Druga edycja DressCode właśnie ruszyła, zapraszamy na naszą stronę!

Cześć, Dziewczyny!

 

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie i rozpoczęcia wspólnej przygody z programowaniem! Przygotowaliśmy dla Was serię zadań konkursowych, które pomogą Wam postawić pierwsze kroki w programowaniu. Nauczycie się z nami budować własne aplikacje, którymi będziecie mogły pochwalić się przed znajomymi. Ponadto mamy dla Was pulę nagród, które będziemy przyznawać Wam za rozwiązywanie zadań.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zadania będą pojawiać się co 2-4 tygodnie i będą zróżnicowane względem poziomu trudności – od prostych, które pomogą Wam opanować podstawy, po bardziej złożone, wymagające Waszej inwencji, ale dające też dużo więcej satysfakcji. :-)

 

Finał akcji planujemy na koniec maja 2016. Treści zadań będziemy publikować na tej stronie, a dodatkowo przez cały rok szkolny będziemy odpowiadać na wszystkie Wasze pytania na forum WebMuses Youth. Rozwiązania będziecie mogły przesyłać online.

 

Nie czekajcie! Powiedzcie o nas koleżankom i swoim nauczycielom, a 20 listopada zajrzyjcie na naszą stronę i sprawdźcie pierwsze zadanie!

 

Powodzenia!

Zespoły Google, Ocado Technology, Allegro.Tech, Spring i WebMuses

 

ZAREJESTRUJ SIĘ