Google Partners Slovensko

Kto sú Google Partners Tréneri?

Google Partners Tréneri blízko spolupracujú s agentúrami v rámci programu Google Partners (SEM, mediálnymi, výkonnostnými a kreatívnymi agentúrami) klientmi, študentami a neziskovými organizáciami rozvíjať úroveň ich znalostí v oblasti online marketingových riešení.

ss

Spoznajte slovenských Google Partners trénerov:

kamil aujesky

Kamil Aujesky

Grow with Google 

Založil digitálnu agentúru samsidigital. S blogom www.kamilaujesky.com vyhral bloger roka 2016 a 2017. Pravidelne organizuje v Bratislava event Digitálny Štvrtok kde vždy príde 70 marketérov a nadšencov online marketingu. Moderuje show Marketing Backstage, ktorú pravidelne pripravuje na YouTube. 

juraj frank

Juraj Frank

Data a GTM

Špecialista na digitálnu analytiku. V Exponea sa zameriava na akvizičné kampane a advertisingové technológie. V minulosti pracoval na strane klienta v Orange Slovensko ako aj na strane digitálnej agentúry Volis International. Vzdelávaniu digitálnych agentúr sa venuje od roku 2013. Baví ho študovať letecké nešťastia a všetko, čo súvisí s lietaním a letectvom.

jakuš

Peter Jakuš

Attribution a Measurement

Peter Jakuš je vyštudovaný filmový teoretik, ktorý po škole niekoľko rokov vozil Austrálčanov okolo Európy, popri tom precestoval kus ďalších kontinentov aby nakoniec skončil pri weboch a analytike. 5 rokov pracoval v ui42, založil akcelerátor pre e-shopy MastersGate a teraz spolu so 160 členným tímom v Exponea buduje experience cloud so svetovým ohlasom. Pochádza z Trenčína.

Kralovic

Michal Královič

NGOs

Projektový manažér a SEO team leader v ui42. V online marketingu sa pohybuje už cez 10 rokov. Venuje sa rôznym aktivitám v neziskovom sektore a rovnako neziskovky aj školí v rámci Google Partners programu. Vo voľnom čase cestuje a hrá na bicích alebo klavíri.

juraj

Pavol Krutý

Grow with Google 

Pavol Krutý pôsobí v agentúre Zaraguza ako dátový analytik a médiá stratég a pomáha veľkým spoločnostiam ako Orange, SLSP či SPP uspieť v dnešnom komplikovanom svete digitálneho marketingu. Miluje hokej a venuje sa aj komunitným aktivitám v meste Senica.

 

juraj pobjecky

Juraj Pobjecký

Video Content

 Na full-time sa v agentúrnom svete pohybujem od roku 2010. Na začiatku som pracoval na accountských pozíciách v digitálnych agentúrach a v súčasnosti pracujem ako hlavný stratég full-servise agentúre Zaraguza. Mal som to šťastie, že som sa spolupodieľal na kampaniach, ktoré získali ocenenia nielen za kreativitu, ale aj za efektivitu a to na lokálnych i medzinárodných súťažiach. Behám ultramaratóny a triatlony.

Reiter

Miroslav Reiter

Certification

Programátor a marketér, ktorý mudruje vo vlastnej vzdelávacej spoločnosti IT Academy. Má za sebou 143 referencií z korporátnych a verejných inštitúcii, 43 certifikácii a 3217 vyškolených účastníkov. Vo voľnom čase rád cvičí a robí umenie pohybu.

salner

Andrej Salner

Sales

Jeden zo zakladateľov agentúry Pizza SEO (po novom Basta Digital). Online marketingu sa venuje skoro 15 rokov - začínal na vlastných ecommerce projektoch a riešil aktívne SEO, PPC, obsah, webovú analytiku. Dnes pôsobí v Pizza SEO ako senior konzultant a venuje sa tvorbe online marketingových stratégií pre nových klientov. Rád varí a cvičí Power Yogu.

stin

Michal Stín

Display

Digital Marketing Consultant s viac ako 6 rokmi skúseností s digitálnym marketingom a projektovým riadením. Zameriava sa na digitálnu stratégiu, analytiku a PPC reklamu. Sústredí sa iba na jednu vec, dosiahnuť lepšie celkové biznis výsledky pre klienta. Vo voľnom časte varí, venuje sa kalestetike, bicyklovaniu, turistike a iným športom.

Marek Sulik

Marek Šulik

Analytics

Strategy Director v agentúre Visibility a spoluzakladateľ konzultačnej agentúry BOTTLE. Online marketingu sa venuje od roku 2009 a v súčasnosti sa zameriava hlavne na výkonnostný marketing, webovú analytiku a digitálne stratégie. Raz by chcel prejsť okolo Islandu na bicykli.

Laci Szabo

László Szabó

Export

Zakladateľ CEE performance marketingovej agentúry Growww Digital, s viac ako 12 rokov skúseností s online projektmi za sebou. Jeho hlavným zámerom je digitálny rast klienta, priemerný YoY rast klienta v roku 2017 bolo 82%. Hrá na basovú gitaru vo funky kapele.

Sima

Peter Šíma

Mobile Advertising

Freelance marketingový konzultant s viac ako 8 ročnými skúsenosťami s kampaňami pre klientov z USA, Nemecka, Slovenska a ďalších krajín. Špecializuje sa najmä na kampane pre mobilné aplikácie, NGO kampane a analytiku. Vo voľnom čase rád cestuje, varí, bicykluje a pláva.

Rasto Talarovic

Rastislav Talárovič

Grow with Google

V priebehu 2 rokov ako šéf medzinárodného marketingu v čisto B2B firme (SOS electronic) prevrátil marketingovú orientáciu hore nohami. Úspešne v nej implementoval najnovšie prvky online marketingu a preto sa ako Gooogle Partners tréner sústreďuje predovšetkým na oblasť B2B. Ak v Košiciach zbadáte niekoho v športovej rýchlochôdzi, bude to určite on :-)

Volek

Martin Volek

Grow with Google 

Zakladateľ digitálnej agentúry VOLIS International. Odborník na cestovný ruch, vzdelávanie a online marketing. Baví ho prezentovať a predávať, budovať firmu. Zaujíma sa o inšpiratívne konferencie a prednášky. Rád cestuje, navštívil vyše 60 krajín.

hanka

Hanka Zachová

Video Advertising

Online video a YouTube sú jej srdcovka. Pred tým pomáhala s video a brand buildingovými stratégiami česko-slovenským agenturám a ich klientom za Google, a teraz sa zaoberá budovaním značky pre módnu nákupnú galériu GLAMI. Miluje relaxovanie pri yoge.