Klíčové agentury

Rozhodli jste se plně věnovat vašemu podnikání a svěřit svoje marketingové aktivity agentuře? Přinášíme vám přehled klíčových partnerů pro rok 2019, kteří úzce spolupracují se společností Google, jsou držiteli certifikátu Premier Google Partner a mají odborné znalosti a praktické zkušenosti se strategickým přístupem k vašim online marketingovým aktivitám.

Agentury jsou vybírány každý rok a splňují nepřísnější kritéria na kvalitu jimi poskytovaných služeb a na růst jimi spravovaných reklamních investic. Na základě toho pak získávají přístup k nejvyšší možné podpoře ze strany Google či beta verzím produktů a novinkám tak, aby mohly svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.

 

Klíčové agentury
Acomware

Acomware je přední konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Za 15 let fungování firma pomohla více než 3000 internetových projektů se vstupem na online trh, nastavením kampaní v rámci výkonnostního marketingu, nákupem digitálních médií, inteligentním e-mail marketingem nebo kreativním řešením. Acomware mimo to organizuje nezávislé konference Performance 2020, Emailing 2020 a věnuje se projektu Eshopista.

Kontakt:
Igor Lubura, Head of Sales
+420 776 553 582
igor.lubura@acomware.cz

Adexpres

Strategická digitální agentura Adexpres díky nadšeným lidem, inovativnímu přístupu a moderním technologiím připravuje marketingové strategie a dodává úspěšná řešení pro digitální budoucnost svých klientů. Mezi ně patří špičky ve svých oborech jako IKEA, Sazka, Lenovo, KKCG nebo Socialbakers.

Kontakt:
Michal Majnuš, Brand Manager
michal.majnus@adexpres.com

Acomware

Nejsme továrna na reklamu. Tvoříme on-line kampaně, které vydělávají. V Ostravě. Díky osobnímu přístupu trvale posouváme byznys našich klientů na vyšší level.

Klienti: Hecht, Podravka, Oxalis, Colours of Ostrava, Audioteka, Prim

Kontakt:
Jiří Komár
jiri.komar@advisio.cz

Business Factory

Business Factory je online marketingová agentura, která na českém trhu působí od roku 2009. Díky vlastním reklamním technologiím (např. platforma ROI Hunter) a špičkovému know-how posouváme hranice online marketingu svých klientů z celého světa. Naše hlavní kancelář sídlí v Brně, další pobočky máme v Praze (2015), Varšavě (2016), Dubaji (2017) a Bratislavě (2018).

Pro naše klienty spravujeme reklamu na Facebooku i Googlu, staráme se o jejich sociální sítě, komunity fanoušků a zajišťujeme jim spolupráci s influencery. Díky bohatým zkušenostem s klienty z různých oborů a zemí má i náš grafický tým dostatek statistických dat pro tvorbu kreativy (data driven creatives), která má větší šanci zaujmout potenciálního zákazníka.

Kontakt:
Karel Tlusťák, CEO
+420 608 621 216
karel.tlustak@b.cz

eBRÁNA

Jsme zaměřeni na malé a střední firmy, které chtějí, aby jim jejich byznys rostl. Poskytujeme jim komplexní službu v online marketingu na klíč.

Kontakt:
podpora@ebrana.cz 

Effectix

Effectix.com je výkonnostní agentura, která v každém okamžiku přináší klientům efektivní a neotřelá řešení s přidanou hodnotou.

Pouštíme se jen do toho, co opravdu umíme. A protože toho umíme hodně, jsme schopni postavit a realizovat kompletní kampaně, jak výkonnostní, tak kreativní. Kombinované samozřejmě také.

Kontakt:
Karol Veleba
info@effectix.com

Fragile

Fragile je špičkovou agenturou pro digitální marketing specializovanou na brandové kampaně, výkonnostní kampaně a tvorbu obsahu/správu sociálních sítí. Pracujeme zejména pro jedničky na trhu, mezinárodní brandy z FMCG, fashio, beauty a finance segmentu nebo rostoucí rodinné firmy.

Klienti: Jan Becher Pernod Ricard, ZAPLO, ZPMVČR, H&M, Hipp, LMC - Jobs.cz, DrMax, Czech Tourism, Sephora a další

Kontakt:
Leoš Špachta, Commercial Director
sales@fragile.cz

H1.cz

Baví nás svět onlinu a spojuje láska k datům. Vyznáváme efektivní, kvalitní, přínosný a hravý marketing. Přesně taková je i sama Hájednička. Data-driven agentura, která přináší klientům skutečný zisk. Mezi jejich klienty patří společnosti jako Vodafone, Tesco, E.ON, Škoda Auto, Central Group, Sazka, Exim, UPC a další.

Kontakt:
sales@h1.cz

Kofein

Specialisté na PPC reklamu. Pomáháme novým i zavedeným značkám růst na českém i zahraničním trhu. Maximalizujeme ziskovost výkonnostních kampaní, stejně tak povědomí o značkách našich klientů.

Klienti: Auto Kelly, Monster, Kytary.cz, A3 Sport, MANA

Kontakt:
Robert Štípek
robert.stipek@kofein.cz

MarketUP

Inspirujeme značky, aby excelovaly v digitálním světě. Společně s klienty si stanovujeme náročné cíle a víme jak jich dosáhnout. Svým byznysovým srdcem vedeme klienty k vítězství na trhu. Soustředíme se na to, aby investice měly významný dopad na preferenci značky a prodejní výsledky. Jsme lídrem v multikanálových kampaních na Googlu, YouTubu, Facebooku, Instagramu a Seznamu s více než 100 Brand Lifty, jejichž výsledky překonávají české i světové benchmarky. V roce 2017 a 2018 jsme se stali jako první česká agentura finalistou Google Premier Partner Awards za region EMEA v kategorii Video Innovation.

Klienti: T-mobile, A3 sport, Billa, Adidas, Converse, Hamé, Häagen-Dazs, Oriflame, ABB, Jablotron

Kontakt:
Andrea Marešová, Head of Sales & Marketing
andrea.maresova@marketup.cz 

Médea

Baví nás inovativní online řešení a spolupráce s klienty. Jsme tým certifikovaných specialistů a dohromady tvoříme profesionální agenturu zabývající se online marketingem. Vždy doručujeme výsledky a mluví za nás naše reference.

Kontakt:
Ing. Šárka Wagenknecht, Head of Company
swag@medea.cz

Neo@Ogilvy

Jsme digitální mediální agentura. Zaměřujeme se na poskytnutí mediálního výkonu a maximalizaci ROI. Naším posláním je pomoci klientům využít nejnovější digitální a výkonnostní média k naplnění jejich cílů a zajistit tak růst jejich byznysu.

Přinášíme klientům efektivní řešení digitální marketingové strategie na lokální i globální úrovni za pomoci znalostí z celosvětové sítě NEO@Ogilvy. Věříme ve vyšší výkon a synergii propojených vícekanálových kampaní.

Kontakt:
Petr Struna, Managing Director
+420 725 539 565
petr.struna@neoogilvy.cz

Performics

Jsme celosvětová výkonnostní agentura a největší globální partner Google. Naše portfolio se skládá z více než 100 spokojených klientů, kteří díky našim kvalitně nastaveným službám dosáhli silného postavení značky na trhu a splnění obchodních cílů. Naši klienti jsou O2, Samsung, Electroworld, Raiffeisen Bank, Notino a další. Mezi naše služby patří tvorba Google reklamy, SEO (optimalizace ve vyhledávačích), video reklamy, reklamy na sociálních sítích, nákup mediálního prostoru.

Kontakt:
Zdeněk Prášilík
zdenek.prasilik@performics.com

PLACEMENT.cz

Ostravská reklamní agentura, která má za cíl postarat se o on-line marketing klienta tak, aby se on mohl soustředit na to nejdůležitější - své podnikání a zákazníky. Od roku 2010 se specializujeme čistě na PPC reklamu - v systémech Google Ads, Sklik, Facebook Ads nebo RTB kampaně. Máme za sebou léta zkušeností v předních českých agenturách i na volné noze. Děláme to, čemu rozumíme. Neslibujeme nesmysly.

Klienti: HORNBACH, LePremier, ORFA nábytek, Horsefeathers, M&M reality, D-Sport a další...

Kontakt:
Lukáš Král
lukas.kral@placement.cz

Proficio

Jsme důslední ve strategii a efektivní v praxi. Veškerá naše práce směřuje k digitální strategii na míru, která je postavená na dobře fungujícím partnerství s vámi.

Klienti: Student Agency, Velux, Ytong, Sport Obchod, Uni Hobby

Kontakt:
Petr Halík, CEO
petr.halik@proficio.cz

Red Media

Jsme digitální mediální agentura, člen Kindred Group. Pomáháme budovat značky v online prostředí a zvyšovat výkon kampaní. Propojujeme kreativu a mediální plánování. Implementujeme inovativní přístupy tam, kde to dává smysl. Vyvíjíme vlastní nástroje a platformy. Naší hlavní motivací jsou dobré výsledky a úspěch klientů. Mezi ně patří například skupina ČSOB, Zoot, Karlovarské minerální vody, J&T Banka nebo De’Longhi.

Kontakt:
David Rymeš
+420 728 986 655
david.rymes@redmedia.cz