Zdobądź klientów zagranicznych przez internet.

14% e-konsumentów w Niemczech i 10% użytkowników sklepów internetowych w Wielkiej Brytanii kupuje produkty i usługi na polskich stronach według raportu "Cyfrowy eksport".

Jeśli chcesz pozyskać klientów z tych, bądź innych krajów przy wykorzystaniu kanału cyfrowego, dołącz do nas na wydarzenie Eksport online z Google. Zdobądź klientów zagranicznych przez internet, które odbędzie się 9 grudnia bieżącego roku o godzinie 10 w Centrum Konferencyjnym w Centrum Nauki Kopernik.

Dlaczego warto dołączyć do nas 9 grudnia?

W części przedpołudniowej posłuchasz wywiadów z zaawansowanymi i początkującymi cyfrowymi eksporterami. Dowiesz się także, jakie wsparcie dla Twojej firmy jest możliwe ze strony partnerów ekosystemu.

Po południu niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy zaawansowanym cyfrowym eksporterem wśród 4 ścieżek, a 14 oferowanych warsztatów znajdziesz coś dla siebie:

Nie wahaj się i zarejestruj się już dziś!

Liczba miejsc ograniczona.

Kogo zapraszamy?

Na wydarzenie zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa zainteresowane eksportem lub już eksportujące. Z warsztatów szczególnie skorzystają osoby odpowiedzialne za ekspansję zagraniczną, zajmujące się rozwojem nowego biznesu lub marketingiem cyfrowym z tych właśnie podmiotów.

 

Zgłoszenia podlegają weryfikacji.

IWG London

Kiedy i Gdzie:

Poniedziałek 9 grudnia 2019 o godzinie 10:00.

Centrum Konferencyjne w Centrum Nauki Kopernik
Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa
(Wskazówki dojazdu)

W razie pytań prosimy o kontakt: eksportonline2019@gmail.com