Spoznajte našich

#IamRemarkable Trainers

na rok 2020:

Kamil Aujesky - Foto

Kamil Aujesky

Marketingu sa venuje takmer 10 rokov, založil agentúru samsiDigital, spoluvlastní web developerské štúdio Studio TEM a okrem toho sa venuje tvorbe obsahu na YouTube.

Lenka Hlinková

Lenka Hlinková

Motivátorka žien do IT, autorka knihy Ženský algoritmus a spoluzakladateľka akadémie zručností budúcnosti Selfactory. Národná líderka iniciatívy LEAN IN na podporu žien v ceste za svojimi ambíciami. 

Jakub Horváth

Jakub Horváth

Copywriter, #IamRemarkable Trainer, organizátor M&M Academy, ktorý vyučuje predmety v špecializácii Digitálny marketing na Fakulte Manažmentu v Prešove.

ALexandra Kello

Alexandra Kello

Trénerka a lektorka pre oblasť kreatívneho myslenia, rozvoja tímov a soft skills. Založila značku kreativnemyslenie.sk a je propagátorkou prepájania kreatívneho a kritického myslenia. 

David Kováč

Dávid Kováč

Zakladateľ spoločnosti Adante Systems, Google Cloud partner company, ktorá už 6 rokov pomáha firmám a školám s prechodom na G Suite. Taktiež vedie lokálne Google dev a biznis komunity v Košiciach. Spolupracuje s Google na rôznych projektoch, napr. spustenie MHD na Google Mapách

Róbert Lelkes

Róbert Lelkes

Performance marketér, ktorý pomáha klientom rásť a rád sa pohrá s číslami. Pomôže Vám nie len s Google Ads ale s čimkoľvek bude vedieť (a čo zatiaľ nevie sa rád naučí).

Matúš Lovás

Matúš Lovás

Začínal ako PPC špecialista a aktuálne vedie online marketingovú agentúru Visibility. Na veci sa snaží pozerať strategicky a objektívne a vymýšľa čo najefektívnejšie riešenia, ktoré pomáhajú dosahovať želané výsledky. Je puntičkár a snaží sa aby bolo vždy všetko perfektné.

Júlia Micháleková

Júlia Micháleková

V praxi sa pohybuje od roku 2009. Začínala s manažovaním SEO projektov, neskôr viedla online agentúru VISIBILITY. Teraz sa naplno venuje DASE s.r.o., v ktorej pôsobí ako CEO. Za svoje poslanie považuje odovzdávanie jej know-how, vzdelávanie a starostlivosť o šťastie a rozvoj zamestnancov.

Ivan Valach

Ivan Valach

Ivan po dlhoročných skúsenostiach s rozvojom osobnej i tímovej efektivity, budovaním značky zamestnávateľa a zastrešovaním marketingu v súčasnosti rozvíja komunikačnú stratégiu a jej dopad na chod firmy, Jeho poslaním je prepojiť porozumenie a empatiu z psychológie a leadershipu s mechanizmami a pravidlami v marketingu a obchode.

Jaroslav Vojtechovský

Jaroslav Vojtechovský 

Pedagóg a vedec na Univerzite Komenského, zakladateľ Digital Marketing Clubu a Inštitútu neuro-managementu. Certifkovaný life-kouč a tréner pre osobnostný rozvoj a mindfulness.

Martin Volek

Martin Volek

Martin pomáha lokálnym a zahraničným firmám rásť na internete. Pracoval pre klientov ako napr. Slovenské národné divadlo, Landrover, BMW, Rolls Royce, Deloitte, Yeme.. Vedie Google Premier Partners digitálnu agentúru Volis International. Už piaty rok pracuje ako Google certifikovaný tréner a v roku 2019 sa stal trénerom roka - za posledné roky vyškolil vyše 7000 študentov a marketérov v Európe.