Internetowe Rewolucje

"Ogromna wiedza dopasowana do potrzeb mojej firmy, bardzo dobra komunikacja. Wiedza przekazana w przystępny sposób i poczucie, że doradca naprawdę chce pomóc i słucha tego, co mam do powiedzenia."

Internetowe Rewolucje

"Informacje przekazywane były zrozumiałym dla mnie językiem, mogłam o wszystko zapytać i mam pewność, że mogę dalej kontaktować się z doradcą telefoniczne lub e-mailowo."

Internetowe Rewolucje

"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doradcą Internetowych Rewolucji. Wiele mi to dało, pomogło ulepszyć stronę internetową, a tym samym zwiększyć szansę znalezienia firmy w internecie."

Karolina Maj

Karolina Maj

adres e-mail: k.maj@internetowerewolucje.pl

Bartłomiej Andrzejewski

Bartłomiej Andrzejewski

adres e-mail: b.andrzejewski@internetowerewolucje.pl

Piotr Szupiński

Piotr Szupiński

adres e-mail: p.szupinski@internetowerewolucje.pl

Anna Nowak

Anna Nowak

adres e-mail: a.nowak@internetowerewolucje.pl

Ewelina Pakosz

Ewelina Pakosz

adres e-mail: e.pakosz@internetowerewolucje.pl

Piotr  Staszak

Piotr Staszak

adres e-mail: p.staszak@internetowerewolucje.pl

Ewa Wójcik

Ewa Wójcik

adres e-mail: e.wojcik@internetowerewolucje.pl

Marek Płatek

Marek Płatek

adres e-mail: m.platek@internetowerewolucje.pl

Kamil Nadolski

Kamil Nadolski

adres e-mail: k.nadolski@internetowerewolucje.pl

Mateusz Adamiak

Mateusz Adamiak

adres e-mail: m.adamiak@internetowerewolucje.pl

Jakub Machała

Jakub Machała

adres e-mail: j.machala@internetowerewolucje.pl

Sebastian Skórski

Sebastian Skórski

adres e-mail: s.skorski@internetowerewolucje.pl

Piotr Sak

Piotr Sak

adres e-mail: p.sak@internetowerewolucje.pl

doradca

Bogusława Jarzębowska

adres e-mail: b.jarzebowska@internetowerewolucje.pl

Wioleta Magdziarz

Wioleta Magdziarz

adres e-mail: w.magdziarz@internetowerewolucje.pl

Zofia Mazurek

Zofia Mazurek

adres e-mail: z.mazurek@internetowerewolucje.pl

Damian Nowak

Damian Nowak

adres e-mail: d.nowak@internetowerewolucje.pl

Kamila Gąsior

Kamila Gąsior

adres e-mail: k.gasior@internetowerewolucje.pl

Agnieszka Kapusta

Agnieszka Kapusta

adres e-mail: a.kapusta@internetowerewolucje.pl

Jakub Pustuła

Jakub Pustuła

adres e-mail: j.pustula@internetowerewolucje.pl

doradca

Michał Karakandas

adres e-mail: m.karakandas@internetowerewolucje.pl

Organizator

Internetowe Rewolucje