Objevte nové možnosti pro své podnikání. Níže naleznete naši nabídku nástrojů od Googlu, které vám pomohou s digitalizací vaší firmy. Přeneste své produkty a služby na největší světový trh – na internet.

Díky digitalizaci firmy budete schopni lépe komunikovat se svými zákazníky a efektivněji řídit svoji firmu.

Prohlédněte si naše video

Jak pomoci zákazníkům vás najít online

Petra Krištof, Industry Manager, Google

V prvním videu se podíváme na základy digitálního marketingu. Dozvíte se, jaké jsou klíčové digitální kanály, které jsou k dispozici pro online marketing. Proč je také důležité věnovat dostatek času identifikaci cílové skupiny v rámci tvorby digitálního marketingového plánu a jak být vidět online.

     

Tyto nástroje vám pomohou

Moje firma na Googlu

Mluvte se svými zákazníky online

Díky službě Moje firma na Googlu můžete zviditelnit svůj podnik ve Vyhledávání a na Mapách Google. Tím svým zákazníkům umožníte, aby vás jednoduše našli a dozvěděli se o novinkách ve vaší firmě.               

Podívejte se, jak vám může Google Moje firma pomoci, a přečtěte si nejčastěji kladené otázky.    

 

Google Weby

Vytvořte si první web zdarma prostřednictvím Googlu  

Pokud vaše firma ještě nemá webovou stránku, využijte nástroj Webová stránka od Googlu k vytvoření online platformy pro váš byznys. Tam budete moci oslovit nové zákazníky a rozvíjet své digitální podnikání.    

Pokud vaše firma již web má, otestujte svou stránku a získejte přehled doporučení pro rychlejší a uživatelsky přívětivější online prezentaci.    

Další užitečné zdroje

Základy digitálního marketingu

Navštivte Digitální garáž a naučte se s námi základy digitálního marketingu na online kurzu. Získejte nové dovednosti a navíc i certifikát.

Grow with Google

Na stránce Grow with Google najdete možnosti bezplatného vzdělávání, nástroje, programy a školení od Googlu.

Tipy pro podnikatele

Podívejte se na užitečné tipy pro podnikatele pro případ nečekaných situací se zaměřením na podporu vašich zaměstnanců a zákazníků.