Spoznajte našich

Google Certified Trainers

na rok 2019:

Kamil Aujesky - Foto

Kamil Aujesky

- YouTube -

Založil digitálnu agentúru samsiDigital, v ktorej pôsobí ako CEO & Digital Director. S blogom www.kamilaujesky.com vyhral bloger roka 2016 a 2017. V Bratislave organizuje event Digitálny Štvrtok pre marketérov a nadšencov online marketingu. Moderuje show Marketing Backstage, ktorú pravidelne pripravuje na YouTube.

LinkedIn

Svetlana Durčáková - Foto

Svetlana Durčáková

- Education -

Od roku 2009 si v rámci online marketingu medzinárodnej korporácie prešla správou webu, e-mail marketingom, online PR či výkonnostnými kampaňami. Neskôr pôsobila v agentúrach ako PPC špecialistka. V súčasnosti ako freelancerka pomáha s online marketingom malým a stredným firmám. Vo voľnom čase ju určite stretnete v niektorej z bratislavských kaviarní.

LinkedIn

Lenka Hlinková - Foto

Lenka Hlinková

- Education -

V IT pracuje už vyše 11 rokov ako projektová manažérka pre vývoj softvéru. Dva roky pracovala v Londýne na projektoch pre klientov ako Audi a Westfield Shopping Centres. Aktívne motivuje ženy na vstup do IT sektora. Je autorkou prvej slovenskej motivačno-náučnej knihy pre súčasné i budúce "ajťáčky",  spoluzakladateľkou digitálnej akadémie Selfactory s.r.o. so zameraním na techn. vzdelávanie žien.

LinkedIn

Róbert Lelkes - Foto

Róbert Lelkes

- Google Tag Manager -

Operations Manager v RIESENIA.com so zameraním na analýzu, automatizáciu, stratégiu a inovácie pre klientov. Najväčšie potešenie mu robí zdieľanie vedomostí a neustále sa zlepšovanie. Vo voľnom čase si rád oddýchne.

LinkedIn

Jana Malaga - Foto

Jana Malaga

- Education -

Zakladateľka a organizátorka súťaže BLOGER ROKA®. V roku 2016 založila unikátny projekt Asociácia blogerov, ktorý dnes edukuje a spája viac ako 200 slovenských blogerov. Dnes s chuťou riadi svoju obsahovú agentúru Content agency s.r.o., ktorá sa zameriava na nastavenie obsahovej stratégie, tvorbu obsahu a na spoluprácu so slovenskými a českými influencermi.

LinkedIn

Ľuboš Mičenec - Foto

Ľuboš Mičenec

- Display -

Zakladateľ digitálnej agentúry Čekmejt s.r.o, ktorú vedie z pozície Strategy & Creative Director, pôsobí v odvetí reklamy a marketingu viac ako päť rokov. V spoločnosti KANTAR MEDIA pracuje na oddelení Ad Intelligence a venuje sa monitoringu reklamy naprieč všetkými mediatypmi.

LinkedIn

Júlia Micháleková - Foto

Júlia Micháleková

- Education -

V praxi sa pohybuje od roku 2009. Začínala s manažovaním SEO projektov, neskôr viedla online agentúru VISIBILITY. Teraz sa naplno venuje DASE s.r.o., v ktorej pôsobí ako CEO. Za svoje poslanie považuje odovzdávanie jej know-how, vzdelávanie a starostlivosť o šťastie a rozvoj zamestnancov.

LinkedIn

Tomáš Popovič - Foto

Tomáš Popovič

- Education -

Founder a kreatívny riaditeľ digitálnej agentúry Esenti, s.r.o. pôsobí v ONLINE prostredí viac ako 10 rokov. Bývalý linuxák, kóder a programátor. Roky sa venuje SEO problematike a aktuálne už tretím rokom výkonnostnému marketingu, analytike a e-commerce odvetviu. Vo voľnom čase sa venuje rodine a vzdelávaniu seba aj iných.

LinkedIn

Miroslav Reiter - Foto

Miroslav Reiter

- Automation -

Programátor a marketér, ktorý mudruje vo vlastnej vzdelávacej spoločnosti IT Academy - ktorú vedie ako CEO. Má za sebou 143 referencií z korporátnych a verejných inštitúcii, 43 certifikácii a 3,217 vyškolených účastníkov. Vo voľnom čase rád cvičí a robí umenie pohybu.

LinkedIn

Andrej Salner - Foto

Andrej Salner

- Sales -

Jeden zo zakladateľov agentúry Basta digital (nové Pizza SEO), v ktorej aktuálne pôsobí ako Head of New Biz. Online marketingu sa venuje skoro 15 rokov - začínal na vlastných e-commerce projektoch a riešil aktívne SEO, PPC, obsah a webovú analytiku. Dnes pôsobí v Basta digital ako senior konzultant a venuje sa tvorbe online marketingových stratégií pre nových klientov. Rád varí a cvičí Power Yogu.

LinkedIn

Peter Šíma - Foto

Peter Šíma

- Nonprofits -

Majiteľ a marketingový konzultant v AboveX Digital s viac ako 9 ročnými skúsenosťami s kampaňami pre klientov z USA, Nemecka, Slovenska a ďalších krajín. Špecializuje sa najmä na Google Ad Grants kampane, promo mobilných aplikácii a analytiku. Vo voľnom čase rád cestuje, varí, bicykluje a pláva.

LinkedIn

Michal Stín - Foto

Michal Stín

- Google Ads Fundamentals -

Data-Driven Digital Marketing Consultant so 7-ročnými skúsenosťami s digitálnym marketingom a projektovým riadením sa zameriava na digitálnu stratégiu, analytiku a PPC reklamu. Ako dosiahnuť lepšie biznis výsledky pre klienta je jeho hlavným výsledkom v pomyselnom hľadáčiku. Vo voľnom časte varí, venuje sa kalestetike, bicyklovaniu či turistike.

LinkedIn

Marek Šulik - Foto

Marek Šulik

- Google Analytics -

Co-Founder a Strategy Director v reklamnej agentúre Echo Advertising s.r.o. Marketingu sa venuje od roku 2009 a zameriava sa hlavne na výkonnostný marketing, webovú analytiku, e-commerce a strategické plánovanie. Vo voľnom čase sa najradšej venuje cestnej cyklistike.

LinkedIn

Rastislav Talárovič - Foto

Rastislav Talárovič

- Education -

V priebehu 2 rokov ako šéf medzinárodného marketingu v čisto B2B firme (SOS electronic) prevrátil marketingovú orientáciu "hore nohami". Úspešne v nej implementoval najnovšie prvky online marketingu. Aktívne vzdeláva a odovzdáva svoje marketingové skúsenosti na univerzitách. Ak v Košiciach zbadáte niekoho v športovej rýchlochôdzi, bude to určite on :-)

LinkedIn

Martin Volek - Foto

Martin Volek

- Education -

Zakladateľ a CEO digitálnej agentúry VOLIS International. Odborník na cestovný ruch, vzdelávanie a online marketing. Baví ho prezentovať a predávať, budovať firmu. Zaujíma sa o inšpiratívne konferencie a prednášky. Rád cestuje, navštívil vyše 60 krajín.

LinkedIn