Vzdělávejte se spolu s Googlem


Současná pandemie změnila návyky spotřebitelů, kteří se přesunuli více do online prostředí. Řada českých podniků ale stále neví, jak být dohledatelní na internetu, jak nastavit online prodeje, případně exportní strategii. Ve spolupráci s odborníky a odbornicemi z Googlu jsme připravili sérii videí, která vám s prvními kroky digitální transformace pomůže.

Buďte online

Buďte online

Přeskočit na lekci

Prodávejte online

Prodávejte online

Přeskočit na lekci

Expandujte

Expandujte do zahraničí

Přeskočit na lekci

Pracujte efektivněji

Pracujte efektivněji

Přeskočit na lekci

Buďte online


Objevte nové možnosti pro své podnikání. Níže naleznete naši nabídku nástrojů od Googlu, které vám pomohou s digitalizací vaší firmy. Přeneste své produkty a služby na největší světový trh – na internet. Díky digitalizaci firmy budete schopni lépe komunikovat se svými zákazníky a efektivněji řídit svoji firmu.
Jak pomoci zákazníkům vás najít online

Petra Krištof, Industry Manager, Google

V prvním videu se podíváme na základy digitálního marketingu. Dozvíte se, jaké jsou klíčové digitální kanály, které jsou k dispozici pro online marketing. Proč je také důležité věnovat dostatek času identifikaci cílové skupiny v rámci tvorby digitálního marketingového plánu a jak být vidět online.


Moje firma na Googlu

Díky službě Moje firma na Googlu můžete zviditelnit svůj podnik ve Vyhledávání a na Mapách Google. Tím svým zákazníkům umožníte, aby vás jednoduše našli a dozvěděli se o novinkách ve vaší firmě.

Podívejte se, jak vám může Moje firma na Googlu pomoci, a přečtěte si nejčastěji kladené otázky.


Webová stránka od Googlu

Pokud vaše firma ještě nemá webovou stránku, využijte nástroj Webová stránka od Googlu k vytvoření online platformy pro váš byznys.

Pokud vaše firma již web má, otestujte svou stránku a získejte přehled doporučení pro rychlejší a uživatelsky přívětivější online prezentaci.  

 

 

Základy digitálního marketingu

Navštivte Digitální garáž a naučte se s námi základy digitálního marketingu na online kurzu. Získejte nové dovednosti a navíc i certifikát.

Grow with Google

Na stránce Grow with Google najdete možnosti bezplatného vzdělávání, nástroje, programy a školení od Googlu.

Tipy pro podnikatele

Podívejte se na užitečné tipy pro podnikatele pro případ nečekaných situací se zaměřením na podporu vašich zaměstnanců a zákazníků.


 

Prodávejte online


Prodej přes internet nebyl nikdy jednodušší. Nabídněte své výrobky a služby online, začněte inzerovat a dostaňte se tak k milionům lidí, kteří o vaší firmě dosud nevěděli. Níže naleznete odkazy na užitečné nástroje od Googlu a cenné rady o tom, jak využít specifické nástroje pro váš e-commerce byznys.
Jak využít nástroje specifické pro podnikání 
v e-commerce

Matouš Ledvina, Performance Manager, Google

Zjistěte, jak se co nejlépe připravit na nejdůležitější období roku z hlediska maloobchodu a jak správně stanovit obchodní cíl kampaní. Zároveň vám odkryjeme kouzlo oslovování nových potenciálních zákazníků pomocí reklam v Nákupech Google nebo pomocí chytrých kampaní.


Google Analytics

Díky službě Google Analytics získáte přehled o tom, jak se vašemu podnikání daří na internetu. Vaše rozhodnutí tak budou podpořena daty, která můžete využít pro co nejpřesnější marketingové plány pro vaši firmu. Návod na to, jak propojit váš web s Google Analytics ještě dnes, naleznete níže.


Google Ads

Služba Google Ads vám umožní zacílit na správné publikum díky reklamám ušitým na míru vašim konkrétním požadavkům. Oslovte zákazníky v momentě, kdy vyhledávají firmy podobné té vaší. Plaťte jen za výsledky, jako jsou kliknutí směřující na váš web nebo hovory do vaší firmy.

 

 

Akademie Google Analytics

Naučte se základy Google Analytics na bezplatném online kurzu pro začátečníky.

Google Partners pomoc firmám

Navštivte naši stránku Google Partners a objevte tipy, jak budovat a rozvíjet vaše podnikání online.

Růst vaší značky na YouTube

Podívejte se na YouTube miniseriál o tom, jak krok po kroku budovat značku na YouTube.


 

Expandujte do zahraničí


Zjistěte, jak expandovat na globální trh a prodávat produkty nebo služby zákazníkům v zahraničí. Objevte nástroje, které vám pomohou porozumět aktuálním trendům a chování zákazníků a poznejte nové příležitosti pro vaše podnikání za hranicemi Česka. V tom vám pomůže naše produktové video a také nabídka bezplatných nástrojů od Googlu, které můžete začít používat už dnes.


 

Jak objevit nové obchodní příležitosti v zahraničí

Martin Svoboda, Industry Manager, Google

V tomto videu vám představíme hlavní body exportní strategie. Ukážeme vám, jak vybrat vhodný trh pro expanzi a podle čeho připravit samotnou exportní strategii. Přiblížíme, na co brát ohled a jak o sobě dát vědět potenciálním zákazníkům.


Trendy Google a Upozornění Google

Získejte přehled o chování zákazníků dle jejich vyhledávání na internetu a držte krok s aktuálními trendy ve vašem odvětví díky nástrojům Google Trends a Google Alerts.


Market Finder

Market Finder je nástroj z dílny Googlu, který umožní vaší společnosti expandovat do celého světa. Pomůže najít nejvhodnější trhy pro vaše produkty či služby na základě zájmů zákazníků.

 

 

Jak expandovat do zahraničí?

Nabízíme vám bezplatný online kurz „Expanze firmy do dalších zemí“, který vám pomůže s prvními kroky do světa exportu.


 

Pracujte efektivněji


Základem efektivní práce je komunikace. Objevte řešení, díky kterým budete schopni lépe komunikovat a efektivněji řídit svoji firmu, podporovat týmovou spolupráci a firemní kulturu. Prohlédněte si možnosti, které vám pomohou jednodušeji a rychleji spolupracovat s vašimi kolegy, zákazníky a dodavateli a být tak v dnešní rychlé době o krok napřed.
Firemní kultura a motivace v týmu

Petř Šmíd, Head of Brand, Reputation & Apps Marketing CEE, Google

Nahlédněte s námi pod pokličku firemní kultury a motivace týmu. Zaměříme se především na to, jakým způsobem svou firemní kulturu popsat a jak tím pomůžete svojí organizaci. Poradíme vám, jak najít ty správné kolegy a jak prakticky svoji firemní kulturu budovat a podporovat.


Google Workspace

Google Workspace je sada nástrojů, která obsahuje e-mail, kalendář, úložiště souborů, dokumenty a mnoho dalšího. Můžete ji využít pro online spolupráci, práci s dokumenty a také při komunikaci v rámci týmu.  


Google Meet

S bezplatným nástrojem Google Meet máte možnost přenést své schůzky z kanceláře na obrazovku. Využijte tento produkt na video konference, sdílejte svou prezentaci a připojte se na setkání odkudkoliv. Tento produkt je vhodný pro všechny firmy bez ohledu na počet účastníků.

 

 

Zvyšte svoji produktivitu práce

Nabízíme vám online kurz s tipy a triky, které vám pomohou zvýšit produktivitu v práci.

Úvod do firemní komunikace

Získejte jednoduché tipy a rady týkající se firemní komunikace a naučte se psát výstižně a srozumitelně.

Naučte se kreativně myslet

Zúčastněte se bezplatných workshopů metody design thinking a rozvíjejte své nápady a projekty.