Internetowe Rewolucje

Krok 1. Wypełnij formularz i umów się na spotkanie
z doradcą

Internetowe Rewolucje

Krok 2. Stwórz z doradcą indywidualny plan działania firmy w internecie

Internetowe Rewolucje

Krok 3. Korzystaj z platformy online, zdobywaj wiedzę i rozwijaj firmę

Szczegółowy opis przebiegu udziału
w projekcie

1. Zgłoś się do projektu wypełniając krótki formularz

Kliknij na przycisk “Dołącz” w prawym górnym rogu strony.

2. Poczekaj na kontakt z doradcą

W ciągu najbliższych kilku dni telefonicznie lub mailowo skontaktuje się z Tobą doradca z programu, aby ustalić zakres konsultacji i termin spotkania.

3. Konsultacja

W czasie indywidualnego spotkania doradca przeanalizuje wspólnie z Tobą działalność Twojego przedsiębiorstwa pod kątem ekspansji zagranicznej
i przeprowadzi Cię przez listę kroków, które należy podjąć chcąc rozwinąć biznes za granicą przy wykorzystaniu internetu. Spotkanie może zostać przeprowadzone online lub tradycyjnie, w dogodnej lokalizacji dla obu stron.

4. Stwórz plan

Wynikiem konsultacji jest opracowanie przez doradcę dedykowanego planu działania, który określa konkretne działania i kroki, które powinieneś/powinnaś podjąć, aby sprawnie wprowadzić firmę na zagraniczne rynki.

5. Wsparcie doradcy

Z realizacją otrzymanego planu pomoże Ci doradca, który przez dwa kolejne miesiące czuwa nad rozwojem Twojej firmy. W tym czasie możesz kontaktować się z nim telefonicznie lub mailowo i konsultować swoje postępy w realizacji założonego celu.

6. Doskonalenie kompetencji

Po upływie dwóch miesięcy masz możliwość kontynuowania swojej nauki na platformie online, na której możesz samodzielnie rozwijać swoje kompetencje w dogodnej dla Ciebie porze i dniu.

Organizator