העסקה מגוונת בישראל

סדנה למנכ"לים ומנהלי HR של סוכנויות דיגיטל

הירשמו עכשיו

זה לא קל למצוא עובדים מצויינים. את זה כולנו יודעים. שוק השיווק הדיגיטלי בישראל, כמו שווקים רבים אחרים, מתמודד עם אתגר איתור וגיוס עובדים.  

בעשורים האחרונים אנו רואים הצטרפות של מעסיקים בישראל לתופעה העולמית הנקראת: העסקה מגוונת. מתחדדת ההבנה אצל המעסיקים כי צוותים מגוונים - כלומר, חברי צוות בעלי רקע תרבותי שונה, ניסיון מקצועי שונה וגישות שונות לפתרון בעיות - יכולים ליצור מארג עובדים שהוא עשיר, יצירתי וחדשני יותר מצוותים הומוגניים (מתוך "קידום העסקה מגוונת בישראל", תבת, 2014).

בסדנה זו נשוחח על העסקה מגוונת בישראל בכלל ובשוק השיווק הדיגיטלי בפרט. סיגל שלח, מנכ"לית תבת ג'וינט ישראל, תדבר איתנו על גיוון בתעסוקה - הלכה למעשה. יחד נשמע ממנכ"ל פרוקטר אנד גמבל, אופיר גוטמן, וממנהלת קשרי החוץ, נעמה גלעדי על המסע שהם עברו לגיוון תעסוקתי.

בסוף הסדנה, נספר לכם על קורס חדש ש-Google ו-Seperia College השיקו לאחרונה - Digital Partners. קורס זה מכשיר בימים אלה 16 צעירים הבאים מאוכלוסיות ייחודיות להיות מומחי AdWords שכל מנהל ומנהלת סוכנות חייבים לחטוף אליהם לצוות. 


בתוכנית:

11:15 התכנסות

11:30 סיגל שלח, מנכ"לית תבת - ג'וינט ישראל והמשנה למנכ"ל ג'וינט ישראל - גיוון בתעסוקה: הלכה למעשה  

12:30 ארוחת צהריים 

13:00 פרוקטר אנד גמבל - המסע לגיוון בתעסוקה - דברי פתיחה מאת אופיר גוטמן, מנכ"ל פרוקטר אנד גמבל ישראל, ועצות מעשיות ממנהלת קשרי החוץ, נעמה גלעדי 

14:00 Digital Partners - על קורס ההכשרה החדש ועל הבוגרים שלנו שכבר מוכנים לצאת לשוק העבודה

מתי ואיפה?

מועד: יום א', 30 באוקטובר, 11:15-14:30  

מיקום: משרדי Google, קומה 29, מגדל אלקטרה, יגאל אלון 98, תל אביב