Proč se stát Google Partnerem? 

Logo A

Vzdělávání a rozvoj

Pro Google Partners agentury nabízíme vzdělávací programy a školení od našich specialistů a Google Partners Trénerů. 

Logo B

Nabídky pro nové zákazníky

Nabídněte svým novým zákazníkům propagační nabídky s vyšší hodnotou. Kupóny jsou skvělým argumentem jak zákazníka přesvědčit, aby s vámi službu Google Ads vyzkoušel.

Logo 3

Podpora kvalitních agentur a cenné kontakty 

Získejte status certifikovaného partnera Google a my se postaráme o to, aby vás potenciální zákazníci našli. Zaregistrujte se do programu Google Partners a získejte kontakty nejen na Google, ale i na kolegy z odvětví.

Jak se zapojit do programu Google Partners?

Zaregistrujte se na www.google.cz/partners a vytvořte si:

Individuální profil

Nejprve si vytvořte svůj individuální profil. Pro přístup k plným funkcionalitám programu použijte na registraci email propojený s vaším účtem MCC (Moje Klientské centrum). Pokud si přejete přenést historii z certifikačního programu, použijte na registraci stejné přihlašovací údaje.

Firemní profil

Po registraci se nezapomeňte připojit k firemnímu profilu vaší společnosti. Pokud váš firemní profil zatím neexistuje, vytvoříte ho jednoduše vyplněním základních informací a ověřením pomocí emailu nebo Google+ stránky.

Staňte se Google Partners agenturou

Certifikujte se na Google Partners agenturu a získejte tak mnoho výhod. Jak a jaké benefity z toho pro Vás vyplývají, najdete tady v sekci Výhody a další detaily tady.  

PC

Kritéria certifikace

GooglePartnerLogo

Profil společnosti

Vytvořte a vyplňte profil partnerské společnosti.

Certifikace

Získejte jednoho přidruženého jednotlivce s certifikací Google Ads, abyste ukázali, že vy a vaši kolegové máte pokročilé znalosti o službě Google Ads. Certifikovaní jednotlivci musí sdílet informace o svém účtu Academy for Ads, aby se mohli započítat do splněných požadavků na získání loga certifikátu.

Výdaje

Splňte požadavek proinzerované sumy ve výši 10 000 $ za 90 dní v rámci spravovaných účtů a ukažte tak, že vaše společnost vykazuje zdravý objem aktivity.

Výkonnost společnosti

Splňte požadavky na výkon tím, že vykážete stabilní celkové výnosy z reklam a růst, budete pečovat o kvalitu spravovaných kampaní a budete udržovat a rozšiřovat svou zákaznickou základnu.

 

 

Google partners Prem

Profil společnosti

Vytvořte a vyplňte profil partnerské společnosti.

Certifikace

Získejte dva přidružené jednotlivce s certifikací Google Ads, abyste ukázali, že vy a vaši kolegové máte pokročilé znalosti o službě Google Ads. Certifikovaní jednotlivci musí sdílet informace o svém účtu Academy for Ads, aby se mohli započítat do splněných požadavků na získání loga certifikátu.

Výdaje

Splňte požadavek vyšší proinzerované sumy v rámci spravovaných účtů a ukažte tak, že vaše společnost vykazuje zdravý objem aktivity. Konkrétní výše útraty není veřejná. Odznak je však udělován automaticky, tedy ve chvíli, kdy požadavky splníte, odznak vám bude automaticky udělen.

Výkonnost společnosti

Splňte požadavky na výkon tím, že vykážete stabilní celkové výnosy z reklam a růst, budete pečovat o kvalitu spravovaných kampaní a budete udržovat a rozšiřovat svou zákaznickou základnu.