Výhody pre partnerov

Ako certifikovaný Google Partner máte prístup k nasledujúcim zdrojom, vďaka ktorým môžete rozvíjať svoj biznis, schopnosti a zručnosti a pomáhať svojim klientom uspieť na webe.

Image_Vzdelavanie

Vzdelávanie

Rozvíjajte zručnosti potrebné na rast vášho biznisu. Sledujte Google Partners akadémie, či už ako livestream, alebo zo záznamov na našom YouTube kanáli, priame prenosy prednášok programu Academy on Air alebo podľa vlastného rozvrhu absolvujte kurzy v programe Academy for Ads. Sledujte najnovšie štatistiky, trendy a prípadové štúdie z webu Think with Google a aplikácie Trendy Google.

Image_RastOdmeny

Rast a odmeny

Zúčastnite sa programu Game On určeného pre certifikovaných Google Partnerov. Je navrhnutý tak, aby vám pomáhal rásť a získavať nových klientov, a to vďaka štatistikám a nástrojom Googlu ako aj výzvam, za splnenie ktorých môžete vyhrať skvelé ceny pre celú agentúru a/alebo klientov. Okrem toho sa prezentujte sa a získajte nových klientov pomocou promo ponúk AdWords. 

Image_RastOdmeny

Podpora

Získajte prístup k podpore služby, nájdite riešenia a kontaktné možnosti v centre pomoci služby AdWords. Získajte prispôsobené návrhy, vďaka ktorým môžete zvýšiť výkonnosť svojej kampane, a maximalizujte návratnosť investícií pomocou odporúčaní služby AdWords.

picture


Ste agentúra, ktorá už je Google Partnerom?

V tom prípade máte právo pridať na svoj web, vizitky a do marketingových materiálov logo certifikátu Google Partner, alebo Odznak Premier Google Partner, ktoré potvrdzujú, že spoločnosť Google uznala vašu agentúru ako certifikovaného obchodného partnera. Informácie a pokyny na ich používanie nájdete TU>>.

Q&A

Google Partners je bezplatný program pre agentúry a online marketingových profesionálov, ktorý im poskytuje potrebnú podporu a vzdelávanie v obore online marketingu, aby i naďalej mohli rásť a pomáhať ich klientom uspieť s ich biznisom na internete.

Áno, získať ho však môžu iba agentúry, ktoré splnia niekoľko kritérií.

Kritériá na získanie odznaku sú neustále monitorované. Jendou z podmienok je aj certifikácia, ktorá má platnosť 1 rok, preto musí minimálne jeden člen agentúry obnovovať certifikát každý rok. Google monitoruje aj spend agentúr a tzv. "best pracitces", teda efektívnosť využívania zdrojov na kampaň.

Informácie získate TU>>.

Špecializácie agentúry slúžia na vyjadrenie uznania spoločnostiam, ktoré získali status Google Partner alebo Premier Google Partner a vykazujú vyššiu výkonnosť a väčšiu odbornú znalosť produktov Google Ads.

Tieto špecializácie sa zobrazujú v logách certifikátov Google Partner a Premier Google Partner. Špecializácie agentúr môžete využiť na podporu získavania nových zákazníkov a na vlastné odlíšenie sa na trhu na základe konkrétnych schopností vašej spoločnosti. Špecializácie môžete získať v nasledovných oblastiach: 

image
asda