Trzecia edycja DressCode właśnie ruszyła, zapraszamy na naszą stronę!

Cześć, Dziewczyny i Chłopaki! 

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszej akcji edukacyjnej i rozpoczęcia wspólnej przygody z programowaniem! Przygotowaliśmy dla Was serię zadań, które pomogą Wam postawić pierwsze kroki w programowaniu. Nauczycie się z nami budować własne aplikacje, którymi będziecie mogli pochwalić się przed znajomymi. Ponadto mamy dla Was pulę nagród, które przyznamy Wam po zakończeniu tegorocznej edycji naszej akcji.

Zadania będą pojawiać się co kilka tygodnii i będą zróżnicowane pod względem poziomu trudności – od prostych, które pomogą Wam opanować podstawy, po bardziej złożone, wymagające Waszej inwencji, ale dające też dużo więcej satysfakcji :-).

Treść zadań możecie zobaczyć w zakładce 'Zadania', ale najlepiej od razu zarejestrować się w naszym systemie - uzyskacie wtedy dostęp do systemu pomagającego Wam w pisaniu rozwiązań i pozwalającego na ich wysyłanie.

Przygotowaliśmy dla Was forum na którym możecie zadawać pytania odnośnie zadań i materiałów edukacyjnych.

Finał akcji planujemy na początek czerwca 2017. Treści zadań będziemy publikować na tej stronie, a dodatkowo przez cały rok szkolny będziemy odpowiadać na wszystkie Wasze pytania na naszym forum. Rozwiązania będziecie mogli przesyłać za pomocą systemu, do którego link dostaniecie po rejestracji.

Nie czekajcie! Powiedzcie o nas koleżankom i swoim nauczycielom, a teraz przeczytajcie pierwsze zadanie!

Powodzenia!

Zespoły Google, Spring i Smart4Aviation