Kľúčové agentúry

Rozhodli ste sa plne venovať svojmu biznisu a prenechať svoje marketingové aktivity na agentúru? Vyberte si z našich kľúčových agentúr!

 Prinášame vám prehľad TOP kľúčových partnerov, ktorí úzko spolupracujú so spoločnosťou Google, majú odborné znalosti a praktické skúsenosti s vytváraním a správou kampaní. 

Basta digital

Basta Digital je skúsená online marketingová agentúra, ktorá sa venuje komplexnej viditeľnosti a výkonnostnému marketingu pre ambiciózne firmy. Pracuje na projektoch a konzultáciách pre niektoré z najväčších slovenských bánk, top B2B spoločností, startup-ov s globálnymi ambíciami, firmy v oblasti realít a cestovného ruchu ale aj najznámejšie slovenské mimovládne organizácie. Od vzniku Basta Digital v roku 2006 pracujú pre medzinárodných klientov z viacerých krajín EÚ.

Klienti: Tatra banka, Volvo, Kúpele Dudince, Slovak Lines, Northfinder, Vaillan

Kontakt:
Filip Med, Sales Manažér
med@pizzaseo.com 

Digiline

Sme jediná čistokrvná online mediálna agentúra na Slovensku s absolútnym zameraním na túto oblasť. Pracujeme s plným nasadením, sledujeme aktuálne trendy a udržiavame si pozíciu lídra.

Veľkosť klienta pre nás nehrá žiadnu rolu. Rovnako svedomito pristupujeme k veľkými značkám, ako aj k menším brandom. Sme lokálna agentúra, ale využívame globálne know how siete Havas, preto rovnako dobre rozumieme potrebám malých lokálnych firiem ako aj veľkých nadnárodných spoločností.

Kontakt:
digiline@digiline.sk

GoUP

Sme online agentúra. Robíme PPCčka, SEO, Analytiku, sociálne siete. A hlavne váš zisk. Urýchľujeme rast rast vášho biznisu v online. A to výrazne. E-shopu PreDeti.sk sme zvýšili obrat zo SEO o 101% medziročne. Teplozima.sk má vďaka nám v sezóne o 253% viac dopytov ako pred rokom. S klientom Chernobylwel.com sme expandovali na 11 trhov za 10 mesiacov. Čo urobíme pre vás?

Klienti: Autosklo H&D, Bekoshop.sk, Zama Interiér, Incheba a.s., Cord Blood Center, Insuria Consulting, Obuv Soňa a Rieker, Black Red White, Fischer SK, ULK, Schüco

Kontakt:
ahoj@goup.sk

Performics

Globálna agentúra, ktorá využíva lokálne znalosti trhu. Náš tím odborníkov zvyšuje svojimi dlhoročnými skúsenosťami obchodné, či marketingové výsledky klientov. Okrem odbornosti poskytujeme ľudskosť pri komunikácii, rýchlosť a flexibilitu.

Kontakt:
Daniel Zaiček
911 558 233
daniel.zaicek@performics.com

Tomatoes.sk

Ak hľadáte agentúru, ktorá sa postará o to, aby efektivita vašej online reklamy dosahovala svoj potenciál, ste na správnej adrese. V Tomatoes.sk sa venujeme inzercii vo výkonnostných reklamných systémoch každý deň a naplno už 7 rokov.

Pomáhame veľkým nadnárodným firmám aj malým podnikateľom dostať ich reklamu tam, kde osloví používateľov internetu práve vo chvíli, keď prijímajú nákupné rozhodnutie bez ohľadu na to, či ide o kúpu knihy alebo nového domu. Vďaka našim skúsenostiam z rôznych odvetví, dlhoročnej praxi v spoločnosti Google Ireland a Google Slovensko a každodennému štúdiu online trendov ponúkame okrem správy reklamných systémov i cenné know-how, ktoré je naším najväčším bohatstvom.

Kontakt:
sales@tomatoes.sk

ui42

ui42 digital je jednou z najrýchlejšie rastúcich Google Partners Premier agentúr v rámci CEE regiónu. Vďaka expertnej znalosti marketingových technológií, PPC automatizácie a biznis consultingu, pomáhajú e-commerce exportérom rásť naprieč hranicami. V súčastnosti ui42 urýchľuje rast e-shopov v rámci 13 marketov s medzinárodnými tímami (SK, HU, DE, RO, BG, CZ), ktoré pozostávajú z PPC špeicalistov no taktiež UX a biznis konzultantov. Budujú si aj rôzne interné nástroje ako napríklad Magic Script, inteligentný bidding algoritmus pre AdWords, či Shopping a porovnávacie stránky. Vyvinuli si aj vlastný CMS BUXUS aby pomáhali e-shopom rásť ešte efektívnejšie.

Kontakt:
pavol.adamcak@ui42.com 

Visibility

Visibility má slovenské korene a medzinárodné ambície. Začínali ako SEO agentúra, dnes pre klientov tvoria dlhodobé stratégie, starajú sa o ich PPC a mediálne kampane či komunikujú na sociálnych sieťach. Vzdelávanie sa pre nich stalo hlavným poslaním. Aj týmto spôsobom chcú okoliu povedať, ako dôležití sú pre nich ľudia. Zamestnanci, klienti aj fanúšikovia, všetkých ľúbia rovnako.

Kontakt:
info@visibility.sk

Wavemaker

Wavemaker je jednou z najväčších celosvetových agentúr, ktorá je súčasťou skupiny agentúr GroupM spadajúcich pod komunikačnú skupinu WPP. Wavemaker je rovnako tak ako v zahraničí, tak aj na Slovensku lídrom v oblasti mediálnych stratégií, efektívneho plánovania a merania komunikačných dopadov na atribúty značiek a produktov.

V oblasti digitálu pokrýva celé spektrum aktivít vrátane e-channel podpory (SEM, SEO), programmatickej reklamy na báze (vlastných) najkvalitnejších dát na trhu, či správy sociálnych sietí. Klienti:Telekom, Slovenská Sporitelňa, Beiersdorf, dm drogerie markt, Asahi - Pivovary Tovar, Huawei, Colgate-Palmolive, Krka a mnoho ďalších...

Kontakt:
Radovan Pišný, Head of Digital
radovan.pisny@wmglobal.com