Naše programy

Bezplatné tréningové kurzy a nástroje, které vám pomohou získat správné dovednosti pro rozvíjení vaší kariéry anebo podnikání.

STARTUPY

Přeměň svůj nápad na prosperující firmu pomocí nástrojů od Googlu pro startupy, akceleračních programů, mentoringu nebo se spoj s inspirující komunitou jiných začínajících podnikatelů.

Pro ty, kteří se nikdy nezastaví

Web, kde najdete všechno od Googlu pro startupy na jednom místě: správné nástroje, rady, programy nebo komunitu, která vás podpoří.

Google Launchpad

Globální akcelerační program, který pomáhá startupům vytvářet a rozšiřovat skvělé produkty tím, že je spojuje s nejlepšími službami společnosti Google - lidmi, sítěmi a pokročilými technologiemi.

Vytvářej budoucnost. Lepší a rychlejší.

Technický mentoring, který tě naučí, jak vytvořit a škálovat tvůj produkt pomocí Google Cloud Platform.

OSOBNÍ ROZVOJ

Získej konkurenční výhodu v dnešní vyvíjející se ekonomice a připrav se na kariéru, kterou chceš získat, s novými dovednostmi.

Získej nové dovednosti pro digitální dobu

Bezplatné kurzy na online marketing od sociálních sítí po reklamu. Rozvíjej svou kariéru nebo podnikání pomocí interaktivních kurzů, které posilují nejen tvoje znalosti, ale i tvou sebedůvěru a pomohou ti uspět.

Nauč se tvořit kampane v Google Adwords

Školící program Googlu, který můžete využívat na rozšiřování svých znalostí v oblasti reklamy. Je určený pro všechny, kteří používají reklamy Googlu, jako jsou AdWords nebo DoubleClick. Po registraci budete mít přístup k online kurzům kdykoliv a z jakékoliv oblasti.


Zdokonal se v analytice

Prostřednictvím bezplatných online kurzů v Analytics Academy se dozvíš, jak pracovat s měřícími nástroji Google a jak pomocí důmyslného shromažďovaní údajů a jejich následné analýzy podpořit rozvoj firmy.

Staň se front-end developerem nebo mobilním specialistou

Udacity nabízí školení pro start nebo rozvoj kariéry v oblasti kódování s kurzy pro začátečníky nebo středně pokročilé.

DEVELOPEŘI

Nech se inspirovat komunitou developerů ve svém okolí, najdi nástroje, které ti pomohou v rozvíjení aplikace či webu, nebo najdi online kurzy, které ti pomohou začít a rozvíjet kariéru vývojáře.

Setkej se s devepery v tvém okolí

Meetupy a nástroje pro lidi ve stejné lokalitě, kteří mají zájem o využití vývojářských platforem na rozvíjení svých produktů.

Monetizuj svoje aplikace

Reklamní platforma na propagaci a získávání příjmů z mobilních aplikací.

Vytvářej aplikace na najoblíbenějším mobilním operačním systému na světě

Nejlepší nástroje na vytváření aplikací na každém typu zařízení Android.

Přidej se k expertům

Google Developers Experts (GDE) jsou globální sítí zkušených produktových stratégů, designérů, vývojářů a marketingových profesionálů, kteři aktivně podporují vývojáře, startupy a společnosti, kteří mění svět prostřednictvím webových a mobilních aplikací.

UČITELÉ

Učitelé mohou oživit vyučování studentů virtuálním výletem na měsíc nebo pod hladinu oceánů pomocí programu Google Expeditions.

Inspiruj se od inovativních učitelů v Česku

GEG je společenství skupin lidí se zájmem o Google technologie, nezávislé na Google. Pořádají setkávání, přednášky, workshopy a další akce.

Program na obohacení výuky pro studenty i pedagogy

Ať už jde o žáky základních škol nebo PhD studenty, Google for Education podporuje učitele, studenty, vědecké pracovníky i organizace. Vytváříme programy na zabezpečení digitální připravenosti studentů i učitelů a nasměrování nástrojů a finančních prostředků společnosti Google na rozšíření vzdělávaní v informatice.

Ukažte informatiku vašim studentům zábavnou formou

Už více než 1 milión učitelů, rodičů a studentů využívá CS First. Není na to potřeba mít vystudovanou informatiku. Vzdělávací videa ukazují studentům každou aktivitu, což vám umožňuje pracovat s nimi individuálně.

Program na obohacení výuky pro studenty i pedagogy

Ať už jde o žáky základních škol nebo PhD studenty, Google for Education podporuje učitele, studenty, vědecké pracovníky i organizace. Vytváříme programy na zabezpečení digitální připravenosti studentů i učitelů a nasměrování nástrojů a finančních prostředků společnosti Google na rozšíření vzdělávaní v informatice.

Pomozte vašim studentům získat digitální dovednosti

Bezplatné kurzy na online marketing od sociálnách sítí po reklamu. Naučte své studenty digitální dovednosti pomocí interaktivních kurzů, které posílí nejen jejich znalosti, ale i sebedůvěru a pomohou jim uspět v kariéře či budoucích projektech. Na závěr mohou získat mezinárodní certifikaci od Google a IAB.

NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Odhalte nové příležitosti prostřednictvím nových technologií, najděte lepší řešení a způsoby, jak zvýšit financování a zvyšte svůj dosah například prostřednictvím programu Google.org

Máte moc změnit svět. Rádi vám pomůžeme

Když se snažíte vyřešit velké problémy, musíte mít správné nástroje na to, abyste dosáhli úspěchu. Pomocí programu Google pro neziskové organizace budete moci snáze získávat finanční prostředky, účinněji spolupracovat a podělit se o svůj příběh s širším publikem.

Informujte veřejnost o své činnosti a získejte podporovatele

Využijte nepeněžní textovou inzerci ve výsledcích Vyhledávání Google v hodnotě 10 000 $ měsíčně. Získejte nové podporovatele bez toho, abyste na to museli vynaložit prostředky, které potřebujete na důležitější věci.

Rozvíjejte se s pomocí strategického grantu a zapojení Googlerů

Přinášíme to nejlepší z Google inovativním neziskovým organizacím, které se zavázaly vytvářet lepší svět, pro nás všechny.

Rozšiřte povědomí o vašich aktivitách 

Bezplatné kurzy na online marketing od sociálních sítí po reklamu. Rozvíjejte svůj marketing pomocí interaktivních kurzů, které vám pomohou zasáhnout větší množství lidí.

KULTURNÍ INSTITUCE

Google Arts & Culture umožňuje kultuře růst tím, že pomáhá organizacím digitalizovat umělecké sbírky, zpřístupňuje je každému a oslovuje nové publikum.

Využijte technologii na vytvoření virtuální prohlídky galerie a uměleckých děl

Google Cultural Institute je neziskovou iniciativou, která prostřednictvím partnerství s kulturními institucemi přináší světové umělecké dědictví online. Vytváříme bezplatné nástroje a technologie, abychom mohli uměleckému světu pomoci ukázat jeho poklady a zpřístupnili je co nejširšímu publiku.

Ukažte se celému světu

Zdroje o tom, jak umístit vaši instituci na Google Maps, aby byla viditelná po celém světě.

Máte moc změnit svet. Rádi vám pomůžeme

Když se snažíte vyřešit velké výzvy, musíte mít správné nástroje na to, abyste dosáhli úspěchu. Pomocí programu Google pro neziskové organizace budete moci snáze získávat finanční prostředky, účinněji spolupracovat a podělit se o svůj příběh s širším publikem.

Rozšiřte povědomí o vašich aktivitách 

Bezplatné kurzy na online marketing od sociálních sítí po reklamu. Rozvíjejte svůj marketing pomocí interaktivních kurzů, které vám pomohou zasáhnout větší množství lidí.