Razem wspieramy polskie firmy

Nowe wyzwania

Od 2015 roku na terenie całego kraju prowadziliśmy bezpłatny program edukacyjny Google Internetowe Rewolucje dla przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji cyfrowych. Uczyliśmy, jak efektywnie wykorzystywać cyfrowe narzędzia, by rozwijać swoje umiejętności, firmę lub karierę zawodową.

Przy wsparciu lokalnych urzędów, instytucji, organizacji i zrzeszeń zorganizowaliśmy indywidualne i grupowe szkolenia dla ponad 63 000 małych i średnich przedsiębiorców w całej Polsce.

Rok 2020 postawił nowe wyzwania przed przedsiębiorcami, dlatego wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju oraz Operatorem Chmury Krajowej uruchomiliśmy nowy program szkoleniowo-rozwojowy Firmy Jutra.

Do końca 2021 roku zapewniamy bezpośrednie i indywidualne wsparcie dla 15 000 mikro, małych i średnich przedsiębiorców w całym kraju. Chcemy wspierać te firmy w adaptacji do nowych realiów, pomagać im w zwiększeniu sprzedaży w internecie i stawieniu czoła wyzwaniom rynkowym.

nnnn

Pomóż nam wspierać małych i średnich przedsiębiorców, w ich rozwoju w internecie 

 

Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie, abyś mógł być na bieżąco z informacjami o nowościach w programie, nadchodzących wydarzeniach oraz byśmy mogli zaprosić Cię na nasze wydarzenia.

Aby to zrobić, już teraz wypełnij formularz do którego link znajduje się w prawym górnym rogu strony.

nn
nn
Grow with Google