Toto obdobie je bezpochyby náročné pre každého z nás, bez ohľadu na to, v akom odvetvi pracujeme. Preto, okrem Google nástrojov, užitočných zdrojov a bezplatnych konzultácii, by sme chceli byť ešte viac nápomocní a ponúknuť na jednom mieste čo najviac relevantných informácii malým a stredným firmám, ktoré sa presúvajú do online priestoru.   

Pod týmto textom nájdete zoznam vybraných produktov a služieb rôznych spoločností z rozličných odvetví, ktoré by mohli byť pre vás počas týchto dní užitočné.

 

Global Payments

Global Payments

Global Payments je svetová jednotka v platobných technológiách. Zabezpečuje platobné terminály a platobnú bránu pre online platby.

GP easy2sell - predávajte na internete aj bez e-shopu! Vyfotografujete tovar, pridáte popis a cenu a vložíte na sociálne siete. Záujemca si váš produkt vyberie, zaplatí kartou online a vy mu pošlete zásielku.

Shoptet

Shoptet

Shoptet poskytuje prenájom e-shopových riešení a je jednotkou na českom i slovenskom trhu. Funguje u nás cez 20 tisíc internetových obchodov.

Plne funkčný e-shop a pokladničný systém nezáväzne na 30 dní. Ponúkame vlastný internetový obchod za pár sekúnd, možnosť otestovať všetky doplnky a funkcie, a prípravu e-shopu na spustenie do ostrej prevádzky. 

OXY SHOP

oXyShop

Sme tím 100+ expertov na e-commerce, ktorí vám pomôžu nájsť vhodnú cestu do online sveta. Či už ste B2B alebo B2C firma.

Preneste vaše podnikanie do online sveta. Ponúkame business a e-commerce konzultácie, tvorbu, optimalizáciu a rozvoj e-shopu a efektívny online marketing. 

Nakupene online

Nakúpené online

Nakúpené.online umožňuje komukoľvek vytvoriť si zadarmo jednoduchý e-shop a ponúkať svoj tovar a služby online. Zákazníkom umožňuje podporiť lokálnych predajcov a sprostredkuje im maximálne bezpečné nakupovanie. 

Vytvorte si bezplatne jednoduchý e-shop na pár kliknutí a ponúknite svoj tovar a služby online. Zákazník si čas a termín vyzdvihnutia tovaru môže naplánovať, poprípade si ho nechá doviezť priamo domov. 

WebSupport

WebSupport - Vlastný web

Vyklikajte si webovú stránku bez znalosti programovania, pomocou intuitívneho nástroja a začnite predávať svoje produkty na webe už dnes. Nastavenie obchodu vám zaberie len pár minút a budete pripravený na prvých zákazníkov.

Využite ponuku Vlastná webstránka. Získajte mesiac zadarmo pre osobnú alebo biznis stránku použitím kódu “2WB69G3615” v objednávke. V objednávke vyplňte mesačnú platbu. Platnosť kódu je do 31. decembra 2020.

 

WebSupport

WebSupport - Hosting pre WordPress

Venujte sa len tomu, čo je pre vás skutočne dôležité. Celú inštaláciu, nastavovanie, zálohovanie a optimalizáciu webhostingu spoľahlivo zabezpečíme my. Wordpress je extrémne populárne a jendoduché CMS. Na našich serveroch beží viac ako 21 000 WordPress stránok. Vyskúšajte to. 

Hosting pre WordPress. Získajte mesiac zadarmo Hosting pre WordPress (v základnom balíku s 1 doménou a 15GB priestoru) s použitím kódu “46PA01AMFP” v objednávke. V objednávke vyplňte mesačnú platbu. Platnosť kódu je do 31. decembra 2020.

 

WebSupport

WebSupport - Virtuálny privátny server (VPS)

Posuňte dostupnosť vašich služieb na maximálne hranice. Riešenie je postavené na moderných technológiach a je vhodné pre náročné projekty, ktorým už nepostačujú možnosti hostingu (e-shopy, portály alebo aplikácie s veľkou návštevnosťou). 

Virtuálny privátny server (VPS). Získajte 100% zľavu na prvý mesiac s použitím kódu "S4VE551T4M”. Podmienkou je maximálna hodnota služby 100 €. Platnosť kódu je do 31. decembra 2020. Maximálny počet použití kupónu je obmedzený na 100.

 

 

WebSupport

WebSupport - Virtuálne dátové centrum (VDC)

Zameratje sa na biznis, o technológie sa spoľahlivo postaráme my. Dátové centrum v cloude v sebe kombinuje otvorenú platformu OpenStack, zázemie značkového hardvéru, vysoko dostupnú infraštruktúru, skúsenosti a skvelý manažment. Ide o jedinečné "enterprise" riešenie na prevádzkovanie výkonných virtuálnych serverov. 

Virtuálne dátové centrum (VDC). Získajte 100% zľavu na prvý mesiac s použitím kódu "GW9F9GDSMV”. Podmienkou je maximálna hodnota služby 150 €. Platnosť kódu je do 31. decembra 2020. Maximálny počet použití kupónu je obmedzený na 50.

 

DHL Express

DHL Express

DHL Express ponúka prepravu za 1 deň po Európe, do celého sveta za 3 dni. Doprajte zákazníkom luxusný zážitok z doručenia tovaru a perfektný zákaznícký servis.

Aj v tejto zložitej dobe ponúknite svojim zákazníkom spoľahlivú a expresnú prepravu po celom svete ako alternatívu ku štandardnej ponuke prepravcov. Kontaktujte nás a získate akčnú ponuku. Garantujeme vám minimálne 50% zľavu z verejného cenníku na cenu prepravy pre vašich zákazníkov. Čím viac posielate, tým lepšie ceny máte!

Zásielkovňa

Zásielkovňa

Zásielkovňa zaisťuje e-shopom nízkonákladový a efektívny spôsob dopravy tovaru. K dnešnému dňu prepravila vyše 50 miliónov zásielok a spolupracuje s 28 000 e-shopmi. 

Komplexné logistické riešenie pre každý e-shop. Ponúkame doručenie zásielok na adresu zákazníka do 30 krajín Európy a do USA, široká sieť 4 100+ výdajných miest v Európe a spätnú logistiku. 

Expandeco

Expandeco

Expanzná agentúra, ktorá lokalizuje váš e-shop na novom trhu. Bude tak vyzerať ako lokálny a vy môžete osloviť ďalších potenciálnych zákazníkov v ich rodnom jazyku. 

Lokálna adresa pre manažment reverznej logistiky. Lokálne adresy v krajinách EU s možnosťou spracovania balíkov priamo v krajine zákazníka. Lokálna adresa = vyššia dôveryhodnosť e-shopu. Úvodné konzultácie a poradenstvo úplne zdarma. Zľava 10% počas 12 mesiacov zo služieb - zákaznícka podpora, preklady a lokálna adresa.

 

inventoro

Inventoro

Pomáhame malým a stredným firmám predpovedať budúce predaje, efektívne riadiť zásoby a automaticky navrhovať nákupné objednávky. Zvyšujeme dostupnosť produktov a tým aj tržby a významne znižujeme hodnotu zásob.

Chceme pomôcť všetkým malým a stredným firmám, aby mohli byť efektívnejšie vďaka automatickej optimalizácií zásob. Viac zarábať, šetriť zbytočné náklady a čas.

Expandeco

Expandeco

Expanzná agentúra, ktorá lokalizuje váš e-shop na novom trhu. Bude tak vyzerať ako lokálny a vy môžete osloviť ďalších potenciálnych zákazníkov v ich rodnom jazyku. 

Profesionálna zákaznícka podpora pre každý e-shop aktuálne v 12 jazykoch. Zabezpečíme pre vás komunikáciu cez e-maily, telefonáty, soc. siete, atď. Dôveruje nám viac ako 150 e-shopov pôsobiacich v zahraničí. Úvodné konzultácie a poradenstvo úplne zdarma. Zľava 10% počas 12 mesiacov zo služieb - zákaznícka podpora, preklady a lokálna adresa.

BizMachine

BizMachine

V BizMachine sa snažíme dostať na jedno miesto všetko, čo ste kedy chceli vedieť o svojich (potenciálnych) obchodných partneroch. Pomáhame Vám tak za niekoľko sekúnd inteligentne nájsť a osloviť zákazníkov a dodávateľov v ČR, SR a v Nemecku.

Aplikácia Prospector dáva náhľad do týchto dát, ktoré prispôsobíme Vašim konkrétnym potrebám.

BizMachine

YourPass

Vytvárajte dynamické digitálne karty (vernostné karty, vouchery, kupóny…), ktoré pomocou, natívnych aplikácií a mobilných peňaženiek umožňujú klientom jednoduchý prístup k aktuálnym informáciám v reálnom čase.

Dynamická digitálna karta - ANTIcovid offer. Vytvorili sme špeciálnu ponuku pre malé a stredné firmy vzhľadom ku sťaženým podmienkam v podnikaní. Kým táto situácia pominie, odpúšťame zriaďovací poplatok 1000 EUR. Ponuka zahŕňa spustenie služby do niekoľkých dní, jednoduché pripojenie prostredníctvom REST API a platbu podľa zvoleného typu karty (dynamická karta alebo štandard) a požadovaného množstva.