logo google pre neziskove organizacie

Rozšírte povedomie o poslaní svojej neziskovej organizácie, zapojte nových podporovateľov, získavajte financie viacerými spôsobmi na internete – to všetko a oveľa viac budete mať k dispozícii, keď sa zapojíte do programu Google pre neziskové organizácie.


Pozrite si naše krátke videá o programe Google pre neziskové organizácie

1. Google pre neziskové organizácie

Zistite, čo všetko môžete získať registráciou do programu Google pre neziskové organizácie.

2. Úvod do Google Ad Grants

Zistite, čo všetko program Google Ad Grants ponúka a ako ho môžete využiť pre vašu neziskovú organizáciu.

3. Ako na optimalizáciu účtov Google Ad Grants

Naučte sa nastaviť a optimalizovať kampane v účte Ad Grants alebo ako vyhodnocovať úspešnosť reklám.

4. Google Ad Grants – Podmienky a pravidlá

Naučte sa, ako jednoducho overiť, či váš účet spĺňa všetky pravidlá programu a objavte tipy na ich jednoduchšie dodržiavanie.

5. Ako efektívne propagovať neziskovú organizáciu v online prostredí

Ako by mala vyzerať komplexná online stratégie neziskové organizácie a aké sú jej ďalšie možnosti?

6. Najčastješie otázky o TechSoup a programe Google pre neziskové organizácie

Získajte odpovede na najčastejšie kladené otázky ohľadom programu Google pre neziskové organizácie.

 

Požiadajte o účet Google pre neziskové organizácie

Po overení, či vaša organizácia spĺňa požiadavky, si budete môcť aktivovať služby Googlu, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám.

ZačaŤ


Čo môžete získať registráciou do progamu Google pre neziskové organizácie?

Umožnite svojej neziskovej organizácii efektívnejšie spolupracovať pomocou inteligentných a zabezpečených firemných aplikácií, ako sú Gmail, Dokumenty, Kalendár, Disk a Google Meet, aby ste mohli venovať pozornosť tomu, na čom záleží. Získajte balík Google Workspace pre neziskové organizácie. 

Prilákajte darcov, šírte povedomie o svojej organizácii a získajte dobrovoľníkov pomocou nepeňažnej reklamy vo Vyhľadávaní Google. Požiadajte si o Google Ad Grants.

Objavte silu videopríbehov, aby ste mohli osloviť globálne publikum a vyzdvihnúť dôležitosť svojho poslania. Okrem toho môžete podporovateľom uľahčiť prispievanie prostredníctvom funkcií služby YouTube Giving (momentálne k dispozícii v USA). Zapojte podporovateľov pomocou videa v rámci programu YouTube pre neziskové organizácie.

Vyvíjajte pôsobivé vizualizácie dát s cieľom sledovať a zdieľať vplyv svojej organizácie. Okrem toho môžete ľuďom pomôcť čo najrýchlejšie nájsť najbližšie komunitné programy a zdroje pomocou platformy Google Maps Platform. Program Google pre neziskové organizácie poskytuje neziskovým organizáciám kredity Google Maps Platform.