Jsem nezisková organizace

Pro neziskové organizace pořádáme workshopy, díky kterým mohou růst online rychleji a efektivněji a taktéž poskytujeme Ad Grants, které pomocí Google Ads pomáhají šířit vaše poselství online. 

Google Ad Grants

Google Ad Grants umožňuje zobrazovat reklamy ve výsledcích vyhledávání a cílit na ty, kteří na Googlu právě hledají neziskové oraganizace jako je ta vaše. Čím častěji se vaše reklamy budou zobrazovat na stránkách s výsledky Vyhledávání Google, tím více lidí upozorníte na svou neziskovou organizaci. Jejich zájem a pozornost se potom mohou přeměnit na dary od dobrovolníků - životodárnou sílu každé neziskové organizace.

Lepší viditelnost ve vyhledávaní znamená více darů, podpory, více dobrovolníků. Podělte se o svou vizi s lidmi, kteří vás budou poslouchat. Reklamy můžete zobrazovat po celém světě, anebo se můžete zaměřit na lidi ve svém okolí. V programu Google Ad Grants máte vše neustále pod kontrolou. Google Ad Grants lidem ulehčuje posílání darů vaší organizaci. A čím jednodušší je přispět, tím vyšší je pravděpodobnost, že lidé přispějí. Můžete sledovat výkon reklamy pomocí služby Google Analytics a měření konverzí. Zjistíte, která klíčová slova dosahují nejlepších výsledků, a které reklamy pomáhají získat další peníze nebo dobrovolníky. 

Zjistěte, zda splňujete jako organizace kvalifikační předpoklady na získání Ad Grants. Zjistit teď.

Přihlaste se do programu Google pro neziskové organizace z kterého můžete čerpat množství dalších výhod na podporu své neziskové organizaci. (Google Ad Grants, YouTube, Google Apps). 

Celý proces registrace včetně screenshotů si můžete projít také v prezentaci našeho NGO trenéra Karla Pařízka.

Zaregistrujte se na stránce TechSoup Česká republika. Získáte ověřovací kód se kterým následně požádáte o Google Ad Grants. Program TechSoup Česká republika poskytuje softvérové dary pro veřejně prospěšné dobročinné organizace. Registrací na této stránce se vám otvírají další možnosti čerpání výhod pro svou neziskovou organizaci.

Zaregistrujte se do programu Google Ad Grants se svým ověřovacím kódem z TechSoup.

Vytvořte si svůj Google Ads účet podle nasledujícího Průvodce vytvořením účtu AdWords pro Google Ad Grants.

Pro větší efektivitu využívání Ad Grants a dobrého nastavení online kampaní, kontaktujte některou z našich agentur, se kterými spolupracujeme.  

Pro zjištění toho, zda váš účet splní kritéria potřebná pro udržení si Google Ad Grantu, můžete využít možnosti bezplatného auditu.

 

image

Jsem student

Picture_A

Grow with Google

Grow with Google je bezplatná vzdělávací platforma pro úplné začátečníky, ve které získáte základní přehled o fungování inzerce na internetu.

Více TADY>>

Picture B

Online akademie

Jednotlivými reklamními nájstroji Googlu vás prevedou teoreticky, ale i prakticky, naši Google Partners Certified Trainers. Akademie můžete sledovat online - v přímém přenosu anebo, pokud vám to časově nevyhovuje, tak ze záznamu. Online akademie připravujeme pro ty, kteří si chtějí prohloubit svoje znalosti a získat odborný Google certifikát.

Picture C

Academy for Ads

Academy for Ads je školící program Googlu, který můžete využívat na rozšiřování svých dovedností v oblasti reklamy.

Je určený pro všechny, kteří používají reklamy Google Ads. Po registraci budete mít přístup k online kurzům kdykoliv a z jakéhokoliv zařazení. Pokud nemáte účet Academy for Ads, můžete se zaregistrovat do programu Academy for Ads a vytvořit si účet pomocí svého účtu Google. Pokud už máte účet Academy for Ads, můžete se do něj přihlásit.