Image

 

 

Co je to AdWords Guru program?

Rádi bychom prohloubili odbornou diskusi nad PPC a AdWords a pomohli vám se vzděláváním v pokročilých produktových oblastech. Připravili jsme si proto celoroční akademii (každý měsíc jeden workshop), jejímž hlavním cílem bude představení pokročilých produktových strategií nákupu a vyhodnocování kampaní, novinky, bety a další vychytávky. 

Každý měsíc se budeme specializovat na jednu produktovou oblast, ve které se můžete vy a vaše agentury zdokonalovat. Pro každou produktovou oblast budou vybráni vždy konkrétní PPC specialisté v rámci agentury, kteří se na oblast specializují do hloubky a kteří pak informace mohou předat všem ostatním v rámci týmu.

small

Staňte se českými a slovenskými AdWords Guru agenturami

Zajímají vaši agenturu novinky v AdWords? Chtěli byste se dozvědět osvědčené postupy od nejrespektovanějších PPC odborníků v ČR a na Slovensku? Chcete poznat ostatní PPC specialisty, kteří řeší podobné problémy jako vy? Je vaše agentura držitelem odznaku Premier Google Partner? Pokud ano, je AdWords Guru program pro Premier Google Partnery právě pro vás.

 

 

 

 

Partners

Proč to děláme?

 

Rádi bychom vytvořili skupinu odborníků, která má zájem a odvahu implementovat do svých účtů nové postupy a bety. Chápeme, že se to nedá zvládnout za den. Proto jsme si řekli, že akademie bude trvat celý rok a bude jen pro pozvané agentury a vybrané PPC specialisty. Pokud jste se tedy dostali až sem, tak proto, že jsme vás pozvali přímo nebo vás nominoval váš manažer jako člověka, který se má stát (ještě větším) odborníkem na danou produktovou oblast.

people
pin

Kdy a kde

Akademie je naplánovaná na 9 setkání (8 v SK). Budeme se vídat jednou měsíčně od září 2017 do května 2018, pokaždé v našich kancelářích. 

Google Česká republika, Stroupežnického 17, Praha 5
Google Slovensko, Karadžičova 8A, Bratislava

Google Česká republika

Google Slovensko

logos