Prečo sa stať Google Partnerom? 

Logo A

Vzdelávanie a rozvoj

Pre Google Partners agentúry ponúkame vzdelávacie programy a školenia od našich špecialistov a Google Partners Trénerov. 

Logo B

Ponuky pre nových zákazníkov

Ponúknite svojim novým zákazníkom propagačné ponuky. Kupóny sú skvelým argumentom, ako zákazníka presvedčiť, aby s vami službu Google Ads vyskúšal.

Logo 3

Podpora kvalitných agentúr a cenné kontakty 

Získajte status certifikovaného partnera Google a my sa postaráme o to, aby vás potenciálni zákazníci našli. Zaregistrujte sa do programu Google Partners a získajte kontakty nielen na Google, ale aj na kolegov z odvetvia.

Ako sa zapojiť do programu Google Partners?

Zaregistrujte sa na www.google.sk/partners a vytvorte si:

Individuálny profil

Najprv si vytvorte svoj individuálny profil. Pre prístup k plnej funkcionalite programu použite na registráciu email prepojený s vaším účtom MCC (Moje Klientske centrum). Ak si prajete preniesť históriu z certifikačného programu, použite na registráciu rovnaké prihlasovacie údaje

Firemný profil

Po registrácii sa nezabudnite pripojiť k firemnému profilu vašej spoločnosti. Ak váš firemný profil zatiaľ neexistuje, vytvoríte ho jednoducho vyplnením základných informácií a overením pomocou emailu alebo Google+ stránky.

Staňte sa Google Partners agentúra

Certifikujte sa na Google Partners agentúru a získajte tak mnoho výhod. Ako a aké benefity z toho pre Vás vyplývajú, nájdete tu v sekcii Výhody a detailnejšie tu.  

PC

Kritériá certifikácie

GooglePartnerLogo
Google partners Prem

Profil spoločnosti

Vytvorte a vyplňte profil partnerskej spoločnosti.

Certifikácia

Získajte dvoch pridružených jednotlivcov s certifikáciou Google Ads, aby ste ukázali, že vy a vaši kolegovia máte pokročilé znalosti o službe AdWords. Certifikovaní jednotlivci musia zdieľať informácie o svojom účte Academy for Ads, aby sa mohli započítať do splnených požiadaviek na získanie loga certifikátu.

Výdavky

Splňte požiadavku vyššej preinzerovanej sumy v rámci spravovaných účtov a ukážte tak, že vaša spoločnosť vykazuje zdravý objem aktivity.

Výkonnosť spoločnosti

Splňte požiadavku na výkon tým, že vykážete stabilné celkové výnosy z reklám a rast a budete udržiavať a rozširovať svoju zákaznícku základňu.