Business Academy

Business Academy je bezplatný 8-týždňový vzdelávací program pre české a slovenské firmy, ktoré už cez internet predávajú a majú záujem rast svojho podnikania akcelerovať.

Od októbra do novembra 2020 poskytne odborné vzdelávanie vybraným firmám, ktoré sa spolu s našimi internými a externými trénermi do hĺbky pozrú na štyri základné oblasti rozdelené do menších celkov, od stratégie digitálneho marketingu po lekcie firemnej kultúry.

Akadémia bude prebiehať online a každá lekcia bude zastrešená expertom v danej oblasti. Po úspešnom absolvovaní akadémie získate certifikát, ktorý potvrdzuje nadobudnutie nových zručností, vďaka ktorým budete o krok bližšie k novým príležitostiam.

od 1. októbra do 19. novembra 2020

➔ každý štvrtok od 15:00 do 17:00 s výnimkou prvého workshopu New Generation of Founders (na výber z dvoch časov)

➔ online prostredníctvom služby Učebňa Google

Do programu bude vybratý limitovaný počet firiem zo Slovenska a Česka, ktoré splnia podmienky účasti zobrazené nižšie. Pre zapojenie sa do programu Business Academy prosím vyplňte registračný formulár.

Program je určený pre:

➔ firmy so sídlom na území Slovenskej alebo Českej republiky

➔ firmy, ktorých zamestnanci ovládajú slovenčinu alebo češtinu

➔ firmy, ktoré majú webovú stránku

➔ firmy, ktoré predávajú cez internet (majú funkčný e-shop)

➔ firmy, ktoré chcú akcelerovať rast svojho biznisu, a to napríklad investovaním do online príležitostí, zvýšením svojej online prítomnosti alebo väčšou efektivitou v online marketingu

➔ týždenné webináre

➔ prístup k vzdelávacím videám

➔ konzultácie 1:1

➔ certifikát o absolvovaní

Program pre rast vašej firmy

MODUL 1

Stratégie podnikania

 

Modul 1

MODUL 2

Stratégie digitálneho marketingu

 

Modul 2

MODUL 3

Expanzia do zahraničia

 

Modul 3

MODUL 4

Efektívna organizácia, firemná kultúra

 

Modul 4

Lektori

Vzdelávacie videá pre vás pripravili:

Trenéři

Petra Krištof

Industry Manager, Google

Petra pracuje v Googli už druhý rok na pozícii Industry Manager. Jej klientmi sú firmy z oblasti e-commerce. Online marketingu sa venuje 8 rokov. Začínala ako PPC špecialista v agentúre IBORN, neskôr viedla B2B marketing v Seznam.cz.

Martin Svoboda

Martin Svoboda

Industry Manager, Google

Martin zo spoločnosti Google sa sústredí na export a startupy. Klientom zo strednej a východnej Európy pomáha s ich obchodnými a marketingovými stratégiami, digitálnou transformáciou a rozširovaním podnikania na globálnu úroveň.

Trenéři

Pavel Krejsa

Google Cloud Customer Engineer, Google

Pavel sa špecializuje na platformu Google Cloud a službu G Suite. Viac ako osem rokov skúseností s týmito nástrojmi využíva v úlohe Customer Engineer v Googli, kde pomáha firmám a školám s nasadzovaním a používaním jednotlivých produktov.

Petr Šmíd

Petr Šmíd

Head of Consumer Marketing, Google

Petr vedie B2C marketing spoločnosti Google pre strednú a východnú Európu. Za svoje inovatívne marketingové kampane získal niekoľko interných aj externých ocenení. Svoj tím si vybudoval úplne od základov a aj vďaka nemu udržuje v spoločnosti výnimočnú firemnú kultúru.

Webináre pre vás budú viesť:

Pavel Bartoš

Pavel Bartoš

Mentor, Google Certified Trainer

Pavel fandí startupom a inovatívnym firmám. Venuje sa im naplno viac ako 4 roky, či už ako mentor, expert, jury, konzultant, facilitátor, lektor, speaker alebo ako co-founder vlastných projektov. Je spoluzakladateľom StartupBoxu, platformy, ktorá prepája celý startupový ekosystém s investormi, korporáciami a expertmi. Spoluzaložil Happyend, ktorý pracuje na tom, aby sa inovácie dostali na svet. Pavel je mentorom v programoch ako napríklad CzechInvest, CzechStarter alebo DEX IC. Je expert na metodiky používané pre budovanie startupov (Lean Startup, Design thinking, Human Centered Design a ďalšie).

Pavel Mandík

Petr Mandík

Mentor, Google Certified Trainer

V roku 2006 Petr založil agentúru Forclick, ktorá sa špecializovala na segment SME, či už v reklame, digitálnom marketingu, alebo v marketingových stratégiách. Zameranie sa na stratégie a rozvoj nových spoločností ho inšpirovalo pre vznik Happyend.agency, ktorá sa špecializuje na tvorbu nových inovatívnych služieb a produktov pre startupy a SMB a ich Go-To-Market stratégie. Petr je tiež co-founderom StartupBOX – platformy, ktorá pomáha začínajúcim startupistom. Je mentorom v CzechInvest a ESA BIC a takisto je Google Certified Trainer pre Enterpreneurship a New Generation of Founders.

Trenéři

Petr Kačena

Lektor, terapeut a zakladateľ Škola psychologie, s.r.o.

Od roku 2009 pracuje Petr ako lektor a konzultant. Design thinking učil napríklad v bankách, telekomunikačných spoločnostiach, a to vo viacerých krajinách V4. Predtým pracoval ako Innovation Designer v inovačnej agentúre IdeaSense. Momentálne je konateľom Školy psychologie, s.r.o., rozvíja svoj projekt psychoterapeutického coworkingu (terapeutovna.cz) a dva dni v týždni sa venuje súkromnej praxi ako psychológ a párový terapeut (petrkacena.cz).

Lelkes

Róbert Lelkes

Adscademy, Google Certified Trainer

Robert sa zaoberá výkonnostným marketingom a tvorbou online stratégií. Množstvu firiem pomohol so škálovaním a za takúto spoluprácu bol aj niekoľkokrát ocenený. Rád zdieľa svoje vedomosti a skúsenosti, aby sa ľudia okolo neho mohli inšpirovať a vzdelávať.

Matouš Ledvina

Matouš Ledvina

Performance Manager, Google

Matouš sa v digitálnom marketingu venuje prevažne výkonnostným kampaniam a taktikám. V Googli pracuje v tíme, ktorý sa zaoberá agentúrnym ekosystémom v Česku a na Slovensku. Sám začal svoju prácu v online marketingu v digitálnej agentúre. Matouš pre vás v rámci Grow with Google Business Academy pripravil aj video na tému Ako využiť nástroje špecifické pre e-commerce biznis.

Szabó

László Szabó

Growww Digital, Google Certified Trainer

László je spoluzakladateľ CEE export agentúry Growww Digital a zakladajúci člen predstavenstva CEE Digital Alliance. Štrnásť rokov pôsobí na osi Praha-Bratislava-Budapešť, za posledných 7 rokov bol pri 60 úspešných export projektoch v regióne.

Vrtík

Tomáš Vrtík

CEO & Co-founder, Expandeco

E-commerce špecialista Tomáš Vrtík zo spoločnosti Expandeco pomohol už vyše sto e-shopom úspešne nájsť biznis príležitosti za hranicami a rozširovať tak ich podnikanie na nové trhy. Tomáš je neustále pozitívne naladený expert na expanziu, ktorá nepozná hranice. Vďaka jeho bohatým medzinárodným skúsenostiam prináša podnikateľom efektívnu optimalizáciu nákladov na reverznú logistiku, dôkladnú analýzu trhu, kvalitnú lokalizáciu, či profesionálnu zákaznícku podporu.

 

David Kováč

David Kováč

Adante Systems, Google Certified Trainer

Dávid založil spoločnosť Adante Systems (partner Google Cloud) a špecializuje sa na nasadzovanie G Suite pre spoločnosti či školy. Nedávno získal certifikát Google Cloud Certified Collaboration Engineer, ktorý potvrdzuje jeho 6-ročné skúsenosti v oblasti.

Petra Hrušková

Petra Hrušková

Global TA Operations Manager, Red Hat, ex-Googler

Petra je odborníčkou v oblasti náboru a budovania lojality zamestnancov prostredníctvom firemnej kultúry. Pôsobila 7 rokov v spoločnosti Google ako manažérka náboru pre región EMEA. Dnes má na starosti riadenie Global Talent Acquisition Operations tímu v spoločnosti Red Hat. Je absolventkou učiteľského kurzu Mindful Leadership Search Inside Yourself vytvoreného v Googli. Jej vášňou a poslaním je pomáhať firmám vytvárať prostredie, kde budú zamestnanci vďaka integrácii mindfulness do pracovného života šťastní a budú podávať špičkové výkony

Agenda

Stratégie podnikania

1. október

9:00 - 15:00

alebo

13:00 - 19:00

New Generation of Founders

Petr Kačena, Pavel Bartoš

8. október 15:00 - 17:00

Ako vytvoriť efektívny podnikateľský plán

Petr Mandík, Pavel Bartoš


Stratégie digitálneho marketingu

15. október 15:00 - 17:00

Rozdelenie komunikácie podľa správania zákazníka (STDC framework)

Robert Lelkes

22. október 15:00 - 17:00

Kampane pre e-commerce s pomocou automatizácie

Matouš Ledvina


Expanzia do zahraničia

29. október 15:00 - 17:00

Kalkulácia obchodného potenciálu a nízko vysiace ovocie (low-hanging fruits) v digitálnom marketingu

László Szabó

5. november 15:00 - 17:00

Ako byť lokálne relevantný pri vstupe na nové trhy

Tomáš Vrtík


Efektívna organizácia a firemná kultúra

12. november 15:00 - 17:00

Ako zmeniť spôsob práce vo svojej firme

David Kováč

19. november 15:00 - 17:00

Vysoko produktívna organizácia prostredníctvom firemnej kultúry

Petra Hrušková


Slávnostné ukončenie kurzu

19. november  Ukončenie kurzu a odovzdanie certifikátov   absolventom

Nenechajte si ujsť špeciálnu ponuku konzultácií 1:1

Chceli by ste zlepšiť svoje digitálne zručnosti alebo sa dozvedieť viac o efektívnom využití nástrojov od Googlu? Pripravujeme pre vás obsah, ktorý vám uľahčí urobiť prvé kroky pre digitalizáciu vášho podnikania, vrátane možnosti online konzultácií s našimi certifikovanými trénermi. 

Ponúkame vám možnosť dvoch 90 minútových online konzultácií, ktoré budú dostupné pre účastníkov akadémie počas jej trvania a aj po jej ukončení.

 

________________________________________________________________________________

Tento program vám prinášame v spolupráci s naším partnerom PS:Events

PS:Events