Google Partners pomoc firmám

Google Partners je speciálním programem pro agentury a profesionály v oblasti digitálního marketingu. Přináší jim zdroje, školení a podporu, kterou potřebují, aby pomohli svým klientům uspět na webu. Kvalifikované agentury pak mohou získat certifikát Google Partner či Premier Google Partner, který poukazuje na Googlem ověřenou kvalitu jimi poskytovaných služeb.

Oba odznaky, Google Partner i Premier Google Partner, dokládají, že Google agenturu uznává jako kvalifikovaného partnera s kvalitní znalostí systému Google Ads. Abychom odlišili nejlepší společnosti, které splňují přísnější požadavky na zkušenosti a efektivitu, nabízí Google odznak Premier Google Partner. Z těchto prémiových partnerů pak každý rok také certifikujeme ty nejzkušenější agentury na trhu jako klíčové agentury, s kterým v České republice velmi intenzivně spolupracujeme.

Víme, že je náročné se často v množství agentur zorientovat a vybrat tu pravou. Proto udělujeme agenturám odznak, který zaručuje znalost práce se službou Google Ads a zároveň vám níže přinášíme vám tipy, jak postupovat při výběru vhodné agentury. Naším cílem je, aby agentury s odznakem Google Partners byly 100% zárukou kvality v oblasti Google Ads. Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné agentury, rádi vám pomůžeme.

badge

Jak si vybrat vhodnou agenturu?

Pro firmy je velkou výzvou vybrat si toho správného partnera na růst svého byznysu online, proto vám přinášíme několik tipů.

1. Vybírejte mezi certifikovanými agenturami

Certifikované agentury prokázali svoje znalosti produktů Google. Jsou tedy spolehlivými partnery pro vaše marketingové aktivity na internetu. Tyto agentury se prokazují logem certifikátu Google Partner nebo Premier Google Partner. Odznak Premier Google Partner (červený) odkazuje na prémiové partnery Google, které splňují přísnější podmínky a mají přístup k prémiové podpoře, školením a workshopům Google. Z těchto prémiových partnerů ještě každý rok vybíráme klíčové partnery, kteří s Google spolupracují nejtěsněji.

2. Znalost vašeho odvětví

Vyberte agenturu, která nejlépe rozumí vašemu odvětví. Ptejte se agentury na příklady kampaní, které realizovala přímo s klienty z vašeho oboru. Agentura by měla mít také zkušenosti se službami, které očekávate. Pokud chcete hlavně zvyšovat výkon vašeho e-shopu, pravděpodobně zvolíte jinou agenturu, než kdybyste se chtěli soustředit primárně na budování značky.

3. Vyžadujte transparentnost

Vždy žádejte od agentury přístup k vašim účtům - ať už jde o služby Google Ads nebo Analytics. Agentura by měla transparentně oddělovat náklady na kampaň od nákladů za svoje služby.

4. Správné nastavení cílů a očekávaní od kampaně

Požádejte svou agenturu aby vám pomohla nastavit správné cíle, které reflektují vaší celkovou marketingovou strategii a cíle.

5. Pravidelný reporting

Agentura by vám měla poskytovat pravidelný reporting týkající se výsledků a plnění cílů vašich kampaní.

 

 

 

 

Q&A

 Ano, můžete si nastavovat kampaně úplně sami. Pokud však nemáte žádné praktické zkušenosti, doporučujeme vám využít agenturu, aby byly vaše investované peníze do reklamy nejlépe zhodnoceny. Podívejte na seznam klíčových partnerů Google Česká republika, nebo vám s výběrem agentury rádi pomůžeme.

Digitální garáž, která slouží ke studiu základů online marketingu, je úplně zdarma, stejně tak i online akademie Google Partners Česká republika, které doporučujeme jako nádstavbu na Digitální garáž.

Jako firma vůbec nepotřebujete získat certifikát a skládat certifikační zkoušky Google Partners, je to jen pro vás.

Cena za práci agentury je velmi individuální. Záleží to na cílech které si stanovíte, rozpočtu, který investujete a zároveň i na délce kampaně. Pokud si nejste jistí s výběrem agentury, probrat vše můžete s námi zde.

Vždy záleží na agentuře či jednotlivci, kteří vám danou kampaň nastavují. Je dobré vybrat si agenturu, která má dobré reference a množství zkušeností, např. naše klíčové agentury. Každá agentura vám může odprezentovat své výsledky i podle kritéria návratnosti investic. 

Icon