Digitální garáž: Úvod do online marketingu a See-Think-Do-Care

Když se lidé naučí využívat internet na maximum, je úžasné, jak to může přispět k růstu jednotlivců, firem i celé ekonomiky. Chceme, aby si každý, včetně vás, osvojil digitální znalosti, které mu pomohou podílet se na tomto růstu a vytěžit z technologické revoluce maximum. 

Zúčastněte se přednášky pod taktovkou Karla Pařízka (Google Partners Certified Trainer) a získejte digitální know-how, které potřebujete, abyste získali co nejvíce z webu, oslovili nové zákazníky a zajistili růst vašeho podnikání. Dvouhodinová přednáška z cyklu Google Business Group Roadshow. Přednáška je vhodná pro začátečníky.

Karel Pařízek
Google Partners Certified Trainer

Online/digital marketing captain ve společnosti Blueberry.cz. Na starosti má plánování, strategie i exekuce online kampaní s týmem 10 lidí různých specializací. Online marketingu se věnuje přes 8 let a nyní sdílí získané znalosti i jiným, neziskovým, projektům než jen v komerečním světě.

Abyste byli lépe v obraze, doporučujeme si projít alespoň 3 úvodní lekce z online platformy www.digitalnigaraz.cz. Chcete vědět více? Po registraci na Digitální garáži získáte přístup ke studijnímu plánu šitému pro vás na míru. Po dokončení kurzu získáte certifikát.

 

Co se dozvíte:

 základní přehled online marketingových kanálů
 úvod do SEM, SEO, sociálních sítí a webové analytiky
 jak vytvořit marketingovou strategii metodou See-Think-Do-Care
 tipy a příklady z praxe

Registrovat se


Nenechte si přednášku ujít a zajistěte si včas svoje místo.
 

  KrisKros Café
Masarykovo náměstí 1960
Brandýs nad Labem
 
  čtvrtek 26. 5. 2016
od 18:00 do 20 hodin
 
 

Těšíme se na setkání s vámi,
tým Google Česká republika