Co je Google Partners?

Google Partners je speciálním programem pro agentury a profesionály v oblasti digitálního marketingu. Přináší jim zdroje, školení a podporu, kterou potřebují, aby pomohli svým klientům uspět na webu. Kvalifikované agentury pak mohou získat certifikát Google Partner, který poukazuje na Googlem ověřenou kvalitu jimi poskytovaných služeb.

Google Partners pomáhá i firmám a neziskovým organizácím formou školení a odborné pomoci. Studentům poskytuje vzdělávání a možnost vyzkoušet si teoretické poznatky i v praxi. 

Jak se stát součástí programu Google Partners?

Aby agentura získala odznak Google Partners, musí prokázat expertizu a zkušenosti v oblasti vytváření a správy reklamních kampaní v platformě Google Ads (dříve Google AdWords).

Také musí spravovat dostatečně vysoké investice klientů, udržovat si existující a získavat nové klienty, a dosahovat růstu agenturních výnosů i růstu výnosů svých klientů.

Picture

Jak Google Partners pomáhá firmám?

Google Partners pomáhá firmám formou odborné pomoci a školení z oblasti online marketingu, a také s výběrem kvalitní agentury, která je mnohokrát klíčem k úspěchu firmy na internetu.

Víme, že je náročné se často v množství agentur zorientovat a vybrat tu pravou. Proto udělujeme agenturám certifikát Google Partner a Premier Google Partner, který zaručuje znalost práce se službou Google Ads. Každý rok také certifikujeme klíčové agentury, s kterými Google v České republice úzce spolupracuje.

Snažíme se, aby byly certifikované Google Partners agentury zárukou kvality v oblasti Google Ads.