Výhody pro partnery

Jako certifikovaný Google Partner máte přístup k následujícím zdrojům, díky kterým můžete rozvíjet svůj byznys, schopnosti a dovednosti a pomáhat svým klientům uspět na webu.

Image_Vzdelavanie

Vzdělávání

Rozvíjejte dovednosti potřebné pro růst vašeho byznysu. Sledujte Google Partners akademie, ať už jako livestream, nebo ze záznamů na našem YouTube kanálu, přímé přenosy přednášek programu Academy on Air v anglickém jazyce nebo podle vlastního rozvrhu absolvujte kurzy v programu Academy for Ads. Pro agentury s odznakem Google Premier Partner jsou dostupné také produktové in-person akademie na aktuální témata a byznysové mini-MBA programy (pro více informací nás kontaktujte).

Sledujte nejnovější statistiky, trendy a případové studie z webu Think with GoogleGoogle Trends. Nezapomeňte také na oficiální blog Google Ads.

Image_RastOdmeny

Růst a odměny

Zúčastněte se programu Rewards určeného pro certifikované Google Partnery. Je navrhnut tak, aby vám pomáhal získávat nové klienty a ještě lépe pomáhat těm stávajícím, a to díky statistikám a nástrojům Googlu ale i výzvám, za splnění kterých můžete vyhrát skvělé ceny pro celou agenturu a/nebo klienty.

Kromě toho můžete jako certifikovaná agentura potěšit nové klienty také pomocí speciálních promo kuponů Google Ads, které jsou pro certifikované agentury dostupné ve vyšší hodnotě (1.500 Kč). 

Image_RastOdmeny

Podpora

Získejte přístup k podpoře služby, najděte řešení a kontaktní možnosti v centru pomoci služby AdWords. Získejte přizpůsobené návrhy, díky kterým můžete zvýšit výkonnost své kampaně, a maximalizujte návratnost investic díky doporučení služby Google Ads.

picture

 

Jste agentura, která už je Google Partnerem?

V tom případě máte právo přidat na svůj web, vizitky a do marketingových materiálů logo certifikátu Google Partner, nebo Odznak Premier Google Partner, které potvrzují, že společnost Google uznala vaši agenturu jako certifikovaného obchodního partnera. Informace a pokyny na jejich používání najdete zde.

Q&A

Google Partners je bezplatný program pro agentury a online marketingové profesionály, který jim poskytuje potřebnou podporu a vzdělávání v oboru online marketingu, aby i nadále mohli růst a pomáhat svým klientům uspět s jejich byznysem na internetu.

Ano, získat ho však mohou jen agentury, které splní potřebná kritéria. Odznak je udělován automaticky po splnění podmínek.

Kritéria na získaní odznaku jsou neustále monitorovány a odznak tedy reflektuje aktuální situaci. Jednou z podmínek je i certifikace, která má platnost 1 rok, proto musí minimálně jeden člen agentury obnovovat certifikát každý rok. Google monitoruje i spend agentur a tzv. "best practices", tedy efektivnost využívání zdrojů na kampaň.

Informace získáte zde.

Specializace agentury slouží na vyjádření uznání společnostem, které získaly status Google Partner nebo Premier Google Partner a vykazují vyšší výkonnost a větší odbornou znalost produktů Google Ads.

Tyto specializace se zobrazují v logách certifikátů Google Partner a Premier Google Partner. Specializace agentur můžete využít jako podporu pro získávání nových zákazníků a na vlastní odlišení se na trhu na základě konkrétních schopností vaší společnosti.Specializace můžete získat v nasledujících oblastech. Více informací o specializacích se dočtete zde

image
asda