Tato doba je náročná pro každého z nás bez ohledu na odvětví, ve kterém se pohybujeme. Proto bychom chtěli kromě nástrojů od Googlu soustředit na jedno místo co nejvíce relevantní pomoci pro malé a střední podnikatele, kteří se právě přesouvají do online prostředí.   

Níže naleznete seznam vybraných služeb a produktů od třetích stran, které by se teď mohly hodit.   

 

 

Global Payments

Global Payments

Global Payments je světovou jedničkou v platebních technologiích. Provozuje platební terminály a platební bránu pro placení online.

GP easy2sell - prodávejte na internetu i bez e-shopu! Vyfotografujete zboží, přidáte popis a cenu a vložíte na sociální sítě. Zájemce si váš produkt vybere, zaplatí kartou online a vy mu pošlete zásilku.  

Shoptet

Shoptet

Shoptet poskytuje pronájem e-shopových řešení a je jedničkou na českém i slovenském trhu. Funguje u nás přes 20 tisíc internetových obchodů.

Plně funkční e-shop a pokladní systém nezávazně na 30 dní. Nabízíme vlastní internetový obchod za pár vteřin, možnost otestovat všechny doplňky a funkce a přípravu e-shopu ke spuštění do ostrého provozu. 

OXY SHOP

oXyShop

Jsme tým 100+ expertů na e-commerce, kteří vám pomůžou najít vhodnou cestu do online světa. Ať už jste B2B nebo B2C firma.

Převeďte vaše podnikání do online světa. Nabízíme business a e-commerce konzultace, tvorbu, optimalizace a rozvoj e-shopu a efektivní online marketing. 

Nakupene online

Nakoupeno online 

Nakoupeno.online nabízí možnost vytvořit si zdarma jednoduchý e-shop a nabízet své produkty a služby online. Zákazníkům umožňuje podpořit lokální prodejce a zprostředkovává maximálně bezpečné nakupování. 

Vytvořte si zdarma jednoduchý e-shop na pár kliknutí a nabízejte své produkty a služby online. Zákazník si čas a termín vyzvednutí zboží může naplánovať, popřípadě si ho nechá dovézt přímo domů. 

WebSupport

WebSupport - Vlastní webová stránka

Vytvořte si webovou stránku bez znalosti programování – pomocí intuitivního nástroje – a začněte prodávat své produkty na webu už dnes. Nastavení obchodu vám zabere jen pár minut a budete připraveni na první zákazníky. Stačí vám k tomu jen myš, klávesnice a nějaké ty internety.  

Využijte nabídku Vlastní webová stránka. Získejte měsíc zdarma pro osobní nebo firemní stránku použitím kódu “2WB69G3615” v objednávce. V objednávce vyplňte měsíční platbu. Platnost kódu je do 31. prosince 2020. 

WebSupport

WebSupport - Hosting pro WordPress

Věnujte se jen tomu, co je pro vás skutečně důležité. Celou instalaci, nastavování, zálohování a optimalizaci webhostingu spolehlivě zabezpečíme my. Wordpress je extrémně populární a jednoduchý redakční systém (CMS). Na našich serverech běží více než 21 000 stránek na WordPressu. Vyzkoušejte si to také. 

Hosting pro WordPress. Získejte měsíc zdarma Hosting pro WordPress (v základním balíku s 1 doménou a 15 GB prostoru) s použitím kódu “46PA01AMFP” v objednávce. V objednávce vyplňte měsíční platbu. Platnost kódu je do 31. prosince 2020.  

 

WebSupport

WebSupport - Virtuální privátní server (VPS)

Posuňte dostupnost svých služeb na maximum. Řešení je založené na moderních technologiích a je vhodné pro náročné projekty, kterým už nepostačují možnosti hostingu (e-shopy, portály nebo aplikace s velkou návštěvností). Očekávejte mnohonásobný výkon, prémiové funkce, svobodu v nastavení a rychlost, kterou uvidíte a pocítíte. 

Virtuální privátní server (VPS). Získejte 100% slevu na první měsíc s použitím kódu "S4VE551T4M”. Podmínkou je maximální hodnota služby 100 €. Platnost kódu je do 31. prosince 2020. Maximální počet použití kupónu je omezený na 100.

 

 

WebSupport

WebSupport - Virtuální datové centrum (VDC)

Zaměřte se na podnikání, o technologie se spolehlivě postaráme my. Datové cloudové centrum kombinuje otevřenou platformu OpenStack, zázemí značkového hardwaru, vysoce dostupnou infrastrukturu, zkušenosti a skvělý management. Jde o jedinečné „podnikové“ řešení na provozování výkonných virtuálních serverů.  

Virtuální datové centrum (VDC). Získejte 100% slevu na první měsíc s použitím kódu "GW9F9GDSMV”. Podmínkou je maximální hodnota služby 150 €. Platnost kódu je do 31. prosince 2020. Maximální počet použití kupónu je omezený na 50. 

 

DHL Express

DHL Express

DHL Express nabízí přepravu za 1 den po Evropě, do celého světa za 3 dny. Dopřejte zákazníkům luxusní zážitek z doručení zboží a perfektní zákaznický servis. 

I v této složité době nabídněte svým zákazníkům spolehlivou expresní přepravu po celém světě jako alternativu ke standardně nabízeným přepravcům. Kontaktujte nás a získáte akční nabídku. Garantujeme vám minimálně 50% slevu z veřejného ceníku na cenu přepravy pro vaše zákazníky. Čím víc posíláte, tím lepší ceny máte! 

Zásielkovňa

Zásilkovna

Zásilkovna zajišťuje e-shopům nízkonákladový a efektivní způsob dopravy zboží. K dnešnímu dni přepravila přes 50 milionů zásilek a spolupracuje s 28 000 e-shopy.  

Komplexní logistické řešení pro každý e-shop. Nabízíme doručení zásilek na adresu zákazníka do 30 zemí Evropy a do USA, širokou síť 4 100+ výdejních míst v Evropě a zpětnou logistiku. 

Expandeco

Expandeco

Expanzní agentura, která lokalizuje váš e-shop na novém trhu. Bude tak vypadat jako lokální a vy můžete oslovit další potenciální zákazníky v jejich rodném jazyce. 

Lokální adresa pro management reverzní logistiky. Lokální adresy v zemích EU s možností zpracování balíků přímo v zemi zákazníka. Lokální adresa = vyšší důvěryhodnost e-shopu. Úvodní konzultace a poradenství zcela zdarma. Sleva 10% během 12 měsíců ze služeb - zákaznická podpora, překlady a lokální adresa.

 

invetoro

Inventoro

Pomáháme malým a středním firmám předpovídat budoucí prodeje, efektivně řídit zásoby a automaticky navrhovat nákupní objednávky. Zvyšujeme dostupnost produktů a tím i tržby a významně snižujeme hodnotu zásob.

Chceme pomoci všem malým a středním firmám, aby mohly být efektivnější díky automatické optimalizaci zásob. Více vydělávat, šetřit zbytečné náklady a čas.

Expandeco

Expandeco

Expanzní agentura, která lokalizuje váš e-shop na novém trhu. Bude tak vypadat jako lokální a vy můžete oslovit další potenciální zákazníky v jejich rodném jazyce.

Profesionální zákaznická péče pro každý e-shop aktuálně ve 12 jazycích. Zabezpečíme pro vás komunikaci přes e-maily, telefonáty, sociální sítě atd. Důvěřuje nám více než 150 e-shopů působících v zahraničí. Úvodní konzultace a poradenství zcela zdarma. Sleva 10% během 12 měsíců ze služeb - zákaznická podpora, překlady a lokální adresa.

BizMachine

BizMachine

V BizMachine se snažíme dostat na jedno místo vše, co jste kdy chtěli vědět o vašich (potenciálních) obchodních partnerech. Pomáháme vám tak za pár vteřin inteligentně najít a oslovit zákazníky a dodavatele v ČR, SR a Německu.

Aplikace Prospector je kukátko do těchto dat, které přizpůsobíme Vašim konkrétním potřebám. 

Twisto

Twisto

Twisto Pay nabízí zákazníkům platit až poté co si zboží doma prohlédnou či vyzkouší. Vy jako e-shop získáte peníze ihned.

Během těchto těžkých časů vám nabízíme 50 % slevu na integraci. Zaplatíte pouze 2500 Kč. Vyplňte krátký dotazník a my se vám ozveme.

Lemonero

Lemonero

Lemonero nabízí krátkodobé financování pro e-shopy až do výše 300 000 Kč. Bez zbytečného papírování, bez čekání a zcela on-line.

Potřebujete nakoupit na sklad, spustit kampaň nebo pokrýt provoz během čekání na dobírky? Navštivte náš web, kde se dozvíte další informace.

DoToho!

DoToho!

Mentoringový program DoToho! je určen pro majitele nebo vedoucí pracovníky firmem, kteří mají zájem pracovat na posunutí svého podnikání a růstu své firmy.

Součástí programu jsou individuální mentoringová setkání, více než 50 workshopů a přednášek a také digitální knihovna plná inspirace a praktických zkušeností. Každá firma má po dobu dvou měsíců k dispozici zkušeného mentora a zároveň má přístup k desítkám expertů na konkrétní oblasti. Celý program je pro účastníky zdarma.

45min

45min.cz

45min.cz je vzdělávací video platforma pro každého, kdo chce získat nové digitální dovednosti. Jedná se o unikátní trojkombinaci – video kurzy (kdy čas a tempo si volí účastník sám), živé webináře (neformální, odborné a vtipné setkání s lektory) a networking ve FB skupině (účastníci a lektoři).

Výuka obsahuje reálné a praktické příklady, které řeší konkrétní problémy SMB, podnikatelů či učitelů nebo žen na mateřské dovolené.

MPO

Ministerstvo průmyslu a obchodu

Dotační program MPO, který má pomoci zaplatit nájemné podnikatelům, jimž byla odepřena možnost prodeje zboží a služeb.

MPSV

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Program Antivirus na ochranu zaměstnanosti. Úřad práce ČR kompenzuje firmám vyplacené prostředky, aby nemusely sáhnout k propouštění zaměstnanců.

MZV CR

Ministerstvo zahraničních věcí 

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR a Svazem průmyslu a dopravy ČR představují nový nástroj na podporu ekonomických aktivit v zahraničí. Ten umožní českým firmám aktivním na zahraničních trzích operativně reagovat na mimořádnou situaci a využít služeb, které jim ve vybraných teritoriích poskytnou zkušení místní experti s podporou zastupitelských úřadů ČR.