Google Partners Slovensko

Kľúčové Agentúry

Rozhodli ste sa plne venovať svojmu biznisu a prenechať svoje marketingové aktivity na agentúru? Vyberte si z našich kľúčových agentúr!

 Prinášame vám prehľad TOP kľúčových partnerov, ktorí úzko spolupracujú so spoločnosťou Google, majú odborné znalosti a praktické skúsenosti s vytváraním a správou kampaní. 

Image Performix

Je lídrom na trhu v oblasti výkonnostného marketingu, ktorý je hlavnou hnacou silou pre rast príjmov mnohých najuznávanejších značiek na svete. Prepája digitálny svet s rôznymi marketingovými kanálmi a nástrojmi do vysoko efektívnych online stratégií. Ich poslaním je neúnavná snaha o dosahovanie skvelých výsledkov. Klienti: Tatra Banka, O2, Generali Nemecko, MÖbelix, ElectroWorld, Tchibo.

Kontakt:
Daniel Zaiček, Business Development Director, daniel.zaicek@performics.com   

Viamedia

Digitálna marketingová agentúra VIAMEDIA SK sa venuje hlavne výkonnostnému marketingu a kladie veľký dôraz na dosiahnuté výsledky, ktoré dokáže presne a jasne interpretovať. Medzi klientmi VIAMEDIE nájdete značky ako sú inSPORTline, Digitalgolf či Armymarket. Agentúra pôsobí okrem domáceho aj na zahraničných trhoch, hlavne v okolitých krajinách: Česko, Poľsko, Rakúsko, Maďarsko či Nemecko.

Kontakt:
Marián Iovdij, CEO
iovdij@webtec.sk

UI42

ui42 digital je jednou z najrýchlejšie rastúcich Google Partners Premier agentúr v rámci CEE regiónu. Vďaka expertnej znalosti marketingových technológií, PPC automatizácie a biznis consultingu, pomáhajú e-commerce exportérom rásť naprieč hranicami. V súčastnosti ui42 urýchľuje rast e-shopov v rámci 13 marketov s medzinárodnými tímami (SK, HU, DE, RO, BG, CZ), ktoré pozostávajú z PPC špeicalistov no taktiež UX a biznis konzultantov. Budujú si aj rôzne interné nástroje ako napríklad Magic Script, inteligentný bidding algoritmus pre AdWords, či Shopping a porovnávacie stránky. Vyvinuli si aj vlastný CMS BUXUS aby pomáhali e-shopom rásť ešte efektívnejšie.

Kontakt:
pavol.adamcak@ui42.com 

Basta digital

Basta Digital je skúsená online marketingová agentúra, ktorá sa venuje komplexnej viditeľnosti a výkonnostnému marketingu pre ambiciózne firmy. Pracuje na projektoch a konzultáciách pre niektoré z najväčších slovenských bánk, top B2B spoločností, startup-ov s globálnymi ambíciami, firmy v oblasti realít a cestovného ruchu ale aj najznámejšie slovenské mimovládne organizácie. Od vzniku Basta Digital v roku 2006 pracujú pre medzinárodných klientov z viacerých krajín EÚ. Klienti: Tatra banka, Volvo, Kúpele Dudince, Slovak Lines, Northfinder, Vaillan

Kontakt: 
Filip Med, Sales Manažér - med@pizzaseo.com

Visibility

Visibility má slovenské korene a medzinárodné ambície. Začínali ako SEO agentúra, dnes pre klientov tvoria dlhodobé stratégie, starajú sa o ich PPC a mediálne kampane či komunikujú na sociálnych sieťach. Vzdelávanie sa pre nich stalo hlavným poslaním. Aj týmto spôsobom chcú okoliu povedať, ako dôležití sú pre nich ľudia. Zamestnanci, klienti aj fanúšikovia, všetkých ľúbia rovnako. 

Kontakt:
info@visibility.sk

wavemaker

Wavemaker je jednou z najväčších celosvetových agentúr, ktorá je súčasťou skupiny agentúr GroupM spadajúcich pod komunikačnú skupinu WPP. Wavemaker je rovnako tak ako v zahraničí, tak aj na Slovensku lídrom v oblasti mediálnych stratégií, efektívneho plánovania a merania komunikačných dopadov na atribúty značiek a produktov. V oblasti digitálu pokrýva celé spektrum aktivít vrátane e-channel podpory (SEM, SEO), programmatickej reklamy na báze (vlastných) najkvalitnejších dát na trhu, či správy sociálnych sietí. Klienti:Telekom, Slovenská Sporitelňa, Beiersdorf, dm drogerie markt, Asahi - Pivovary Tovar, Huawei, Colgate-Palmolive, Krka a mnoho ďalších...

Kontakt:
Radovan Pišný Head of Digital
Radovan.pisny@wmglobal.com