Razem wspieramy polskie firmy

Nowe wyzwania

Od 2015 roku na terenie całego kraju prowadziliśmy bezpłatny program edukacyjny Google Internetowe Rewolucje dla przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji cyfrowych. Uczyliśmy, jak efektywnie wykorzystywać cyfrowe narzędzia, by rozwijać swoje umiejętności, firmę lub karierę zawodową.

Przy wsparciu lokalnych urzędów, instytucji, organizacji i zrzeszeń zorganizowaliśmy indywidualne i grupowe szkolenia dla ponad 63 000 małych i średnich przedsiębiorców w całej Polsce.

Rok 2020 postawił nowe wyzwania przed przedsiębiorcami, dlatego wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju oraz Operatorem Chmury Krajowej uruchomiliśmy nowy program szkoleniowo-rozwojowy Firmy Jutra.

Do końca 2021 roku zapewniamy bezpośrednie i indywidualne wsparcie dla 15 000 mikro, małych i średnich przedsiębiorców w całym kraju. Chcemy wspierać te firmy w adaptacji do nowych realiów, pomagać im w zwiększeniu sprzedaży w internecie i stawieniu czoła wyzwaniom rynkowym.

nnnn

Pomóż nam wspierać rozwój małych i średnich przedsiębiorców w internecie 

 

Naszą ofertę współpracy w ramach programu “Firmy Jutra” kierujemy do pracowników instytucji lub organizacji, które współpracują z firmami, zrzeszają podmioty gospodarcze lub działają w środowisku okołobiznesowym oraz do urzędów odpowiedzialnych za rozwój przedsiębiorczości w miastach i powiatach. 

Chcesz wspólnie z nami zorganizować szkolenie dla firm, z którymi współpracujesz?

Wypełnij krótki formularz i dołącz do grona odpowiedzialnych społecznie organizacji wspierających polskich przedsiębiorców w rozwoju ich działalności w internecie. 

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób pomagamy firmom i wpływamy na ich działalność, poznaj Historie Sukcesu i zobacz, jak uczestniczący w programie przedsiębiorcy przeradzają swoje nowo nabyte umiejętności w działania rozwijające ich biznes. 

nn
PLATE OF JOY
KATARZYNA BARTOSZEWSKA - PONETA I TOMASZ PONETA
nn
DOBOSZÓWKA
MAŁGORZATA I MARCIN DOBOSZ
Grow with Google