Odpowiedzi na często zadawane pytania

Dopiero teraz dowiedziałam się o DressCode. Czy mogę jeszcze dołączyć?

Jak najbardziej, możesz dołączyć w każdej chwili! Aby zgłosić rozwiązanie bieżącego zadania, wcale nie musisz rozwiązywać poprzednich zadań. Ponieważ jednak wcześniejsze zadania mogą Ci znacznie ułatwić naukę, warto znaleźć wolną chwilę i spróbować je rozwiązać.

Kto może wziąć udział w programie DressCode?

Zapraszamy do udziału dziewczyny i chłopaków z całej Polski, w wieku od 13 do 19 lat (w dniu 29.01.2018). Nie polecamy programu młodszym uczestnikom, ponieważ wymagamy znajomości pojęć geometrycznych - takich jak np. odległość między punktami w układzie współrzędnych.

Mam 19 lat, jestem na pierwszym roku studiów, czy również mogę wziąć udział?

Jeżeli jesteś na pierwszym roku i nie studiujesz informatyki lub pokrewnego kierunku, również zapraszamy Cię do udziału. Jeśli jesteś studentką/studentem informatyki lub pokrewnego kierunku, nasz program jest dla Ciebie zbyt prosty. Zapraszamy do zaaplikowania o Anita Borg Scholarship lub STEP internship @ Google lub wzięcia udziału w innych konkursach, takich jak: Potyczki Algorytmiczne, AMPZZ czy innych konkursach dedykowanych studentom informatyki. Pozwoli Ci się to rozwinąć w tempie znacznie lepiej dopasowanym do Twojego poziomu wiedzy.

W jakim języku będą publikowane treści zadań?

Treści zadań będą w języku polskim. Do wykonania zadań będzie potrzebna znajomość języka polskiego, a w niektórych przypadkach również podstaw angielskiego.

Ile to kosztuje?

Udział w programie jest bezpłatny.

Co zrobić, aby wziąć udział w DressCode?

Należy wejść na naszą stronę http://events.withgoogle.com/dresscode-2018/ i kliknąć przycisk "Zarejestruj się", a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Zgłosiłam swoje rozwiązanie kilka dni temu, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi od DressCode. Czy powinnam się martwić?

Dziękujemy za zgłoszenie rozwiązania! Z powodu dużej liczby zgłoszeń ocenianie Waszych rozwiązań zajmuje nam sporo czasu. Dlatego prosimy o cierpliwość, obiecujemy przesłać Wam informację zwrotną w ciągu kilku tygodni.

Chcę się włączyć w organizację DressCode (np. wymyślanie lub ocenianie zadań). Jak się z Wami skontaktować?

Zapraszamy do współpracy! Prosimy o wysłanie e-maila na adres dresscode-pl+wspolpraca@google.com 

Mam inne pytanie

W razie pytań lub wątpliwości prosimy zapoznać się z regulaminem. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem dresscode-pl@google.com

Zespół DressCode