Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które w prosty sposób pomogą Ci uruchomić i wykorzystać
G Suite dla Szkół i Uczelni.

working

Krok 1. Rejestracja


Wypełnij formularz rejestracyjny pod tym linkiem.

Krok 2. Weryfikacja domeny


Obejrzyj dwa filmy instruktażowe pokazujące jak: zarejestrować szkołę do bezpłatnej usługi G Suite dla Szkół i Uczelni (kliknij tutaj) oraz jak zweryfikować domenę szkoły (kliknij tutaj).

Krok 3. Dedykowane wsparcie


Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, obejrzyj dedykowane szkolenie online poświęcone poświęcone konfiguracji i zarządzaniu G Suite w szkole.  

OBJERZYJ SZKOLENIE 

Krok 4. Dodatkowe wsparcie


W razie wątpliwości zapoznaj się z centrum pomocy w języku polskim, które zawiera odpowiedzi na większość zadawanych pytań. Warto przeczytać również prezentację pokazującą główne funkcjonalności narzędzi.

Krok 5. RODO


Skorzystaj z bezpłatnej oferty dla szkół na platformie Autenti, dzięki której bez trudu zbierzesz zgody od rodziców dzieci na korzystanie z platformy G Suite dla Szkół i Uczelni. Autenti umożliwia szybkie i łatwe podpisanie dokumentów elektronicznie za pomocą smartfona, tabletu lub laptopa.
Więcej szczegółów tutaj.

W Google bardzo cenimy prywatność swoich Użytkowników oraz ciążące na nas zobowiązania związane z przetwarzaniem Ich danych osobowych. Dlatego poniżej, do Państwa wglądu publikujemy umowę na korzystanie z G Suite dla Szkół i Uczelni, Aneks do Przetwarzania Danych Osobowych oraz Standardowe Klauzule Umowne, które Państwa szkoła powinna zaakceptować w procesie rejestracji, w celu skorzystania z naszej usługi. Pokazują one w jaki sposób Google realizuje swoje obowiązki związane z przetwarzaniem danych osobowych, w tym wynikające z przepisów RODO. 

Krok 6. #ZdalnaSzkoła


Skorzystaj ze środków europejskich z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na dofinansowanie zakupu komputerów i tabletów na realizację zdalnych lekcji.
Dowiedz się więcej.