marketingového mixu. 

André Heller

André Heller

Google Analytics

André již řadu let pracuje ve světě "digitální" analytiky. Nejprve jako prostý webový analytik s technickým zaměřením, ale později se začal posouvat směrem do mobilní analytiky, vizualizací a prací s daty nejen z webu. Po letech zkušeností ve známé analytické agentuře Medio Interactive nyní pracuje částečně na volné noze a částečně pomáhá jiným agenturám v rozvoji analytiky, kterou také školí a přednáší.

Viktor Lubyanyy

Viktor Lubyanyy

Display&Video 360 / Programmatic 

Viktor se přes 4 roky věnuje programmatické reklamě. Pod rukama mu prošli malí i velcí klienti, kterým se snaží pomoci dosáhnout jejich cílů.

Ondřej Sláma

Ondřej Sláma

YouTube

Dlouholetý nadšenec do marketingu, aktuálně působící jako Head of Marketing v Prusa Research. V minulosti založil SEM agenturu INBORN, zastával roli Research & Development Directora, vedl PPC oddělení v agentuře Adexpres, nebo agenturní SEO tým ve Velké Británii. Kromě zkušeností je vyzborejný také vědomostmi ze studijí marketingu a masové komunikace na VOŠP a FMK UTB. 

Jan Tichý

Jan Tichý

Google Analytics

Honza je spoluvlastníkem digitální agentury Taste. Jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj společnosti. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména smysluplným propojováním různých oblastí internetového marketingu, cross-channel strategiemi, webovou a datovou analytikou. V minulosti také založil analytickou společnost Medio Interactive.

Technology & Tools

Filip Goszler

Filip Goszler

Google Workspace a Firemní profil

Filip ukazuje lidem, jak milovat technologie, aby pak ony milovaly je, tedy zavádní moderní technologie do firem, škol nebo neziskovek. Přes 10 let se věnuje budování komunit a vzdělávání. Vede GUG.cz, technologickou komunitu, která ročně vzdělá tisíce lidí v digitálních dovednostech. Jeho silné stránky jsou Positivity, Woo, Communication, Futuristic a Arranger.

Pavel Hodál

Pavel Hodál

Google for Education

Pavel Hodál učí žáky a školí dospělé. Ukazuje jim, jak technologie smysluplně používat ve výuce. To, co školí, sám otestoval. Přímo na dětech. O škole, technologiích, o metodě CLIL a také o Indii píše na web https://www.tybrdo.cz.

Radovan Jansa

Radovan Jansa

Google for Education

Radovan pomáhá již více než 10 let českým a slovenským školám s používáním Google technologií. Založil také společnost Edugo Solutions, která je Google for Education partnerem, učí na první referenční škole Google ve Střední Evropě a je vášnivý cestovatel a propagátor chromebooků.

Ondřej Krupa

Ondřej Krupa

Google pro neziskové organizace

Ondřej se specializuje na CZ a SK neziskový sektor a pomáhá mu překlenout digitální propast za pomocí nástrojů Google, aby mu to šlo lépe, založil platformu MeetCloud, která si klade za cíl konkrétně pomáhat. Má více jak 10 leté zkušenosti s technologiemi v Cloudu a zatím pomohl více jak 100+ neziskovám, školám a jednotlivcům.

Pavel Minář

Pavel Minář

Google Workspace

Pavel jako autorizovaný Google Cloud Partner a pomůže vám s nasazením Google Workspace (G Suite) pro zvýšení firemní a osobní produktivity. Je držitelem prestižní certifikace Google Certified Deployment Specialist a jako Google Certified Trainer pořádá školení a webináře Google Workspace.

Soňa Petruželová

Soňa Petruželová

Online Security and Safety

Soňa sa venuje online marketingu už od roku 2008. Viedla Performance Team v H1.cz. Jej pracovnou základňou je tvorba a vedenie online marketingových stratégií pre veľkých i malých klientov. Jej poslaním je vzdelávanie rodičov, učiteľov, detí v oblasti bezpečnosti na sieti a zdravého prístupu k digitálnemu svetu. Je lektorkou v programe Hrdinovia Internetu.

Markéta Ubíková

Markéta Ubíková

Google Workspace

Markéta Ubíková je digitální koučka a lektorka digitálních dovedností. Je Google Certified Trainer for Google Workspace. Pomáhá hlavně ženám, neziskovým organizacím a malým a středním firmám spokojeně žít a pracovat v digitálním světě. 

Petr Vyhnálek

Petr Vyhnálek

Innovations & Creativity

Petrovo posláním je pomoci lidem pochopit přínosy technologií a zapracovat je do jejich pracovního ale i soukromého života tak, aby to byli stále lidé, kdo budou řídit budoucnost tohoto svět. Pomáhá redefinovat stávající busienss a do inovací zapojojuje nješirší možné publikum. Věří, že nejlepší inovace nemusí přicházet jen z managementu. 

Business & Soft skills

Pavel Bartoš

Pavel Bartoš

Enterpreneurship & Design Thinking

Pavel se věnuje strategickému marketingu a inovacím. Skrze StartupBox pomáhá na svět novým podnikatelským nápadům a inovativním produktům/službám. Jako konzultant, mentor, lektor a facilitátor spolupracuje nejen se startupy na jejich inovacích, business strategii a marketingu. Jeho nejoblíbenějšími tématy jsou Design Thinking, validace podnikatelských nápadů, Go-To-Market strategie a Strategický marketing. Zastává roli šéfa marketingu ve společnosti INVENTI.

Martina Cílková

Martina Cílková

#IamRemarkable

Martina čeří stojaté vody veřejné správy a nezisku s energií a idealismem jí vlastními. Zkušenosti sbírala ve Francii v coworkingu a umění, v Japonsku jako ředitelka zahraničního zastoupení CzechTourism. Po návratu do ČR se snažila o inovace jako vedoucí obchodního odboru Národního divadla. Touhu po lepším světě s pomocí znalostí genderu a NVC naplňuje kromě práce a mentoringu, také dobrovolnictvím pro kočičí útulek nebo propojování komunity argentinského tanga, které jediné ji umí zpomalit životní tempo.

Petra Drahoňovská

Petra Drahoňovská

Diversity, Equity & Inclusion

Petra pomáhá lidem na jejich kariérních křižovatkách, rukama jí prošlo více než 10k lidí. Zaměřuje se hlavně na témata velkých profesních změn, práce na dálku, employee branding a kariérní podporu expatů. Pod značkou CareerDesigner tvoří vlastní online i tištěné produkty, pomáhá v ČR systémově rozvíjet obor "kariérka", za což byla několikrát oceněna Národní cenou kariérového poradenství. Dlouhodobě pracuje z ČR, z Guatemaly a Mexika, kam se za ní můžete stavit na inspirační kariérový retreat.  

Milan Fiala

Milan Fiala

Export

Milan se expanzi firem do zahraničí věnuje již dlouhá léta. V agentuře eVisions Advertising vybudoval (a do roku 2022 vedl) specializované oddělení zaměřené na expanzi do DACH regionu. Stále se cítí být tak trošku ještě SEO konzultantem. 

Patrik Juránek

Patrik Juránek

Design Thinking

Patrik založil platformu Startup Disrupt, která dnes má přes 20 000 členů a letos inspiruje přes 100 000 lidí po CEE. Je také externím konzultantem pro globální technologické společnosti a zakládajícím členem LXVI Ventures. Je certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking. Získal stipendia Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship a Aspen Institute Young Leaders. V roce 2021 byl vyhlášen jako Ecosystem Hero of the Year v Central European Startup Awards a byl finalistou v Global Startup Awards.

Věrka Koukalová

Věrka Koukalová

DEI: Personal Development

Věrka je sémiotička, která se už přes 12 let věnuje marketingu, leadershipu, budování komunit a firemní kultuře. Věří, že marketing i podnikání je vyprávění příběhů a díky svému akademickému vzdělání v naratologii a pomáhá jiným vyprávět vlastní příběhy. V Čechách se pod záštitou GUG.cz věnuje komunitě Women Will.

Petr Kozlík

Petr Kozlík

Design Thinking

Petr Kozlík je designér, konzultant, mentor a lektor. Specializuje se na designové metody orientované na člověka jako je Design thinking a agilní způsoby přístupu k práci. Zkušenosti si nese ze spoluprací s Českou televizí, Seznamem, Redbullem, startupy a sociálními službami. Nejčastěji spolupracuje na uživatelském výzkumu, tvorbě konceptů, návrhu uživatelských rozhraních, ale i designu služeb. Aktuálně navrhuje koncepty pro budoucí vozy ŠKODA AUTO.

Martin Krček

Martin Krček

Enterpreneurship

Martin učí umělou inteligenci rozumět lidem, firmy řídit vývoj softwaru, a uživatele nadšeně evangelizuje v digitálních dovednostech.

Pavlína Louženská

Pavlína Louženská

Enterpreneurship & Design Thinking

 

Pavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. V roce 2020 se dostala do výběru Global Startup Awards jako Ecosystem Hero of the Year a mezi 20 lidí, kteří podle Hospodářských novin definovali 2020. Píše newsletter na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má podcast Trendspotting.

Petr Mandík

Petr Mandík

Enterpreneurship & Design Thinking

Petr pomáhám startupům a společnostem dostat se na trh nebo vytvořit inovativní produkty a služby. Jako mentor a konzultant pomáhá s validací business modelů, Go-to-marketi strategy s investicemi a digitalizací firem. Je jeden ze zakladatelů startupbox.cz a CMO ve spolešnosti Magexo kde má mimo jiná na starost Go-to-market strategii nových produktů.

Lola Onipko

Lola Onipko

Enterpreneurship & #IamRemarkable

Lola se věnuje e-commerce expanzi po celé jihovýchodní Asii a Evropě posledních 15 let. Má za sebou úspěšnou trať business růstu od zakládání start-upů (naposledy Bloom Organics od celoevropského brand-buildera Distro Group) až po řízení mezinárodní expanze pro přední evropský marketplace Allegro Mall Group. Jako feministka Lola mentoruje ženy v podnikání přes program Equilibrium od britské obchodní komory nebo přes Femme Palette. Žije Equilibrium mottem „Dream Dare Share“, a tak vychovává i své dvě malé dcery ve snaze inspirovat ostatní ženy po celém světě, aby více říkaly „ano“ věcem, o kterých se odváží snít. Jako Ukrajinka se Lola nyní zaměřuje na podporu ukrajinských žen, které uprchly ze svých domovů kvůli válce.

Jana Peffková

Jana Peffková

Design Thinking

Jana má zkušenosti ve vzdělávání dospělých jako projektová managerka. Působí jako lektorka a konzultantka v oblastech design thinking, leadershipu, vztahů a komunikace v týmech. Její zálibou je práce s talenty pomocí Gallup metodiky. Momentálně se pohybuje mezi Prahou, Vídní a Malagou a to jí pomáhá porozumět lidem a jejich potřebám z různých částí Evropy.

Dana Potockova

Dana Potočková

Design Thinking

Dana patří mezi top odborníky na zvládání krize a nalezení dohody. 20+let zkušeností, od nadnárodních korporátů, státních institucí po lokální startupy.

Monika Ptáčníková

Monika Ptáčniková

#IamRemarkable

Monika je spoluzakladatelkou organizace Czechitas, která vzdělává ženy v IT a digitálních dovednostech. Mimo obchodní rozvoj organizace se přes 7 let věnuje propojováním a rozvojem talentů na trhu práce. Aktuálně, vedle rodičovské dovolené, nejvíce působí jako kariérová lektorka a mentorka i v rámci týmu Career Designer. 

Adela Plesnik Schicker

Adela Plesnik Schicker

Leadership

Adéla pracuje na mezinárodním poli už od svých 15 let. Dlouhodobě žila v 11 zemích světa na čtyřech kontinentech, ale aktuálně se pohybuje mezi Prahou a Švýcarskem. Věnuje se převážně školení velkých mezinárodních a Fortune500 firem, kde pomáhá jejich vedení a zaměstnancům zejména v tématech hodnotového leadershipu, change managementu a komunikace. Nejvíce pozornosti nyní věnuje tématu Diverzity a inkluze, o kterém také natočila kurz pro Seduo.cz. Školí na univerzitách po světě, pomáhá neziskové organizaci Nadání a dovednosti, vzdělávající studenty z dětských domovů, a Skautskému Institutu.

Anežka Řepík

Anežka Řepík

Design Thinking

Anežka Řepík (Adamíková) se pohybuje na pomezí marketingu a designu. Věnuje se kreativním technikám, facilitaci a metodám jako design thinking, které zohledňují člověka a jeho potřeby. Působí v Avastu (příprava a vedení workshopů, design discovery), dlouhodobě spolupracuje s Fakultou multimediálních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, nebo jako mentorka pro #HolkyZMarketingu.

Daniela Sedloňová

Daniela Sedloňová

Leadership & DEI

Daniela je zkušená trenérka a koučka. Specializuje se na školení leadershipu, komunikace, diverzity & inkluze. Kombinuje unikátní zkušenosti z vlastního podnikání a 12 let na manažerských pozicích v mezinárodních firmách u nás i v zahraničí (Velká Británie, Německo). Pomáhá zejména podnikatelům a manažerům k efektivnímu vedení sebe, týmů a firem. Její vášní je objevovat a rozvíjet různorodý lidský potenciál a spoluvytvářet tak spokojené a úspěšné firmy. Za svou kariéru získala několik ocenění včetně: Nejvyšší skóre hodnocení lídrů střední a východní Evropy (2016, HRS), nejlepší Sales team a nebo Skokan roku. 

Margaret Starka

Margaréta Starka

DEI in HR, DEI in company, Employee experience, Gallup

Margaret sa posledných 16 rokov pohybuje v marketingu a HR. Najdlhšiu časť svojej kariéry strávila v spoločnosti Red Bull, kde začínala na marketingu, následne viedla HR oddelenie pre Čechy a Slovensko. Dnes stojí za start-upom BE-DNA & BE ID HUMAN. Ich nosné téma je nastavovanie zdravého eco systému vo firmách, v ktorých majú zdravé vzťahy zmysel s ohľadom na zamestnaneckú skúsenosť, diverzity a inklúzie. Zároveň je certifikovaným Gallup Global Strengths Coach.

László Szabó

László Szabó

Export

Lászlo je spoluzakladateľ CEE export agentúry Growww Digital, zakladajúci člen predstavenstva CEE Digital Alliance. 16 rokov pôsobí na osi Praha-Bratislava-Budapesť, za posledných 9 rokov bol pri 120 úspešných export projektoch v našom regióne. Hrá na basgitaru vo funk kapele.