Kdo jsou Google Certified Trainers?

Google Certified Trainers jsou odborníci s vysokou expertízou a specializací na jednotlivé produktové oblastí Google. Trenéři úzce spolupracují primárně s certifikovanými agenturami, ale také s klienty, studenty i neziskovými organizacemi, kterým pomáhají rozvíjet úroveň znalostí a dovedností v oblasti online marketingových řešení. 

 

Google Certified Trainers

Poznejte české trenéry pro rok 2019:

Veronika Brindzová

Veronika Brindzová

Google Ads Fundamentals

Performance Advertising Consultant na volné noze. Přes 2,5 roku vedla oddělení výkonové reklamy v Sun Marketing. Můžete jí potkat na přednáškách pro studenty anebo na konferencích. Baví jí rybaření, puzzle a ráda peče dorty.

André Heller

André Heller

Google Tag Manager

André již řadu let pracuje ve světě "digitální" analytiky. Nyní pomáhá jiným agenturám v rozvoji analytiky, kterou také školí a přednáší. Ve volném čase ho najdete pravděpodobně někde na skále nebo v jeho obydlené dodávce, jak brázdí nezkrotnou přírodu světa.

Radek

Radek Hudák

Google Ads Fundamentals

Vede marketingové oddělení v Shoptet a konzultuje vlastní klienty. Přestože, má na starosti kompletní marketing, tak jej nejvíce baví Adwords a v poslední době mobilní reklama. Má rád flákání po evropských velkoměstech a když leží na pobřeží, tak tím více.

Jan Kvasnička

Jan Kvasnička

Startups

Honza se zabývá UX, použitelností webu, zvyšováním konverzních poměrů a tvorbou webových aplikací. Je zastáncem myšlenky „Nenuťte uživatele přemýšlet.“ Velký důraz klade na praxi a předávání informací tak, aby si je posluchači mohli sami vyzkoušet.

Jarek Mikeš

Jarek Mikeš

Education

Od roku 2008 spolumajitel několika technologických startupů. Lektor, mentor, aktivní bloger a autor publikací. Vzdělává nejen začínajících podnikatele v oblasti digitálních technologií a digitálního marketingu. technologiím aplikuje při ježdění na svém e-biku.

Petra Pacáková

Petra Pacáková

Display

Petra pracovala v Acomware jako Performance Team Leader. Nyní se ve stejné firmě věnuje větším klientům a znalostnímu rozvoji performance oddělení. Ráda vaří a k tomu si dá dobré víno. Ze sportu miluje jízdu na kole nebo si jde zaplavat.

Karel Pařízek

Karel Pařízek

Nonprofits

Vede tým marketérů ve společnosti Blueberry.cz. Online marketingu se věnuje přes 10 let. Miluje mentoring, práci na kampaních a posun neziskovek. Baví ho sport, sebevzdělávání, rodina a děti (Amálka, Magdalenka a třetí brzy).

Soňa Petruželová

Soňa Petruželová

Education

Certifikovaná trénerka pro dvě decka a studenty. Vedla Performance oddělení H1.cz. S tehdejším největším performance teamem v ČR udávala směr výkonnostnímu marketingu. Dnes udává směr své rodině a konzultuje ve firmách, jak si postavit dream team.

Ondřej Sláma

Ondřej Sláma

YouTube

Research & Development Director v agentuře Adexpres. V minulosti založil SEM agenturu INBORN a také vedl SEO tým ve Velké Británii. Kromě zkušeností je vyzborejný také vědomostmi ze studijí marketingu a masové komunikace na VOŠP a FMK UTB.

Adam Šilhan

Adam Šilhan

Automation

Má na starosti attribuci a měření, primární zaměření je pro něj automatizace. Zakládal v igloonetu datově-automatizační tým. Vicemistr světa v deskových euro hrách, bazénový freediver, překližkový lezec a sváteční golfista.

Jan Tichý

Jan Tichý

Google Analytics

Vede analytickou a konzultační společnost Medio Interactive. Přednáší na různých školeních v oblasti internetového marketingu, webové analytiky a vývoje aplikací. V poslední době propadl kouzlu amatérské astronomie.

Pavel Ungr

Pavel Ungr

Education

Pavel se věnuje SEO již více než 15 let. Od roku 2013 pracuje jako nezávislý specialista na volné noze, kde kromě konzultací pro střední a velké klienty pravidelně publikuje a přednáší. Aktivně se zajímá o další přesahy do UX, obsahový marketing a sociální sítě.

Karol Veleba

Karol Veleba

Sales

Spolumajitel a výkonný ředitel agentury Effectix. Přes 17 let buduje obchodní a produktové týmy v online prostředí. Klidné vody ho dokonale nudí, má rád změny a krizový management. Obklopuje se knihami a rodinou, kde čerpá inspiraci a energii.

Martin Zítek

Martin Zítek

Shopping

Martin pracuje v Heurece CZ/SK. Primárně zaměřuje na multichannel v rámci performance marketingu a jeho propojení s ostatními segmenty v rámci firmy. Automatizace, efektivita, reach, kvalita dat, testování a hledání příležitostí je jeho denní náplní.