Zdalna edukacja przy pomocy bezpłatnego pakietu G Suite dla Szkół i Uczelni. 

 

Uzyskaj wsparcie w uruchomieniu i korzystaniu z bezpłatnych narzędzi Google. 
Obejrzyj dedykowane szkolenia, poświęcone tematom:

Zdalna edukacja - kompletny przewodnik dla nauczycieli 

OBEJRZYJ FILMY

To poradnik zawierający cykl szkoleń, dzięki którym dowiesz się jak prowadzić zdalne lekcje przy pomocy narzędzi Google, poznasz G Suite dla Szkół i Uczelni oraz narzędzia takie jak Google Meet, Google Classroom czy Dysk Google.

Dodatkowo, swojego wsparcia w przygotowaniu się do zajęć online udzielają Jarosław Kuźniar oraz Pan Belfer. 


 

G Suite dla Szkół i Uczelni - kompletny przewodnik dla administratorów IT 

OBEJRZYJ FILMY

To cykl porad dla administratorów IT, w którym wyjaśniamy, jak konfigurować i zarządzać pakietem G Suite dla Szkół i Uczelni.

Przybliżamy, m.in. kwestie przygotowania struktury organizacyjnej dla użytkowników, zakładania kont bądź konfiguracji dostępu do usług. 

Sięgnij po dodatkowe materiały

Zapoznaj się z centrum pomocy w języku polskim, które zawiera odpowiedzi na większość zadawanych pytań. Warto przeczytać również prezentację pokazującą główne funkcjonalności narzędzi i odwiedzić zakładkę Przydatne linki. 

Skorzystaj z bezpłatnej oferty dla szkół na platformie Autenti, dzięki której bez trudu zbierzesz zgody od rodziców dzieci na korzystanie z platformy G Suite dla Szkół i Uczelni.
Autenti umożliwia szybkie i łatwe podpisanie dokumentów elektronicznie za pomocą smartfona, tabletu lub laptopa. Więcej szczegółów tutaj.

Skorzystaj ze wsparcia indywidualnego

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia w konfiguracji i zarządzaniu G Suite w swojej szkole lub uczelni?
Umów się na bezpłatną, indywidualną 45-minutową sesję z ekspertem, który odpowie na Twoje pytania - (kliknij tutaj, aby zapisać się na konsultację)

Napisz do nas na maila pomocdlaedukacji@internetowerewolucje.pl opisując w czym potrzebujesz wsparcia. Udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin.