Spoznajte našich Grow with Google Student Ambassadors na rok 2020:

Martina- Foto

Martina Janičková

Univerzita sv. Cyrila a Metoda, Trnava
Fakulta masmediálnej komunikácie

Je študentkou Fakulty masmediálnej komunikácie na univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave a popri štúdiu pracuje ako junior SEO specialist v digitálnej agentúre Glidy. Má rada náročné výzvy, pretože práca pod tlakom ju motivuje k lepším výsledkom. Rýchlo sa učí nové veci a má dobrú pamäť. Fascinuje ju vesmír a medicína.

Richard - Foto

Richard Veselényi

       Ekonomická Univerzita, Bratislava
     Obchodná fakulta

Pracuje tiež ako Student Brand Manager pre Red Bull. Jeho práca, "dávať ľuďom krídla" je aj jeho najväčšie hobby. Študoval pol roka v Španielsku na univerzite v Barcelone. Miluje hudbu a kultúru okolo nej a nemá rád koriander.

Lucia - Foto

Lucia Hasprová

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Filozofická fakulta

Študeje odbor Marketingová komunikácia a reklama. So spolužiakmi založila študentskú marketingovú agentúru wasper.sk. Špecializuje sa na copywriting, vytváranie contentu a správu sociálnych sietí. Vo voľnom čase šije tašky pod svojou značkou eLeco_handmade. Už niekoľko rokov sa zúčastňuje Campu mladých podnikateľov, ktorý jej pomáha v osobnom raste. Je kreatívna baba s vášňou pre digitálny marketing.

Maxo- Foto

Maximilián Marton

Francúzske bilinguálne gymnázium M.R.Štefánika, Košice

Je študentom francúzskeho bilingválneho gymnázia v Košiciach.  Už tretí rok je dobrovoľníkom v neziskovej organizácii ÚNSS. Momentálne pracuje na úspešnom získaní bronzovej medajle v DofE. Vo voľnom čase sa venuje športom, hre na klavíri a učeniu nových vecí. Letné prázdniny bude tráviť na stáži vo vedeckej inštitúcií SAV.

Adam

Adam Spodniak

Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec

Je to ambiciózny gymnazista, ktorý sa intenzívne pripravuje na vysokoškolské štúdium. Venuje sa organizovaniu rôznych akcií, fotografovaniu a točeniu filmov ale i iných videí. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí stáž v TV JOJ.

Milan - Foto

Milan Novotný

              -ex Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen

Svoju prvú stránku spravil pred 10 rokmi. Vtedy zistil, že digitál ho bude živiť a bude sa mu venovať. Okrem toho na škole reselloval supreme a vymeškával školu, aby mohol chodiť stážovať do marketingových agentúr.

Marwan - Foto

Marwan Said

Prešovská univerzita, Prešov, Fakulta Manažmentu

Študuje na Fakulte Manažmentu v Prešove a zároveň pracuje ako procesný inžinier pre spoločnosť AT&T. Má rád cestovanie a spoznávanie nových kultúr.