Spoznajte našich

#IamRemarkable Trainers

na rok 2022:

Jakub Horváth

Jakub Horváth

Jakub vyučuje predmety v rámci špecializácie digitálny marketing na Fakulte manažmentu, ekonomiky a obchodu Prešovskej univerzity v Prešove. Pôsobí tiež ako freelance copywriter, social media a PR konzultant. Poskytuje poradenstvo ako špecialista na online marketingovú stratégiu pre začínajúcich podnikateľov.

Alexandra Kello

Alexandra Kello

Alexandra je nadšenkyňa pre rozoj ľudí. Pracuje ako lektorka,mentorka, facilitátorka. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia, vedenie ľudí a facilitícia skupín. Je veľkou fanúšičkou myšlienkových máp a využívania kreatívnych techník v pracovnom aj osobnom živote. V rozvoji sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.

Alexandra Guttmann

Alexandra Guttmann

Alex je žena v IT. A kedže vie, že ženy v IT to nemajú najľahšie, robí všetko, aby im to spríjemnila, namotivovala ich, a podporila sa vydať cestou, ktorá je blízka ich srdcu. S 20 rokmi skúseností v produktovom a projektovom riadení rozvíja témy ako Design thinking, agilného prístupu k projektom, digitálneho občianstva, a moderného leadershipu.

Lenka Hlinková

Lenka Hlinková

Lenka Hlinková motivuje najmä dievčatá a ženy k práci s technológiami. Je autorkou prvej slovenskej motivačno-náučnej knihy Ženský algoritmus, v ktorej vyvracia predsudok, že ženy a technológie k sebe nepatria. Po 12 rokov práce v IT na Slovensku a v Anglicku založila spoločnosť Algoritmus, o rok neskôr občianske združenie pomenované po knihe, v ktorých spolu s tímom pomáhajú najmä ženám získať svoje miesto v oblasti informačných technológií a v manažmente. Štvrtý rok pravidelne prednáša ako Google Certified Trainer a pôsobí ako Diversity & Inclusion Consultant vo firmách a DEI Expert na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny.

Ján Laurenčík

Ján Laurenčík

Ján pôsobí v oblasti online marketingu 15 rokov. Pracuje ako Senior konzultant v Basta digital. Posledné 3 roky sa špeciálne venuje lokálnemu marketingu. Ján je otcom piatich detí.

Róbert Lelkes

Róbert Lelkes

Róbert už 4. rok spoločne s nami vzdeláva ako Google Certified Trainer. Venuje sa eCommerce a škálovaniu biznisov v online prostredí, za čo získal aj množstvo ocenení. Spolupracuje so spoločnosťami naprieč svetom a v rôznych fázach rastu, od začínajúcich až po obraty v desiatkach miliónov.

Zuzana Vojtasova

Zuzana Vojtášová

Zuzana je skúsená lektorka, konzultantka a profesionálna koučka. Je Google Certified Trainer pre Leadership a Design Thinking. Skúsenosti z business prostredia, verejnej správy i neziskového sektora jej umožňujú jedinečným spôsobom sprevádzať jednotlivcov, lídrov a tímy. Inšpiruje k napĺňaniu vízií a efektívnemu dosahovaniu cieľov. Pomáha objavovať potenciál, rozvíjať talenty, vnútornú motiváciu a soft-skills zručnosti - v osobnostnom rozvoji, aj v leadershipe.

Zuzana Zamborska

Zuzana Zamborská

Posledných 8 rokov Zuzana expandovala rôzne firmy do zahraničia, pričom pôsobila na viac ako 10 zahraničných trhoch. Pod palcom mala celú stratégiu vrátane sales, marketingu, back-office či HR. Práve na základe týchto skúseností si uvedomila, aké sú témy inklúzie & diverzity podstatné pre firmy. Preto po návrate zo zahraničia spoluzaložila BE-ID human, kde pomáhajú firmám témy inklúzie a diverzity uchopiť komplexne a strategicky formou DE&I auditu či workshopov. Zároveň je tiež spoluzakladateľkou Lumus investment clubu, v rámci ktorého učia ženy angel investovaniu.