Image_1

Pro online marketingové specialisty 

Naučte se spravovat účty a měřit výsledky pomocí reklamních služeb Google. Vyzkoušejte praktické návody a seznamte se s produkty a funkcemi pro pokročilé.

Sledujte Google Partners akademie, ať už jako livestream, nebo ze záznamů na našem YouTube kanálu, přímé přenosy přednášek programu Academy on Air v anglickém jazyce nebo podle vlastního rozvrhu absolvujte kurzy v programu Academy for Ads.

Pro agentury s odznakem Google Premier Partner tým Google Partners každoročně pořádá sérii produktových školení pod názvem Google Partners Akademie určených pro online marketingové specialisty. Seznam akademií najdete tady. Nabízíme také programy AdWords Guru a Youtube Guru, zaměřené na pokročilé produktové znalosti. 

 

Image_2

Pro obchodníky

Vyzkoušejte si kurzy navržené speciálně pro obchodníky. Seznamte se s efektivními způsoby, jak získavat nové příležitosti a jak pomáhat svým klientům uspět. Prokazujte dlouhodobě skvělé výsledky a získejte tak možnost se zapojit do programu Sales Guru.

Image_3

Pro management

Nastavte správně strategické cíle pro vaši agenturu a podpořte tak její udržitelný růst. Zapojte se do ročních mini-MBA programů pro management agentur, absolvujte inspirativní workshopy a business coaching a získejte nové kontakty.

Další zdroje

Sledujte nejnovější statistiky, trendy a případové studie z webu Think with GoogleGoogle Trends. Nezapomeňte také na oficiální blog Google Ads.

Poslechněte si Podcasty na inspirativní témata od předních odborníků z agentur z celého světa.

Získejte produktové certifikáty v platformě Academy for Ads