Som nezisková organizácia

Pre neziskové organizácie usporiadavame workhsopy, vďaka ktorým, môžu rásť online rýchlejšie a efektívnejšie a taktiež poskytujeme Ad Grants, ktoré pomocou Google Ads pomáhajú šíriť vaše posolstvo online. 

Google Ad Grants

Google Ad Grants umožňuje zobrazovať reklamy vo výsledkoch vyhľadávania a cieliť na tých ľudí, ktorí na Googli práve hľadajú neziskové oraganizácie, ako je tá vaša. Čím častejšie sa vaše reklamy budú zobrazovať na stránkach s výsledkami Vyhľadávania Google, tým viac ľudí upozorníte na svoju neziskovú organizáciu. Ich záujem a pozornosť sa potom môžu premeniť na dary a dobrovoľníkov - životodárnu silu každej neziskovej organizácie.

Lepšia viditeľnosť vo vyhľadávaní, čo znamená viac darov, podpory, viac dobrovoľníkov. Podeľte sa o svoju víziu s ľuďmi, ktorí vás budú počúvať. Reklamy môžete zobrazovať po celom svete, alebo sa môžete zamerať na ľudí vo svojom okolí. V programe Google Ad Grants máte všetko neustále pod kontrolou. Google Ad Grants ľuďom uľahčuje posielanie darov vašej organizácii. A čím jednoduchšie je prispieť, tým väčšia je pravdepodobnosť, že ľudia prispejú. Môžete sledovať výkon reklamy pomocou služby Google Analytics a merania konverzií. Zistíte, ktoré kľúčové slová dosahujú najlepšie výsledky, aj ktoré reklamy pomáhajú získať ďalšie peniaze alebo dobrovoľníkov. 

Zistite, či spĺňate ako organizácia kvalifikačné predpoklady na získanie Ad Grants. Zistiť teraz.

Prihláste sa do programu Google pre neziskové organizácie z ktorého môžete čerpať množstvo ďalších výhod na podporu svojej neziskovej organizácie. (Google Ad Grants, YouTube, Google Apps)

Zaregistrujte sa na stránke TechSoup Slovensko. Získate overovací kód s ktorým následne požiadate o Google Ad Grants. Program TechSoup Slovensko poskytuje softvérové dary pre verejnoprospešné dobročinné organizácie. Registráciou na tejto stránke sa vám otvárajú ďalšie možnosti čerpania výhod pre svoju neziskovú organizáciu.

Zaregistrujte sa do programu Google Ad Grants aj so svojim overovacím kódom z TechSoup.

Vytvorte si svoj Google Ads účet podľa nasledujúceho sprievodcu. Sprievodca vytvorením účtu Google Ads.

Pre väčšiu efektivitu využívania Ad Grants a dobrého nastavenia online kampaní, kontaktujte niektorú z našich agentúr, s ktorými spolupracujeme.  

Pre zistenie toho, či váš účet spĺňa kritériá potrebné pre udržanie si Google Ad Grantu, môžete využiť možnosť bezplatného auditu.

Pre viac informácií navštívte Ad Grants pomocník.  

image

Som študent

Picture_A

Grow with Google

Grow with Google je bezplatná vzdelávacia platforma pre úplných začiatočníkov, v ktorej získate základný prehľad o fungovaní inzercie na internete.

Viac TU>>

Picture B

Online akadémie

Jednotlivými reklamnými nájstrojmi Googlu vás prevedú teoreticky, ale aj prakticky, naši Google Partners Certified Trainers. Akadémie môžete sledovať online - v priamom prenose alebo ak vám to časovo nevyhovuje, tak zo záznamu. Online akadémie pripravujeme pre tých, ktorí si chcú prehĺbiť svoje znalosti a získať odborný Google certifikát.

Picture C

Academy for Ads

Academy for Ads je školiaci program Googlu, ktorý môžete využívať na rozširovanie svojich zručností v oblasti reklamy.

Je určený pre všetkých, ktorí používajú reklamy Google Ads. Po registrácii budete mať prístup k online kurzom kedykoľvek z akéhokoľvek zariadenia. Ak nemáte účet Academy for Ads, môžete sa zaregistrovať do programu Academy for Ads a vytvoriť si účet pomocou svojho účtu Google. Ak už máte účet Academy for Ads, môžete sa doň prihlásiť.