Business Academy


Business Academy je bezplatný dvouměsíční vzdělávací program pro vybrané české a slovenské firmy, které již přes internet prodávají a
mají zájem růst svého podnikání akcelerovat.

Od 12. října do 2. prosince 2021 poskytneme odborné vzdělávání firmám, které prozkoumají nejdůležitější oblasti důležité pro rozvoj jejich podnikání, od strategie digitálního marketingu po lekce firemní kultury. Akademie se bude konat online a každá z lekcí bude rozdělena na přednášku a seminář.

Vzhledem k omezené kapacitě budou do programu vybrány firmy především na základě kvality jejich přihlášky a na základě splnění dalších kritérií.

 

Registrace do programu Business Academy byly uzavřeny. Zanechte nám na sebe, prosím, kontakt a my se vám ozveme, jakmile budeme spouštět další kolo této akademie.


VYPLNIT KONTAKTProgram pro růst vaší firmy

Obchodní strategie

1. Obchodní strategie

Svět se změnil a s ním i to, jak děláme a plánujeme podnikání. Ukážeme si nástroje a postupy, jak přistoupit k tvorbě obchodní stratgie a plánu. Inspirujeme se nástroji, které používají progresivní a inovativní startupy.

Přednáška: 12. října, 16.00–18.00
Seminář: 13. října,16.00–18.00 nebo 14. října, 16.00–18.00

Design digitální strategie

2. Design digitální strategie

Abyste ve svém podnikání využili online prostředí na maximum, měli byste také mít připravenou vhodnou strategii. Představíme si nástroje a techniky, které vám pomohou s hledáním cest k naplnění vašich obchodních cílů.

Přednáška: 19. října, 16.00–18.00
Seminář: 20. října,16.00–18.00 nebo 21. října, 16.00–18.00

Modul 3

3. Online marketing (1/2)

Přišel čas uvést digitální strategii do praxe. Nejdříve zjistíte, jak může vašemu podnikání pomoci kvalitní profil ve službě Moje firma na Googlu a jak ho vyplnit tak, aby vaši potenciální zákazníci našli všechny potřebné informace, které hledají.

Přednáška: 26. října, 16.00–18.00
Seminář: 27. října, 16.00–18.00

Modul 4

4. Online marketing (2/2)

Ve druhé části věnované online marketingu se zaměříme na službu Google Ads. Naučíte se, jaké druhy kampaní tvořit s ohledem na vaše marketingové cíle, jaké možnosti cílení Google Ads nabízí a kdy kterou využít.

Přednáška: 2. listopadu, 16.00–18.00
Seminář: 3. listopadu, 16.00–18.00 nebo 4. listopadu, 16.00–18.00

Design thinking

5. Export

V této části akademie projdeme základní pilíře úspěšné expanze. Na základě hypotéz a zkušeností z domácího trhu si pak vytvoříte vlastní marketingový plán, který využijete v budoucnu.

Přednáška: 9. listopadu, 16.00–18.00
Seminář: 10. listopadu, 16.00–18.00 nebo 11. listopadu, 16.00–18.00

Modul 2

6. Umělá inteligence

Může to znít trochu futuristicky, ale umělá inteligence už pomáhá tisícům firem zvyšovat jejich tržby i efektivitu práce. Na příkladech a jednoduchých úkolech si ukážeme, jak mohou pokročilé technologie najít uplatnění vaší firmě už dnes.

Přednáška: 16. listopadu, 16.00–18.00
Seminář: 18. listopadu, 16.00–18.00

 

Modul 3

7. Organizační design

Jak vybudovat vysoce výkonný tým a jak vytvořit adaptabilní kulturu? V poslední části zjistíte, jak definovat, testovat a škálovat změny ve své firemní kultuře a jak svůj tým naučit přijímat správná rozhodnutí.

Přednáška: 30. listopadu, 16.00–18.00
Seminář: 1. prosince, 16.00–18.00 nebo 2. prosince, 16.00–18.00

 

Konzultace

Konzultace 1:1

Chtěli byste zlepšit své digitální dovednosti nebo se dozvědět více o efektivním využití nástrojů od Googlu? V rámci akademie budete mít možnost online konzultací s našimi certifikovanými trenéry.

Dvě online konzultace v délce 90 minut vám budou dostupné během akademie i po jejím skončení.

 


Lektoři a lektorky

Pavel Bartoš

Pavel Bartoš
Mentor,
Google Certified Trainer

Pavel je inovační a startupový expert, mentor, konzultant. Pomáhá firmám a startupům přicházet s novými produkty, dostávat je na trh a zlepšovat svět skrze inovace.

Viktória Kajanovičová

Viktória Kajanovičová
Konzultantka,
Google Certified Trainer

Viktória je marketingová konzultantka s mnohaletými zkušenostmi s PPC. Věnuje se tvrobě komplexních strategií digitálního marketingu. Ráda vzdělává začínající marketéry.

Ján Laurenčík

Ján Laurenčík
Senior konzultant,
Google Certified Trainer

Ján působí v online marketingu už 14 let. Pracuje jako senior konzultant v Basta digital, věnuje se i vzdělávání v marketingu. Zaměřuje se také na lokální marketing.

Robert Lelkes

Robert Lelkes
Adscademy & Profitablo,
Google Certified Trainer

Robert se zabývá výkonnostním marketingem a tvorbou online strategií. Pomohl škálovat podnikání mnoha firmám. Rád sdílí svoje vědomosti a zkušenosti.

Petr Mandík

Petr Mandík
Mentor,
Google Certified Trainer

Petr se zaměřuje na strategie a rozvoj nových společností. Spoluzaložil platformu StartupBox a agenturu Happyend. Specializuje na tvorbu inovativních služeb a produktů.

László Szabó

László Szabó
Growww Digital,
Google Certified Trainer

László je spoluzakladatelem exportní agentury Growww Digital. Už 14 let se pohybuje na ose Praha–Bratislava–Budapešť. Stál u více než osmdesáti úspěšných exportních projektů.

Ondřej Vaněk

Ondřej Vaněk
CEO, Blindspot Solutions

Ondřej je spoluzakladatel společnosti Blindspot Solutions poskytující chytrá řešení v oblasti umělé inteligence. V rámci výzkumu publikoval řadu článků a pracoval na projektech pro evropské a americké výzkumné agentury.

Petr Vyhnálek

Petr Vyhnálek
Team Digital Solutions

Petr propojuje lidi a technologie. Pomáhá jednotlivcům i společnostem s redefinicí jejich podnikání skrze inovace. Přesto věří, že jsou to lidé – a ne stroje –, kdo bude řídit svět, ve kterém budou žít naše děti.

Petr Zelenka

Petr Zelenka
CEO, Hackerly

Petr je zakladatel mezinárodní koučinkové společnosti Hackerly specializující se na organizační design, rozvoj lídrů, týmů a firemní kultury. Věnuje se školením a konzultacím, jeho rukama prošlo už přes 5 000 lidí.

Vrky spolu
AddAI.Life


Často se ptáte

Business Academy proběhne od 12. října do 2. prosince, a to online prostřednictvím služby Google Meet.

Každý týden se potkáme dvakrát, v úterý na teoretické přednášce, ve středu nebo ve čtvrtek na praktickém semináři – vždy od 16.00 do 18.00.

Do seminárních skupin budete rozděleni pokaždé jinak, a to na základě probíraného tématu a údajů, které o sobě v přihlášce vyplníte. Chceme, aby byl obsah pro vaši firmu co nejpřínosnější a abyste se mohli na probíraná témata zaměřit do hloubky s firmami, které řeší podobné problémy jako vy.

Konkrétní studijní plán s přesnými daty a časy vám pošleme před zahájením akademie.

Vzhledem k omezené kapacitě budou do programu vybrány firmy především na základě kvality jejich přihlášky a na základě splnění následujících kritérií.

Program je určený pro:

 • firmy se sídlem na území České nebo Slovenské republiky

 • firmy s minimálně dvěma zaměstnanci

 • firmy, jejichž zaměstnanci ovládají češtinu nebo slovenštinu

 • firmy, které mají webovou stránku

 • firmy, které prodávají přes internet (mají funkční e-shop)

 • firmy, které chtějí urychlit růst svého podnikání, a to například investováním do online příležitostí, zvýšením své online přítomnosti nebo větší efektivitou v online marketingu

Účastí v Grow with Google Business Academy získáte mnoho inspirace, zajímavých zkušeností i cenných kontaktů. Účast v programu vám ale přinese mimo jiné:

 • týdenní webináře 

 • networking

 • přístup ke vzdělávacím videím

 • konzultace 1:1

 • certifikát o absolvování

 

 

Tento program vám přinášíme ve spolupráci s naším partnerem PS:Events

PS:Events