Poznejte našich #IamRemarkable Trainers na rok 2020

Martina Blahova

Martina Bláhová

Víc než 7 let pomáhá startupům realizovat podnikatelské projekty, které zlepšují svět a společnost. Má zkušenosti s vedením globálních komunitních programů pro Google. Pomáhala zakládat brněnský Impact Hub a měla na starosti B2B aktivity pro Impact Hub v Praze.

Filip Goszler

Filip Goszler

Vystudovaný lingvista, projektový manažer EU vzdělávacích projektů. Posledních 6 let se věnuje naplno komunitám a vzdělávání. Vede technologickou komunitu GUG.cz, která ročně pořádá stovky bezplatných školení a workshopů napříč celou republikou. Řídí ostravský coworking Impact Hub a 10 let využívá a školí G Suite. Organizuje Startup Weekend Ostrava a školí #IamRemarkable.

Věrka Koukalová

Věrka Koukalová 

Sémiotička a literární teoretička, která se už přes 10 let věnuje marketingu, budování komunit a happiness managementu. V současnosti školí, přednáší a konzultuje s firmami i jednotlivci. V Čechách se pod záštitou GUG.cz věnuje komunitě Women Will a Women Techmakers a je certifikovanou trenérkou pro #IamRemarkable a Leadership

Gabriela Lesňáková

Gabriela Lesňáková

Gabriela je HR konzultantka, trenérka, kariérní koučka a nadšenkyně do vzdělávání a rozvoje druhých. V oblasti HR se pohybuje více jak 10 let.

Jarek Mikeš

Jarek Mikeš

Jarek se specializuje na ICT, start-up facility a digitální marketing. Aktuálně působí jako CEO v fintech start-upu Digital Payments CZ s.r.o. Má více jak 15 letou zkušenost z prostředí web developmentu, kdy sám řadu let působil jako vývojář, později se specializoval na SEO a další kanály digitálního marketingu. V roce 2008 založil IT agenturu, která nyní provozuje stovky projektů.

Soňa Petruželová

Soňa Petruželová

Trénerka pre dvoch malých špuntov a aktuálne pre oblasť Online Security & Safety. Venuje sa školeniam pre študentov a maminky, ktoré majú chuť ale nie odvahu začať s digitálom. V minulosti riaditeľka Performance oddelenia H1.cz

Monika Ptáčníková

Monika Ptáčníková

Monika je spoluzakladatelkou organizace Czechitas, která boří mýty a stereotypy ve světě IT. Mimo obchodní rozvoj organizace se přes 6 let věnuje propojováním a rozvojem talentů na trhu práce. Aktuálně, vedle mateřské dovolené, nejvíce působí jako kariérová lektorka a poradkyně i v rámci týmu Career Designer.

Martina Wallcon

Martina Wallcon

Vystudovala Informační vědu a knihovnictví na FF UK. Dlouhá léta pracovala v IBM na pozici Senior Market Analyst / Team Lead, nyní je členem týmu Inovací ve společnosti Tipsport. Spoluzakladatelka Pyjamof. Nadšená komunikátorka, inovátorka, dobrovolnice, běžkyně na dlouhých tratích a canicrossařka (běh se psem). Vyrostla z nesebevědomé dívky v sebevědomou ženu a ráda vám představí program #IamRemarkable.