Rozwiń swój biznes na rynkach zagranicznych


 

Rejestracja na event została zakończona.

 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

 

 

Weź udział w szkoleniu, podczas którego dowiesz się jak internet i narzędzia cyfrowe pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu za granicą.

Niezależnie czy już prowadzisz działania eksportowe czy dopiero chcesz wprowadzić firmę na nowe rynki, to szkolenie jest dla Ciebie.

W trakcie wydarzenia otrzymasz praktyczną wiedzę niezbędną do dotarcia do klienta zagranicznego przez internet, spotkasz się z eksporterami, którzy podzielą się swoją receptą na sukces za granicą oraz skorzystasz z indywidualnego wsparcia doradcy w zakresie rozszerzenia działalności na nowe rynki przy wykorzystaniu narzędzi cyfrowych. 

Ateneu

 


 

 

 

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Dowiesz się jak wybrać potencjalne rynki docelowe dla Twojej firmy.
  • Poznasz narzędzia, dzięki którym zrozumiesz wymagania i preferencje zakupowe zagranicznych klientów.
  • Otrzymasz informacje jak dostosować formy płatności, stronę internetową oraz rozwiązania logistyczne do oczekiwań zagranicznych konsumentów.  

 

Export pic

O projekcie:

Już od 4 lat Google prowadzi projekt Internetowe Rewolucje - szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw i wszystkich zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji cyfrowych.

Uczymy, jak efektywnie wykorzystywać cyfrowe narzędzia, by rozwijać swoje umiejętności, firmę lub karierę zawodową.

Od 2015 roku przeszkoliliśmy już 150 tysięcy Polaków.

59% firm, które wzięło udział w Internetowych Rewolucjach rozwinęło swój biznes dzięki udziałowi w tym projekcie, a co 10 firma osiągnęła wzrost, który pozwolił zatrudnić nowych pracowników. 

registration