Naše programy

Bezplatné tréningové kurzy a nástroje, ktoré pomáhajú ľuďom získať správne zručnosti pri hľadaní zamestnania, rozvíjaní kariéry alebo podnikania.


 


 

OSOBNÝ ROZVOJ

Získaj konkurenčnú výhodu v dnešnej vyvíjajúcej sa ekonomike a priprav sa na kariéru, ktorú chceš získať s novými zručnosťami.

Získaj nové zručnosti pre digitálnu dobu

Bezplatné kurzy na online marketing od sociálnych sietí po reklamu. Rozvíjaj svoju kariéru alebo podnikanie pomocou interaktívnych kurzov, ktoré posilnia nielen tvoje znalosti, ale aj tvoju sebadôveru a pomôžu ti uspieť.

Kurzy na manažovanie kampaní v Google Adwords

Školiaci program Googlu, ktorý môžete využívať na rozširovanie svojich zručností v oblasti reklamy. Je určený pre všetkých, ktorí používajú reklamy Googlu, ako sú AdWords alebo DoubleClick. Po registrácii budete mať prístup k online kurzom kedykoľvek z akéhokoľvek zariadenia.

Staň sa front-end developerom alebo mobilným špecialistom

Udacity ponúka školenie na začatie alebo rozvoj kariéry v oblasti kódovania s kurzormi pre začiatočníkov alebo stredne pokročilých.

Objav real-time dáta a pochop správanie zákazníkov

Preskúmaj, čo sa vo svete vyhľadáva. Pozri sa, ako sa pomocou dát z Googlu dajú rozprávať príbehy. Drž krok s najnovšími trendmi vo vyhľadávaní.

 

Osobny rozvoj - prehlad nastrojov a vzdelavania

STARTUPY

Premeň svoj nápad na prosperujúcu firmu pomocou akceleračných programov, mentoringu alebo sa spoj s inšpirujúcou komunitou iných začínajúcich podnikateľov.

Pre vás, ktorí nikdy neprestávate začínať

Web s užitočnými nástrojmi a radami pre startupy. Pomocou našich produktov, znalostí a programov pre komunity podporujeme ľudí, ktorí posúvajú veci vpred.

Naštartuj svoj startup

Globálny akceleračný program, ktorý pomáha startupom vytvárať a rozširovať skvelé produkty tým, že ich spája s najlepšími službami spoločnosti Google - jej ľuďmi, sieťami a pokročilými technológiami.

Vytváraj budúcnosť. Lepšie a rýchlejšie.

Technický mentoring, ktorý ťa naučí, ako vytvoriť a škálovať tvoj produkt pomocou Google Cloud Platform.

Pochop, ako ľudia na celom svete používajú internet

Získaj informácie o tom, ako internet zohráva kľúčovú úlohu v živote ľudí. Analyzuj používanie internetu a zariadení a vytvor si vlastnú analýzu.    

Startupy - prehlad nastrojov a vzdelavania

PODNIKANIE

Firmy sa môžu naučiť, ako rásť a zvyšiť svoje výnosy prostredníctvom bezplatných programov ako je Digitálna garáž, ktoré môžu byť dokončené ľubovoľným tempom, kedykoľvek a kdekoľvek.

Nauč sa ako pomocou Google Ads  zvýšiť obrat tvojej firmy

Školiaci program Googlu, ktorý môžeš využívať na rozširovanie svojich zručností v oblasti reklamy. Je určený pre všetkých, ktorí používajú reklamy Googlu, ako sú AdWords alebo DoubleClick. Po registrácii budeš mať prístup k online kurzom kedykoľvek z akéhokoľvek zariadenia.

Nauč sa používať Analytics prostredníctvom bezplatných online kurzov

V Analytics Academy sa dozvieš, ako pracovať s meracími nástrojmi Google a ako pomocou dômyselného zhromažďovania údajov a ich následnej analýzy podporiť rozvoj svojej firmy.

Prilákaj nových zákazníkov pomocou bezplatného záznamu na Googli

Záznam sa zobrazí, keď ľudia vo Vyhľadávaní Google alebo v Mapách Google vyhľadajú tvoju firmu alebo jej podobné.

Sprístupnenie produktov ľuďom z celého sveta

Localisation Essentials je bezplatný kurz na Udacity, ktorý ťa prevedie jazykovými, kultúrnymi a technickými aspektmi spustenia produktu na celom svete. Či už si vývojár, vlastník produktu, odborník na lokalizáciu alebo prekladateľ, práve tu sa naučíš základy lokalizácie - priamo od odborníkov z Google.

Podnikanie - prehlad nastrojov a vzdelavania

DEVELOPERI

Udacity v spolupráci s Googlom ponúka kurzy začiatočníkov a stredne pokročilých, ktoré ti pomôžu začať a rozvíjať kariéru vývojára v mobilných zariadeniach.

Stretni sa s devepermi v tvojom okolí

Meetupy a nástroje pre ľudí v rovnakej lokalite, ktorí majú záujem o využitie vývojárskych platforiem na rozvíjanie svojich produktov.

Monetizuj svoje aplikácie

Reklamná platforma na propagáciu a získavanie príjmov z mobilných aplikácií.

Vytváraj aplikácie na najobľubenejšom mobilnom operačnom systéme na svete

Najlepšie nástroje na vytváranie aplikácií na každom type zariadenia Android.

Pridaj sa k expertom

Google Developers Experts (GDE) sú globálnou sieťou skúsených produktových stratégov, dizajnérov, vývojárov a marketingových profesionálov, ktorí aktívne podporujú vývojárov, startupy a spoločnosti, ktoré menia svet prostredníctvom webových a mobilných aplikácií.

Developeri - prehlad nastrojov a vzdelavania

UČITELIA

Učitelia môžu oživiť vyučovanie študentov virtuálnym výletom na mesiac alebo pod hladinu oceánom pomocou programu Google Expeditions.

Pomôžte vašim študentom získať digitálne zručnosti

Bezplatné kurzy na online marketing od sociálnych sietí po reklamu. Naučte svojich študentov digitálne zručnosti pomocou interaktívnych kurzov, ktoré posilnia nielen ich znalosti, ale aj sebadôveru a pomôžu im uspieť v kariére či budúcich projektoch. Na záver môžu získať medzinárodnú certifikáciu od Google a IAB.

Ukážte zábavnou formou informatiku vašim študentom

Už vyše 1 milión učiteľov, rodičov a študentov využíva CS First. Nie je na to potrebné mať vyštudovanú informatiku. Vzdelávacie videá ukazujú študentom každú aktivitu, čo vám umožňuje pracovať s nimi individuálne.

Získajte ocenenie za zručnosti, ktoré ste získali

Certifikácie Google for Education sú pre pedagógov, ktorí získali znalosti v nástrojoch Googli alebo majú chuť získať oprávnenie na trénovanie a rozširovanie tohto vzdelávania medzi ostatnými. 

Program na obohatenie výučby pre študentov aj pedagógov

Či už je to žiakov základných škôl alebo PhD študentov, Google for Education podporuje učiteľov, študentov, vedeckých pracovníkov aj organizácie. Vytvárame programy na zabezpečenie digitálnej pripravenosti študentov aj učiteľov a nasmerovanie nástrojov a finančných prostriedkov spoločnosti Google na rozšírenie vzdelávania v informatike.

Ucitelia - prehlad nastrojov a vzdelavania

Neziskové organizácie

Odhaľte nové príležitosti prostredníctvom nových technológií, nájdite lepšie riešenia a spôsoby, ako zvýšiť financovanie a zvýšťe svoj dosah napríklad prostredníctvom programu Google.org

Máte moc zmeniť svet. Radi vám pomôžeme

Keď sa snažíte vyriešiť veľké problémy, musíte mať správne nástroje na to, aby ste dosiahli úspech. Pomocou programu Google pre neziskové organizácie budete môcť ľahšie získavať finančné prostriedky, účinnejšie spolupracovať a podeliť sa o svoj príbeh so širším publikom.

Rozšírte povedomie o vašich aktivitách 

Bezplatné kurzy na online marketing od sociálnych sietí po reklamu. Rozvíjajte svoj marketing pomocou interaktívnych kurzov, ktoré vám pomôžu zasiahnuť množstvo ľudí.

Informujte verejnosť o svojej činnosti a získajte podporovateľov

Využite nepeňažnú textovú inzerciu vo výsledkoch Vyhľadávania Google v hodnote 10 000 $ mesačne. Získajte nových podporovateľov bez toho, aby ste na to museli vynaložiť prostriedky, ktoré potrebujete na dôležitejšie veci.

Rozvíjajte sa s pomocou strategického grantu a zapojenia Googlerov

Prinášame to najlepšie z Googlu inovatívnym neziskovým organizáciám, ktoré sa zaviazali vytvárať lepší svet, pre nás všetkých.

Neziskovky - prehlad nastrojov a vzdelavania Google

Kultúrne inštitúcie

Google Arts & Culture umožňuje kultúre rásť tým, že pomáha organizáciám digitalizovať umelecké zbierky, sprístupňuje ich každému a oslovuje nové publikum.

Využite technológiu na vytvorenie virtuálnej prehliadky galérie a umeleckých diel

Google Cultural Institute je neziskovou iniciatívou, ktorá prostredníctvom patrnerstiev s kultúrnymi inštitúciami prináša svetové umelecké dedičstvo online. Vytvárame bezplatné nástroje a technológie, aby sme mohli umeleckému svetu pomôcť ukázať jeho poklady a sprístupnili ich čo najširšiemu publiku.

Ukážte sa celému svetu

Zdroje o tom, ako umiestniť vašu inštitúciu na Google Maps, aby bola viditeľná na celom svete.

Máte moc zmeniť svet. Radi vám pomôžeme

Keď sa snažíte vyriešiť veľké problémy, musíte mať správne nástroje na to, aby ste dosiahli úspech. Pomocou programu Google pre neziskové organizácie budete môcť ľahšie získavať finančné prostriedky, účinnejšie spolupracovať a podeliť sa o svoj príbeh so širším publikom.

Rozšírte povedomie o vašich aktivitách 

Bezplatné kurzy na online marketing od sociálnych sietí po reklamu. Rozvíjajte svoj marketing pomocou interaktívnych kurzov, ktoré vám pomôžu zasiahnuť množstvo ľudí.

Kultúrne inštitúcie - prehlad nastrojov a vzdelavania Google

YouTube tvorcovia

Nové spôsoby a nápady na vytvorenie dynamickejšieho videoobsahu, rozšírenie publika a premenu kreativity na kariéru prostredníctvom YouTube Creators Academy.

Rozvíjaj svoj kanál na YouTube

Uč sa YouTube 24/7. Rozširuj svoj kanál s lekciami a kurzami vyberanými práve pre teba. Študuj s ostatnými a preskúmajte knižnicu originálneho obsahu od vzdelávacích guru YouTube.

Sleduj novinky

YouTube kanál, na ktorom sú denne nové trendy a zaujímavosti z celého sveta.

Buď tam, kde sa všetci pozerajú

Zoznám sa so základmi služby YouTube a posilni prítomnosť svojej značky online. Pomocou reklám TrueView oslovíš potenciálnych zákazníkov, ktorí sledujú alebo vyhľadávajú videá v službe YouTube.

Objav komunitu

YouTube Space spája tých najkreatívnejších ľudí na YouTube, aby sa navzájom učili a tvorili. Priestory sa nachádzajú po celom svete a ponúkajú podujatia, workshopy a najnovšie prostriedky na produkciu zdroje, ktoré ti pomôžu zrealizovať tie najväčšie nápady.

YouTube tvorcovia - prehlad nastrojov a vzdelavania Google