mf

Narzędzie dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom, mające na celu wsparcie w wejściu na rynek globalny. Pomoże Ci zidentyfikować nowe możliwości biznesowe za granicą, a także dostarczy wiedzy niezbędnej w przygotowywaniu strategii eksportowej. Dzięki niemu uzyskasz potrzebne dane do planowania logistyki czy wyboru metod lub dostawców płatności w danym kraju. Market Finder zapewnia również repozytorium filmów wideo, e-learningów i szkoleń, aby lepiej pomóc Ci zrozumieć niektóre zagadnienia i wesprzeć w budowaniu biznesu z międzynarodowym ukierunkowaniem.

Wystarczą 3 kroki, aby rozpocząć swoją przygodę z eksportem i skalować swój biznes na cały świat.

KROK 1

Market Finder poleca potencjalne rynki

Opracuj globalny plan biznesowy, korzystając ze szczegółowych statystyk rynkowych. Jak Twoi potencjalni klienci korzystają z internetu? Jaki jest ich dochód rozporządzalny? Market Finder poleca potencjalne rynki dla Twojej firmy i udostępnia znaczącą ilość danych, których potrzebujesz do odkrycia swojego kolejnego zagranicznego rynku.

KROK 2

Przygotuj swoją firmę na globalny rozwój

Gdy już wybierzesz swój kolejny rynek zagraniczny, możesz skorzystać z narzędzi, przewodników i zasobów, które pomogą Ci zaplanować następny krok. Pomożemy Ci w obszarach takich jak lokalizacja, płatności międzynarodowe i logistyka.

KROK 3

Dotrzyj do klientów na całym świecie

W jakim języku najlepiej się reklamować? Jakich urządzeń używają Twoi klienci i jak najlepiej do nich dotrzeć? Mamy dane i statystyki, które pomogą Ci podjąć właściwe decyzje marketingowe, a także najlepsze narzędzia, które pomogą Ci zrealizować Twój plan.


Po więcej informacji odwiedź stronę Market Finder


Sprawdź inne przydatne narzędzia

graf

ORGANIZATOR