Internetowe Rewolucje dla firm

Projekt Internetowe Rewolucje jest realizowany przez zespół specjalnie wybranych doradców. Ich zadaniem jest wspieranie polskich przedsiębiorstw w tym, jak skuteczniej korzystać z internetu i narzędzi marketingu online. Analizują wcześniejsze działania podejmowane przez firmy w Internecie, rekomendują i pomagają wprowadzić nowe strategie dopasowane do indywidualnych potrzeb firm.

Doradcy Internetowych Rewolucji nie tylko posiadają wiedzę teoretyczną w zakresie narzędzi marketingu w sieci, ale sami są aktywnymi przedsiębiorcami, konsultantami lub szkoleniowcami. Wszystkie wskazówki i informacje przekazują w sposób prosty i zrozumiały. Chętnie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i pasją do marketingu online, wskazując optymalną drogę rozwoju i oferując wsparcie przez cały okres trwania projektu.

województwo lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Karolina Maj

Karolina Maj

adres e-mail: k.maj@internetowerewolucje.pl

Bartłomiej Andrzejewski

Bartłomiej Andrzejewski

adres e-mail: b.andrzejewski@internetowerewolucje.pl

Piotr Szupiński

Piotr Szupiński

adres e-mail: p.szupinski@internetowerewolucje.pl

Anna Nowak

Anna Nowak

adres e-mail: a.nowak@internetowerewolucje.pl

województwo opolskie, śląskie

Ewelina Pakosz

Ewelina Pakosz

adres e-mail: e.pakosz@internetowerewolucje.pl

Kamil Hatko

Kamil Hatko

adres e-mail: k.hatko@internetowerewolucje.pl

Ewa Wójcik

Ewa Wójcik

adres e-mail: e.wojcik@internetowerewolucje.pl

Marek Płatek

Marek Płatek

adres e-mail: m.platek@internetowerewolucje.pl

Piotr Staszak

Piotr Staszak

adres e-mail: p.staszak@internetowerewolucje.pl

Województwo lubelskie, mazowieckie, podlaskie

Kamil Nadolski

Kamil Nadolski

adres e-mail: k.nadolski@internetowerewolucje.pl

Mateusz Adamiak

Mateusz Adamiak

adres e-mail: m.adamiak@internetowerewolucje.pl

Jakub Machała

Jakub Machała

adres e-mail: j.machala@internetowerewolucje.pl

Sebastian Skórski

Sebastian Skórski

adres e-mail: s.skorski@internetowerewolucje.pl

Piotr Sak

Piotr Sak

adres e-mail: p.sak@internetowerewolucje.pl

Województwo dolnośląskie, łódzkie

Marek Jakubicki

Marek Jakubicki

adres e-mail: m.jakubicki@internetowerewolucje.pl

Bogusia Jarzębowska

Bogusława Jarzębowska

adres e-mail: b.jarzebowska@internetowerewolucje.pl

Michał Karakandas

Michał Karakandas

adres e-mail: m.karakandas@internetowerewolucje.pl

województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Małgorzata Manelska

Małgorzata Manelska

adres e-mail: m.manelska@internetowerewolucje.pl

Izabela Gałązka

Izabela Gałązka

adres e-mail: i.galazka@internetowerewolucje.pl

Wioleta Magdziarz

Wioleta Magdziarz

adres e-mail: w.magdziarz@internetowerewolucje.pl

Zofia Mazurek

Zofia Mazurek

adres e-mail: z.mazurek@internetowerewolucje.pl

województwo małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Damian Nowak

Damian Nowak

adres e-mail: d.nowak@internetowerewolucje.pl

Kamila Gąsior

Kamila Gąsior

adres e-mail: k.gasior@internetowerewolucje.pl

Agnieszka Kapusta

Agnieszka Kapusta

adres e-mail: a.kapusta@internetowerewolucje.pl

Jakub Pustuła

Jakub Pustuła

adres e-mail: j.pustula@internetowerewolucje.pl

Patryk Sarka

Patryk Sarka

adres e-mail: p.sarka@internetowerewolucje.pl