Google Partners Česká republika

Kdo jsou Google Partners Trainers?

Google Partners Trainers jsou odborníci s vysokou expertízou a specializací na jednotlivé produktové oblastí Google. Trenéři úzce spolupracují primárně s certifikovanými agenturami, ale také s klienty, studenty i neziskovými organizacemi, kterým pomáhají rozvíjet úroveň znalostí a dovedností v oblasti online marketingových řešení. 

 

ss

Poznejte české trenéry Google Partners pro rok 2018:

Veronika Brindzova

Veronika Brindzová

Základy inzerce a Vyhledávání

Performance Advertising Consultant na volné noze. Přes 2,5 roku vedla oddělení výkonové reklamy v Sun Marketing. Můžete jí potkat na přednáškách pro studenty anebo na konferencích. Baví jí rybaření, puzzle a ráda peče dorty.

andre

André Heller

Data a Google Tag Manager

André již řadu let pracuje ve světě "digitální" analytiky. Nejprve jako prostý webový analytik s technickým zaměřením, ale později se začal posouvat směrěm do mobilní analytiky, vizualizací a prací s daty nejen z webu. Po pěti letech zkušeností ve známé analytické agentuře Taste Medio nyní pracuje částečně na volné noze a částečně pomáhá jiným agenturám v rozvoji analytiky, kterou také školí a přednáší. Ve volném čase ho najdete pravděpodobně někde na skále nebo v jeho obydlené dodávce, jak brázdí nezkrotnou přírodu světa.

Radek

Radek Hudák

Mobilní reklama

Vede marketingové oddělení v Shoptet a konzultuje vlastní klienty. Přestože, má na starosti kompletní marketing, tak jej nejvíce baví Adwords a v poslední době mobilní reklama. Má rád flákání po evropských velkoměstech a když leží na pobřeží, tak tím více.

Andy

Andy Hurychová

Video obsah

Miluje online video a YouTube. Právě proto si založila agenturu WeDigital. Vedla první ročník festivalu Utubering zaměřený na generaci Z a nové celebrity - YT tvůrce. Ve volném čase chodí ráda na koncerty a tvoří videa na YouTube kanál WeDigital Prague.

kotisa

Daniel Kotisa

Obsahová síť Google

Pracuje jako PPC specialista v Business Factory. Kromě AdWords ho zajímá webová analytika a programmatic. Baví ho silový trojboj, fitness a pivo.

 

verka

Věrka Koukalová

Grow with Google

Od expertky na mobilní marketing se Věrka posunula k programu Grow with Google a zaměřuje se na marketingovou strategii a HR. Přednáší na VŠE a je ambasadorkou komunitních programů pro ženy - Womewill a Women Techmakers. Po zkušenostech z agentur i Google prošla několika startupy a nyní pracuje jako komunitní manažerka pro Průša Research. Věrka peče úžasné dortya doma má dvě báječné děti.

Reiter

Samuel Ondrišák

Export

 Šéf PPC tímu, technológií a account kľúčových projektov. Online marketingu sa venuje 5 rokov. Baví ho riešiť neriešiteľné problémy, automatizáciu a rast exportných klientov. Vo voľnom čase sa rád venuje BRAIN OFF manuálnej práci či turistike.

petra

Petra Pacáková

Grow with Google

Petra pracovala v Acomware jako Performance Team Leader, kde měla na starosti tým PPC specialistů. Nyní se však ve stejné firmě věnuje hlavně větším klientům a znalostnímu rozvoji performance oddělení. PPC a online marketing je její vášní. Ráda vaří a k tomu si dá dobré víno. Ze sportu miluje jízdu na kole nebo si jde zaplavat.

ks

Karel Pařízek

Neziskové organizace

Vede tým marketérů ve společnosti Blueberry.cz. Online marketingu se věnuje přes 10 let. Miluje mentoring, práci na kampaních a posun neziskovek. Baví ho sport, sebevzdělávání, rodina a děti (Amálka, Magdalenka a třetí brzy).

sona

Soňa Petruželová

Grow with Google

Google Certifikovaná trénerka pro dvě decka a studenty. Před tím vedla 5 let Performance oddělení H1.cz. S tehdejším největším performance teamem v ČR udávala směr výkonnostnímu marketingu. Dnes udáva směr své rodině a konzultuje ve firmách jak si postavit dream team.

ondrej

Ondřej Sláma

Video reklama

Research & Development Director v mediální agentuře Adexpres. V minulosti založil SEM agenturu INBORN a také vedl SEO tým ve Velké Británii. Kromě zkušeností je vyzborejný také vědomostmi ze studijí marketingu a masové komunikace na VOŠP a FMK UTB. Miluje hry.

tichy

Jan Tichý

Google Analytics 

Vede analytickou a konzultační společnost Medio Interactive. Přednáší na různých školeních v oblasti internetového marketingu, webové analytiky a vývoje aplikací. V poslední době propadl kouzlu amatérské astronomie.

Adam

Adam Šilhan

Atribuce 

Má na starosti attribuci a měření, primární zaměření je pro něj automatizace, která s tím dost souvisí. Zakládal v igloonetu datově-automatizační tým, který se z původních ""high level"" řešení (vlastní bidovací modely, clusterizace návštěvníků) postupně vrátil k jednodušším věcem s paradoxně výrazně vyšším dopadem (automatické generování reklam/sitelinků, práce s vyhledávacími dotazy, monitoring). Vicemistr světa v deskových euro hrách, bazénový freediver, překližkový lezec a sváteční golfista.

karol

Karol Veleba

Obchod 

Spolumajiteľ a výkonný riaditeľ česko-slovenskej agentúry Effectix. Viac ako 17 rokov buduje obchodné a produktové tímy v on-line prostredí. Je to prirodzený „štartér a rozbiehač“ projektov, Pokojné vody ho dokonale nudia, má rad zmeny a krízový manažment. Obklopuje sa knihami (Sci-fi, Memoáre, Obchod) a rodinou, kde čerpá inšpiráciu a energiu. 

petra

Petra Větrovská

Reklama v Nákupech

Freelance PPCčkařka se zaměřením na e-shopy a výkonnostní kampaně. Píše pro začínající PPC-čkáře na Zaklik.cz. Baví jí cestování, poznávání světa, jiných kultur, zvyků a gastronomie. Ráda objevuje pěkné rooftopy.