Internetowe Rewolucje dla firm

Internet to też Twój biznes

"W prosty i przystępny sposób, krok po kroku, przeszliśmy z konsultantem Internetowych Rewolucji przez moją stronę internetową. Otrzymałam drogocenne wskazówki. Przede wszystkim cenię sobie indywidualne podejście i spersonalizowaną pomoc."

Wioletta Dmowska

 

"Chciałabym pozyskać większą liczbę klientów, zostać zauważoną w internecie, jak również przekazać więcej informacji na temat mojego biznesu klientom. Otrzymałam konkretną, fachową pomoc, dobre wskazówki i wiedzę na temat najnowszych trendów."

Anna Appelbaum

Co zyskujesz dołączając do programu?

  • Wsparcie jednego z 30 dedykowanych doradców zlokalizowanych w całej Polsce, który pomoże przeanalizować potrzeby i dotychczasowe działania w internecie lub przy wykorzystaniu narzędzi internetowych.
 
  • Wspólnie zdefiniowany indywidualny plan działania w internecie, wraz z terminami realizacji i osobami odpowiedzialnymi za poszczególne zadania.
 
  • Możliwość wspólnego kształtowania współpracy z doradcą przez okres do 3 miesięcy - może być ona prowadzona w formie dwóch osobistych spotkań lub przez kontakt telefoniczny czy mailowy.
  
Pomagamy Ci odnieść sukces

czy mogę wziąć udział?

Przedsiębiorca przy laptopie

Zapraszamy Cię do udziału - niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania w wykorzystaniu narzędzi internetowych i tego, czy skupiasz się na podnoszeniu zadowolenia klientów ze swoich produktów, pozyskiwaniu nowych użytkowników do swojej usługi czy zdobywaniu nowych rynków.

Z naszego wsparcia możesz także skorzystać, jeśli dopiero masz pomysł na biznes, ale już teraz chcesz wspólnie z nami zastanowić się nad rozwiązaniami, które pomogą Ci odnieść sukces.

 

ile to kosztuje?

Program jest bezpłatny - zależy nam na zaangażowaniu Cię we współpracę z doradcą i uzyskaniu informacji zwrotnej - oceny programu - żebyśmy mogli go udoskonalać w przyszłości.

"Już wcześniej korzystałam z narzędzi Google, natomiast podczas spotkania konsultantka Internetowych Rewolucji pokazała mi kilka nowych rzeczy, które pomogą mi we współpracy z firmą partnerską. Bardzo fajna forma, wszystko zostało świetnie wyjaśnione, dostałam odpowiedź na każde moje pytanie."

Sylwia Pietrasik

organizator programu

Internetowe Rewolucje

partner programu

ZPP