Výhody pre partnerov

Ako certifikovaný Google Partner máte prístup k nasledujúcim zdrojom, vďaka ktorým môžete rozvíjať svoj biznis, schopnosti a zručnosti a pomáhať svojim klientom uspieť na webe.

Education

Vzdelávanie

Rozvíjajte zručnosti potrebné na rast vášho biznisu. Sledujte Google Partners akadémie, či už ako livestream, alebo zo záznamov na našom YouTube kanáli, priame prenosy prednášok programu Academy on Air alebo podľa vlastného rozvrhu absolvujte kurzy v programe Academy for Ads.

Sledujte najnovšie štatistiky, trendy a prípadové štúdie z webu Think with Google a aplikácie Trendy Google.

Rewards

Rast a odmeny

Zúčastnite sa programu Game On určeného pre certifikovaných Google Partnerov. Je navrhnutý tak, aby vám pomáhal rásť a získavať nových klientov, a to vďaka štatistikám a nástrojom Googlu ako aj výzvam, za splnenie ktorých môžete vyhrať skvelé ceny pre celú agentúru a/alebo klientov.

Okrem toho sa prezentujte sa a získajte nových klientov pomocou promo ponúk Google Ads

Acceleration

Podpora

Získajte prístup k podpore služby, nájdite riešenia a kontaktné možnosti v centre pomoci služby Google Ads.

Získajte prispôsobené návrhy, vďaka ktorým môžete zvýšiť výkonnosť svojej kampane, a maximalizujte návratnosť investícií pomocou odporúčaní služby Google Ads.

Support

Akcelerácia

Podporte rast vašej agentúry pomocou programu Agency Acceleration, ktorý sa skladá zo špecializovaných kurzov online vzdelávania a biznis koučovania pre riaditeľov a manažment, ktoré vám pomôžu urýchliť rozvoj vašich zručností a váš rast (čoskoro k dispozícii).

Chcete sa aj vy stať certifikovaným Google Partnerom?

Zaregistrujte a certifikujte sa ešte dnes.

Google Partners