Business Academy


Business Academy je bezplatný dvojmesačný vzdelávací program pre slovenské a české firmy, ktoré už cez internet predávajú a majú záujem akcelerovať rast svojho podnikania.

Od 12. októbra do 2. decembra 2021 poskytneme odborné vzdelávanie vybraným firmám, ktoré preskúmajú  oblasti dôležité pre rozvoj podnikania, a to od stratégie digitálneho marketingu až po lekcie firemnej kultúry. Akadémia sa bude konať online a každá z lekcií bude rozdelená na prednášku a seminár.

Vzhľadom k obmedzenej kapacite budú do programu vybrané firmy predovšetkým na základe kvality ich prihlášky a splnenia ďalších kritérií.

 

Registrácia do programu Business Academy bola uzavretá. Zanechajte nám na seba prosím kontakt a dáme vám vedieť, keď opäť budeme spúšťať túto akadémiu.


Vyplniť kontaktProgram pre rast vašej firmy

Modul 1

1. Obchodná stratégia

Svet sa zmenil a s ním aj to, ako robíme a plánujeme podnikanie. Ukážeme si nástroje a postupy, ako pristúpiť k tvorbe obchodnej stratégie a plánu. Inšpirujeme sa nástrojmi, ktoré používajú inovatívne start-upy.

Prednáška: 12. október, 16.00–18.00
Seminár: 13. október,16.00–18.00 alebo 14. október, 16.00–18.00

Modul 2

2. Design digitálnej stratégie

Aby ste vo svojom podnikaní využili online prostredie na maximum, mali by ste mať pripravenú aj vhodnú stratégiu. Predstavíme vám nástroje a techniky, ktoré vám pomôžu nájsť spôsoby, ako splniť vaše obchodné ciele.

Prednáška: 19. október, 16.00–18.00
Seminár: 20. október,16.00–18.00 alebo 21. október, 16.00–18.00

Modul 3

3. Online marketing (1/2)

Nastal čas uviesť digitálnu stratégiu do praxe. Najprv zistite, ako môže dobrý profil Moja firma na Googli pomôcť vašej firme a ako ho vyplniť, aby vaši potenciálni zákazníci našli všetky informácie, ktoré hľadajú.  

Prednáška: 26. október, 16.00–18.00
Seminár: 27. október, 16.00–18.00

Modul 4

4. Online marketing (2/2)

V druhej časti sekcie o online marketingu sa zameriame na Google Ads. Dozviete sa, aké typy kampaní vytvárať na základe vašich cieľov, aké možnosti cielenia ponúka služba Google Ads a kedy ktorú z nich použiť.

Prednáška: 2. november, 16.00–18.00
Seminár: 3. november, 16.00–18.00 alebo 4. november, 16.00–18.00

Modul 5

5.  Export

V tejto časti akadémie prejdeme základné piliere úspešnej expanzie. Na základe hypotéz a skúseností z domáceho trhu si potom vytvoríte vlastný marketingový plán, ktorý využijete v budúcnosti.

Prednáška: 9. november, 16.00–18.00
Seminár: 10. november, 16.00–18.00 alebo 11. november, 16.00–18.00

Modul 6

6. Umelá inteligencia

Môže to znieť trochu futuristicky, ale umelá inteligencia už pomáha tisícom firiem zvyšovať ich tržby aj efektivitu práce. Na príkladoch si ukážeme, ako môžu pokročilé technológie pomôcť vašej firme už dnes.

Prednáška: 16. november, 16.00–18.00
Seminár: 18. november, 16.00–18.00

 

Modul 7

7. Organizačný design

Ako vybudovať vysoko výkonný tím a ako vytvoriť adaptabilnú kultúru? V poslednej časti zistíte, ako definovať, testovať a škálovať zmeny vo svojej firemnej kultúre a ako svoj tím naučiť prijímať správne rozhodnutia.

Prednáška: 30. november, 16.00–18.00
Seminár: 1. december, 16.00–18.00 alebo 2. december, 16.00–18.00

 

Modul 8

Konzultácie 1:1

Chceli by ste zlepšiť svoje digitálne zručnosti alebo sa dozvedieť viac o efektívnom využití nástrojov od Googlu? V rámci akadémie budete mať možnosť využiť online konzultácie s našimi certifikovanými trénermi.

Dve online konzultácie v dĺžke 90 minút vám budú dostupné počas akadémie i po jej skončení.

 


Lektori a lektorky

Pavel Bartoš

Pavel Bartoš
Mentor,
Google Certified Trainer

Pavol je inovačný a startupový expert, mentor, konzultant. Pomáha firmám a startupom prichádzať s novými produktmi, dostávať ich na trh a zlepšovať svet cez inovácie.

Viktória Kajanovičová

Viktória Kajanovičová
Konzultantka,
Google Certified Trainer

Viktória je marketingová konzultantka s mnohoročnými skúsenosťami s PPC. Venuje sa tvorbe komplexných stratégií digitálneho marketingu. Rada vzdeláva začínajúcich marketérov.

Ján Laurenčík

Ján Laurenčík
Senior konzultant,
Google Certified Trainer

Ján pôsobí v online marketingu už 14 rokov. Pracuje ako senior konzultant v Basta digital, pri tom sa venuje vzdelávaniu v marketingu. Zameriava sa na lokálny marketing.

Robert Lelkes

Robert Lelkes
Adscademy & Profitablo,
Google Certified Trainer

Robert sa zaoberá výkonnostným marketingom a tvorbou online stratégií. Pomohol škálovať podnikanie mnohým firmám. Rád zdieľa svoje vedomosti a skúsenosti.

Petr Mandík

Petr Mandík
Mentor,
Google Certified Trainer

Peter sa zameriava na stratégie a rozvoj nových spoločností. Spoluzaložil platformu StartupBox a agentúru Happyend. Špecializuje na tvorbu inovatívnych služieb a produktov.

László Szabó

László Szabó
Growww Digital,
Google Certified Trainer

László je spoluzakladateľom exportnej agentúry Growww Digital. Už 14 rokov sa pohybuje na osi Praha-Bratislava-Budapešť. Stál pri viac než 80 úspešných exportných projektoch.

Ondřej Vaněk

Ondřej Vaněk
CEO, Blindspot Solutions

Ondřej je spoluzakladateľom spoločnosti Blindspot Solutions, ktorá poskytuje inteligentné riešenia v oblasti umelej inteligencie. Pracoval na projektoch pre európske a americké výskumné agentúry.

Petr Vyhnálek

Petr Vyhnálek
Team Digital Solutions

Petr prepája ľudí a technológie. Pomáha jednotlivcom aj spoločnostiam s redefiníciou ich podnikania cez inovácie. Napriek tomu verí, že to budú ľudia - a nie stroje -, kto bude riadiť svet, v ktorom budú žiť naše deti.

Petr Zelenka

Petr Zelenka
CEO, Hackerly

Peter je zakladateľ medzinárodnej koučinkové spoločnosti Hackerly špecializujúcej sa na organizačný dizajn, rozvoj lídrov, tímov a firemnej kultúry. Venuje sa školeniam a konzultáciám, jeho rukami prešlo už vyše 5 000 ľudí.

Herbert


Často sa pýtate

Business Academy prebehne od 12. októbra do 2. decembra 2021, a to online prostredníctvom služby Google Meet.

Každý týždeň sa stretneme dvakrát, v utorok na teoretickej prednáške, v stredu alebo vo štvrtok na praktickom seminári - vždy od 16.00 do 18.00.

Do seminárnych skupín budete rozdelení zakaždým inak, a to na základe preberanej témy a údajov, ktoré o sebe v prihláške vyplníte. Chceme, aby bol obsah pre vašu firmu čo najpriaznivejší a aby ste sa mohli na preberané témy zamerať a ísť do hĺbky s firmami, ktoré riešia podobné problémy ako vy.

Konkrétny študijný plán s presnými dátumami a časmi vám pošleme pred začatím akadémie.

Vzhľadom k obmedzenej kapacite budú do programu vybrané firmy predovšetkým na základe kvality ich prihlášky a na základe splnenia nasledujúcich kritérií.

Program je určený pre:

 • firmy so sídlom na území Českej alebo Slovenskej republiky

 • firmy s minimálne dvoma zamestnancami

 • firmy, ktorých zamestnanci ovládajú český alebo slovenský jazyk

 • firmy, ktoré majú webovú stránku

 • firmy, ktoré predávajú cez internet (majú funkčný e-shop)

 • firmy, ktoré chcú urýchliť rast svojho podnikania, a to napríklad investováním do online príležitostí, zvýšením svojej online prítomnosti alebo väčšou efektivitou v online marketingu

Účasťou v Grow with Google Business Academy získate veľa inšpirácie, zaujímavých skúseností i cenných kontaktov. Účasť v programe vám okrem iného prinesie aj: 

 • týždenné webináre 

 • networking

 • prístup ku vzdelávacím videám

 • konzultácie 1:1

 • certifikát o absolvovaní akadémie

 

Tento program vám prinášame v spolupráci s našim partnerom PS:Events

PS:Events