Klíčové agentury

Rozhodli jste se plně věnovat svému byznysu a přenechat své marketingové aktivity na agenturu? Vyberte si z našich agentur, které získaly status Google Partner anebo Premier Google Partner. Najdete je ve výsledcích Vyhledávání certifikovaných partnerů Google...

Přinášíme vám přehled TOP Klíčových partnerů, kteří úzce spolupracují se společností Google, mají odborné znalosti a praktické zkušenosti s vytvářením a správou kampaní.


Konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřující se především na e-commerce poradenství, exportní strategie a multikanálový marketing.

My se vás budeme ptát PROČ. Vy se nás ptejte JAK. Netvoříme jen kampaně. Posouváme váš byznys dál.

Jsme na trhu už osm let a i když se neustále rozvíjíme a rosteme, tak naše hodnoty a vize jsou stále stejné. Měníme a určujeme směr v oboru internetové reklamy, zachováváme férový přístup jak k zaměstnancům, tak k našim partnerům.

Spojením agentury B2B Group a globální značky Performics dokážeme zvyšovat výkon PPC i RTB kampaní kdekoliv na světě. Ve spolupráci s partnery ve skupině Publicis One umíme nabídnout jak online, tak offline full-service.

Práce: Tescoma, Neckermann, Astratex

Práce: IKEA, Baťa, CK FISCHE

Práce: Allegro, Tesco, Česká spořitelna, T-Mobile, Mall.cz

Práce: Nestlé, Raiffeisenbak, O2, Mercedes

Kontakt:
Ondřej Klega
ondrej.klega@acomware.cz
Kontakt:
Ondřej Sláma 
ondrej.slama@adexpres.com
Kontakt:
Petr Jelínek
petr.jelinek@b.cz
Kontakt:
Zdeněk Prášilík 
zdenek.prasilik@b2bgroup.cz
 

Zaměřuje se na kompletní servis v oblasti digitální komunikace a marketingu: na zvyšování návštěvnosti webů, budování značky, výkonnostně orientované kampaně, obsahový marketing a kreativní koncepty propojené s komunikací na sociálních sítích.

Lídr trhu v oblasti výkonnostního marketingu. Propojujeme digitální svět, všechny jeho obory a nástroje do vysoce funkční online strategie. Ať už chcete zvýšit prodeje, povědomí o značce nebo nákladovou efektivitu digitálních investic.

Specialisté na výkonnostní i brandové PPC kampaně. Od vyhledávání přes produktové reklamy až po YouTube reklamu.

Konzultační a digitální agentura zajišťující vše od digitální a exportní strategie, digitální kreativy včetně videa, multikanálových kampaní zaměřených na prodej nebo budování značky až po reklamu a obsah na sociálních sítích, v ČR i zahraničí.

Práce: Dr.Max, H&M, HiPP

Práce: Tesco Stores, UPC, Heureka.cz

Práce: Auto Kelly, Kytary.cz, OFFICE SHOES

Práce: Sephora, Converse, Adisas, Hamé, Vitana

Kontakt:
Klára Stehlíková
klara.stehlikova@fragile.cz
Kontakt:
Monika Kubešová 
monika.kubesova@h1.cz
Kontakt:
Robert Štípek
robert.stipek@kofein.cz
Kontakt:
Miroslav Král
miroslav.kral@marketup.cz

Tvoří digitální strategie, které zvyšují návštěvnost i výkonnost webu a přispívají k posílení značky. Svou práci stavíme na entuziasmu, odbornosti, korektnosti a otevřenosti.

Výkonnostní agentura zaměřená na online media. Propojujeme kreativu a mediální plánování a zvyšujeme výkon kampaní. Naší hlavní motivací jsou dobré výsledky a úspěch u klientů.

Stabilní tým profesionálů internetového marketingu, který více než 10 let pomáhá klientům s PPC kampaněmi, RTB, displayovými kampaněmi, kampaněmi na sociálních sítích, správou cenových srovnávačů, analytikou i SEO.

Práce: Honda, Konica Minolta, Hartman

Práce: skupina ČSOB, Zoot, Karlovarské minerální vody

Práce: HBO, DM Drogerie, inSPORTline, Metlife, Henkel

 

Kontakt:
Petr Halík 
petr.halik@proficio.cz
Kontakt:
Markéta Kodlová
marketa.kodlova@redmedia.cz
Kontakt:
Sandra Gligić 
sandra.gligic@sunmarketing.cz

 

Vyhledejte další Google Partnery