Klíčové agentury

Rozhodli jste se plně věnovat vašemu podnikání a svěřit svoje marketingové aktivity agentuře? Přinášíme vám přehled klíčových partnerů pro rok 2019, kteří úzce spolupracují se společností Google, jsou držiteli certifikátu Premier Google Partner a mají odborné znalosti a praktické zkušenosti se strategickým přístupem k vašim online marketingovým aktivitám.

Agentury jsou vybírány každý rok a splňují nepřísnější kritéria na kvalitu jimi poskytovaných služeb a na růst jimi spravovaných reklamních investic. Na základě toho pak získávají přístup k nejvyšší možné podpoře ze strany Google či beta verzím produktů a novinkám tak, aby mohly svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.

**

V souvislosti s aktuálním děním jsme se rozhodli status Klíčová agentura prodloužit všem stávajícím držitelům, a to až do doby spuštění nového programu Google Partners v roce 2021.

 

Klíčové agentury
Acomware

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy. Za 19 let fungování jsme obsloužili přes 1 400 spokojených zákazníků a máme za sebou již více jak 3 000 internetových projektů.

Kontakt:
Martina Kubalíková, Business Development Manager
+420 725 554 927
martina.kubalikova@acomware.cz

Adexpres

Strategická digitální agentura Adexpres díky nadšeným lidem, inovativnímu přístupu a moderním technologiím připravuje marketingové strategie a dodává úspěšná řešení pro digitální budoucnost svých klientů. Mezi ně patří špičky ve svých oborech jako IKEA, Sazka, Lenovo, KKCG nebo Socialbakers.

Kontakt:
Michal Majnuš, Brand Manager
michal.majnus@adexpres.com

Acomware

Jsme [Advisio], vaši digitální rádci. Tvoříme online strategie řízené kreativitou a daty. Už od roku 2006. Pro lokální firmy i zavedené značky. Pomůžeme vám jednotlivě s každou z marketingových disciplín, ale když je chytře seskládáme do kupy, roste jejich efektivita a váš zisk.

Klienti: Marlenka, Super zoo, Hecht, Oxalis, Colours of Ostrava, Prim.

Kontakt:
Jiří Komár
jiri.komar@advisio.cz

Business Factory

Business Factory je online marketingová agentura, která na českém trhu působí od roku 2009. Díky vlastním reklamním technologiím (např. platforma ROI Hunter) a špičkovému know-how posouváme hranice online marketingu svých klientů z celého světa. Naše hlavní kancelář sídlí v Brně, další pobočky máme v Praze (2015), Varšavě (2016), Dubaji (2017) a Bratislavě (2018).

Pro naše klienty spravujeme reklamu na Facebooku i Googlu, staráme se o jejich sociální sítě, komunity fanoušků a zajišťujeme jim spolupráci s influencery. Díky bohatým zkušenostem s klienty z různých oborů a zemí má i náš grafický tým dostatek statistických dat pro tvorbu kreativy (data driven creatives), která má větší šanci zaujmout potenciálního zákazníka.

Kontakt:
Karel Tlusťák, CEO
+420 608 621 216
karel.tlustak@b.cz

eBRÁNA

Jsme digitální agentura, která se zaměřuje na středně velké firmy. Naším cílem je outsourcovat jejich marketing na základě důvěrného a dlouhodobého vztahu. Jejich byznys poznat, pochopit a najít pro ně ty nejlepší příležitosti, které jim pomohou plnit jejich cíle. Ať už jde o růst, uvedení nového produktu na trh, budování značky, zvyšování obratu nebo nábor zaměstnanců. Představujeme partnera, na kterého se můžou spolehnout.

Kontakt:
Martin Svoboda, obchodní ředitel
+420 775 741 136
svoboda@ebrana.cz

Effectix

Effectix.com je výkonnostní agentura, která v každém okamžiku přináší klientům efektivní a neotřelá řešení s přidanou hodnotou.

Pouštíme se jen do toho, co opravdu umíme. A protože toho umíme hodně, jsme schopni postavit a realizovat kompletní kampaně, jak výkonnostní, tak kreativní. Kombinované samozřejmě také.

Kontakt:
Karol Veleba
info@effectix.com

Fragile

Fragile je špičkovou agenturou pro digitální marketing specializovanou na brandové kampaně, výkonnostní kampaně a tvorbu obsahu/správu sociálních sítí. Pracujeme zejména pro jedničky na trhu, mezinárodní brandy z FMCG, fashio, beauty a finance segmentu nebo rostoucí rodinné firmy.

Klienti: Coty, Emco, Hartmann Rico, Johnson & Johnson, Jan Becher Pernod Ricard, LMC (Jobs.cz, Práce.cz, Seduo.cz), Sephora, Zaplo, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Kontakt:
sales@fragile.cz

H1.cz

Baví nás svět onlinu a spojuje láska k datům. Vyznáváme efektivní, kvalitní, přínosný a hravý marketing. Přesně taková je i sama Hájednička. Pomůžeme vám získat z online marketingu maximum. Především díky profesionálnímu týmu konzultantů a marketérů, jejichž práce začíná i končí u čísel. Mezi naše klienty patří společnosti jako Vodafone, Innogy, Tesco, Škoda Auto, Electroworld, Sazka, Exim, UPC a další.

Kontakt:
Martin Matějka, Business & Marketing Director
+420 607 033 074
martin.matejka@h1.cz

Kofein

Agentura Kofein je PPC agentura specializující se na PPC reklamu a s ní související služby. Již od roku 2014 pomáháme našim spokojeným klientům maximalizovat ziskovost výkonnostních kampaní a posilovat povědomí o jejich značkách. K růstu jim pomáháme nejen v českém prostředí, ale i na mnoha zahraničních trzích. Při spolupráci vždy dbáme hlavně na férovost a transparentní podmínky.

Mezi klienty, kterým pomáháme růst, patří například: Direct pojišťovna, Aukro, Kytary.cz, Autokelly, Weleda, ePojištění, nebo Megapixel.

Kontakt:
Robert Štípek
robert.stipek@kofein.cz

MarketUP

Sílu značek a jejich obchodní růst podporujeme spojením kreativity, dat a technologií. Díky tomuto mixu jsme schopni v rychle se měnícím digitálním prostředí bleskově identifikovat správné příležitosti a získat pro klienty konkurenční výhodu. Zajistíme tvorbu strategií, kreativních konceptů, produkci, mediální plánování a komunikaci. Pracujeme pro významné české i globální značky jako A3 sport, ABB, Billa, Decathlon, Häagen-Dazs, Jablotron, Muziker, Oriflame, Orkla, T-mobile a mnoho dalších ve více než 10 zemích.

Uplatňujeme transparentní a etický přístup. Jsme lídrem v multikanálových kampaních na platformách Google, YouTube, Facebook, Instagram a Seznam, jejichž výsledky překonávají české i světové benchmarky. V roce 2017 a 2018 jsme se stali jako první česká agentura finalistou Google Premier Partner Awards za region EMEA v kategorii Video Innovation.

Kontakt:
Miroslav Král, CEO
miroslav.kral@marketup.cz

Médea

Baví nás inovativní online řešení a spolupráce s klienty. Jsme tým certifikovaných specialistů a dohromady tvoříme profesionální agenturu zabývající se online marketingem. Vždy doručujeme výsledky a mluví za nás naše reference.

Kontakt:
Ing. Šárka Wagenknecht, Head of Company
swag@medea.cz

Neo@Ogilvy

Zaměřujeme se na poskytnutí výkonu a maximalizaci ROAS. Naším posláním je pomoci klientům využít nejnovější digitální a výkonnostní techniky k naplnění jejich cílů a zajistit tak růst jejich byznysu.

Kontakt:
Petr Struna, Managing Director
+420 725 539 565
petr.struna@ogilvy.com

Performics

Jsme celosvětová výkonnostní agentura a největší globální partner Google. Naše portfolio se skládá z více než 100 spokojených klientů, kteří díky našim kvalitně nastaveným službám dosáhli silného postavení značky na trhu a splnění obchodních cílů. Naši klienti jsou O2, Samsung, Electroworld, Raiffeisen Bank, Notino a další. Mezi naše služby patří tvorba Google reklamy, SEO (optimalizace ve vyhledávačích), video reklamy, reklamy na sociálních sítích, nákup mediálního prostoru.

Kontakt:
David Rymeš
david.rymes@performics.com

PLACEMENT.cz

Ostravská reklamní agentura, která má za cíl postarat se o on-line marketing klienta tak, aby se on mohl soustředit na to nejdůležitější - své podnikání a zákazníky. Od roku 2010 se specializujeme čistě na PPC reklamu - v systémech Google Ads, Sklik, Facebook Ads nebo RTB kampaně. Máme za sebou léta zkušeností v předních českých agenturách i na volné noze. Děláme to, čemu rozumíme. Neslibujeme nesmysly.

Klienti: HORNBACH, LePremier, ORFA nábytek, Horsefeathers, M&M reality, D-Sport a další...

Kontakt:
Lukáš Král
lukas.kral@placement.cz

Proficio

Jsme strategická agentura. Staráme se o marketingový rozvoj našich klientů v oblasti brandu i výkonu. Dokážeme pomoct se vším od kreativy přes kampaně až po správu sociálních sítí, UX nebo SEO.

Jsme jediná certifikovaná Sklik agentura v Brně, patříme mezi klíčové agentury Googlu a certifikované specialisty na Zboží.cz a Heureku. Pravidelně se také umisťujeme v prestižním žebříčku nejrychleji rostoucích firem v regionech EMEA.

Kontakt:
Petr Halík, CEO
petr.halik@proficio.cz

Red Media

Od roku 2011 měníme svět mediálního plánování. Daty a přístupem. Jsme digitální mediální agentura se zápalem pro značky, které chtějí růst a dobře prodávat. Od roku 2018 jsme součástí skupiny Publicis Groupe, motivace pro naší práci ale zůstává pořád stejná: úspěch a spokojenost klientů. Mezi ně patří ČSOB, Remy Cointreau, Makro nebo J&T Banka.

Kontakt:
David Rymeš
+420 728 986 655
david.rymes@redmedia.cz