Google Partners Česká republika

Klíčové Agentury

Rozhodli jste se plně věnovat vašemu podnikání a svěřit svoje marketingové aktivity agentuře? Přinášíme vám přehled klíčových partnerů pro rok 2018, kteří úzce spolupracují se společností Google, jsou držiteli certifikátu Premier Google Partner a mají odborné znalosti a praktické zkušenosti se strategickým přístupem k vašim online marketingovým aktivitám.

Agentury jsou vybírány každý rok a splňují nepřísnější kritéria na kvalitu jimi poskytovaných služeb. Na základě toho pak získávají přístup k nejvyšší možné podpoře ze strany Google či beta verzím produktů a novinkám tak, aby mohly svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.

 

Image Performix

Jsme celosvětová výkonnostní agentura a největší globální partner Google. Naše portfolio se skládá z více než 100 spokojených klientů, kteří díky našim kvalitně nastaveným službám dosáhli silného postavení značky na trhu a splnění obchodních cílů. Naši klienti jsou O2, Samsung, Electroworld, Raiffeisen Bank, Notino a další. Mezi naše služby patří tvorba Google reklamy, SEO (optimalizace ve vyhledávačích), video reklamy, reklamy na sociálních sítích, nákup mediálního prostoru.

Kontakt:
Zdeněk Prášilík,
zdenek.prasilik@performics.com

adexpres

Strategická digitální agentura Adexpres díky nadšeným lidem, inovativnímu přístupu a moderním technologiím připravuje marketingové strategie a dodává úspěšná řešení pro digitální budoucnost svých klientů. Mezi ně patří špičky ve svých oborech jako IKEA, Sazka, Lenovo, KKCG nebo Socialbakers.

Kontakt:
Michal Majnuš, Brand Manager
michal.majnus@adexpres.com

resolution

Jsme specializovaná agentura pro výkonnostní online marketing skupiny Omnicom Media Group (její součástí jsou agentury OMD, PHD a Attention!Media) primárně zaměřená na Search Engine Marketing, Social Advertising, obsahové/reklamní sítě, programatický nákup, SEO a webovou analytiku.

Kontakt:
Martin Slavík
+420 601 558 284
martin.slavik@resolutionmedia.com

marketUp

Inspirujeme značky, aby excelovaly v digitálním světě. Společně s klienty si stanovujeme náročné cíle a víme jak jich dosáhnout. Svým byznysovým srdcem vedeme klienty k vítězství na trhu. Soustředíme se na to, aby investice měly významný dopad na preferenci značky a prodejní výsledky. Jsme lídrem v multikanálových kampaních na Googlu, YouTubu, Facebooku, Instagramu a Seznamu s více než 100 Brand Lifty, jejichž výsledky překonávají české i světové benchmarky. V roce 2017 a 2018 jsme se stali jako první česká agentura finalistou Google Premier Partner Awards za region EMEA v kategorii Video Innovation.

Klienti:

T-mobile, A3 sport, Billa, Adidas, Converse, Hamé, Häagen-Dazs, Oriflame, ABB, Jablotron

Kontakt:

Andrea Marešová, Head of Sales & Marketing, andrea.maresova@marketup.cz 

 

Kofein

Specialisté na PPC reklamu. Pomáháme novým i zavedeným značkám růst na českém i zahraničním trhu. Maximalizujeme ziskovost výkonnostních kampaní, stejně tak povědomí o značkách našich klientů.

Klienti:
Auto Kelly, Monster, Kytary.cz, A3 Sport, MANA

Kontakt:
Robert Štípek
robert.stipek@kofein.cz

Optimio

Jsme tam, kde jsou čísla. Specializujeme se na výkonnostní marketing a baví nás proměňovat naše hluboké znalosti na fungující strategie. Po 14 letech v on-line marketingu děláme jen to, co má měřitelný efekt. Protože co jde změřit, to jde zlepšit. Soustředíme se na 3 oblasti služeb: online reklama, webová analytika a optimalizace webu.

Klienti:
Veletrhy Brno, iDoklad, Meatfly, Omega Pharma

Fragile

Fragile je špičkovou agenturou pro digitální marketing specializovanou na brandové kampaně, výkonnostní kampaně a tvorbu obsahu/správu sociálních sítí. Pracujeme zejména pro jedničky na trhu, mezinárodní brandy z FMCG, fashio, beauty a finance segmentu nebo rostoucí rodinné firmy.

Klienti:
Jan Becher Pernod Ricard, ZAPLO, ZPMVČR, H&M, Hipp, LMC - Jobs.cz, DrMax, Czech Tourism, Sephora a další

Kontakt:
Leoš Špachta, Commercial Director
sales@fragile.cz

Abuco ICT

Zkratku ICT jsme si do názvu rozhodně nevetkli z nedostatku nápadů. Oddanost informačním a komunikačním technologiím patří do našeho DNA. I proto propojujeme komplexní IT řešení a jejich správu s online marketingem široké specializace. Stavět kreativní komunikaci na moderních technologiích nám dává smysl v mnoha směrech: efektivní využití firemních zdrojů, bezpečnost dat, spolehlivý provoz… Naším posláním je umožnit klientům pozitivní zkušenost s těmito světy. Naší vizí je provázet je těmito světy na cestě k úspěchu a rozvoji. Budeme vděčni, pokud nám k tomu dáte příležitost i vy.

Klienti:
Bezvasport.cz, dTest, Medical Travel Czech Republic, Gynem, PharmaSwiss, Bombalyze.cz, LED Solution  

Kontakt:
Aleš Janíček
ales.janicek@abuco.cz

H1

Baví nás svět onlinu a spojuje láska k datům. Vyznáváme efektivní, kvalitní, přínosný a hravý marketing. Přesně taková je i sama Hájednička. Data-driven agentura, která přináší klientům skutečný zisk. Medzi ich klientov patria spoločnosti ako Vodafone, Tesco, E.ON, Škoda Auto, Central Group, Sazka, Exim, UPC a další 

Kontakt: 
sales@h1.cz

Acomware

Acomware je přední konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Za 15 let fungování firma pomohla více než 3000 internetových projektů se vstupem na online trh, nastavením kampaní v rámci výkonnostního marketingu, nákupem digitálních médií, inteligentním e-mail marketingem nebo kreativním řešením. Acomware mimo to organizuje nezávislé konference Performance 2020, Emailing 2020 a věnuje se projektu Eshopista.

Kontakt:

Sandra Arbesová, Head of Sales,
+420 730 184 083
sandra.arbesova@acomware.cz 

RM

Jsme digitální mediální agentura, člen Kindred Group. Pomáháme budovat značky v online prostředí a zvyšovat výkon kampaní. Propojujeme kreativu a mediální plánování. Implementujeme inovativní přístupy tam, kde to dává smysl. Vyvíjíme vlastní nástroje a platformy. Naší hlavní motivací jsou dobré výsledky a úspěch klientů. Mezi ně patří například skupina ČSOB, Zoot, Karlovarské minerální vody, J&T Banka nebo De’Longhi.

Kontakt:
David Rymeš
+420 728 986 655
david.rymes@redmedia.cz

Proficio

Jsme důslední ve strategii a efektivní v praxi. Veškerá naše práce směřuje k digitální strategii na míru, která je postavená na dobře fungujícím partnerství s vámi.

Klienti:
Student Agency, Velux, Ytong, Sport Obchod, Uni Hobby

Kontakt:
Petr Halík, CEO
petr.halik@proficio.cz

 

Médea

Baví nás inovativní online řešení a spolupráce s klienty. Jsme tým certifikovaných specialistů a dohromady tvoříme profesionální agenturu zabývající se online marketingem. Vždy doručujeme výsledky a mluví za nás naše reference.

Kontakt:
Ing. Šárka Wagenknecht, Head of Company
swag@medea.cz

Advision

Nejsme továrna na reklamu. Tvoříme on-line kampaně, které vydělávají. V Ostravě. Díky osobnímu přístupu trvale posouváme byznys našich klientů na vyšší level.

Klienti:
Hecht, Podravka, Oxalis, Colours of Ostrava, Audioteka, Prim

Kontakt:
Jiří Komár
jiri.komar@advisio.cz

tastesun

V kuchyni Taste Sun vaříme dobroty pro sociální sítě a výkonnostní reklamu. Jsme součástí Tastu, cross-channelové digitální agentury, pod jejíž střechou se potkává hned několik menších agentur. Společně tak dokážeme vymyslet (i realizovat) ideální recept na úspěch pro své klienty. Ingredience pro růst a rozvoj dodáváme jak menším lokálním podnikatelům, tak velkým nadnárodním korporacím. Dáváme si záležet, aby byla chuť finálního výtvoru dokonale vyvážená. Proto klademe důraz na potřeby klienta, jeho cíle a na to, jak dokáže nejefektivněji oslovit své zákazníky.

Klienti:
dm drogerie markt, Hollandia, LINET, Rio Mare, Belles Fleurs, Aegon pojišťovna, Viessmann  

Kontakt:
Sandra Gligić, General Manager sandra.gligic@sunmarketing.cz