Rejestracja

Administratorem Twoich danych osobowych, dobrowolnie wprowadzonych do poniższego formularza będzie Google Poland Sp. z o.o. (z siedzibą pod adresem Warsaw Financial Center, Emilii Plater 53, Warszawa).

Twoje dane będą wykorzystywane w celach związanych z Twoim uczestnictwem w Internetowych Rewolucjach, w tym do do udziału w badaniach ankietowych dot. satysfakcji z udziału w inicjatywie i planów na przyszłość. Twoje dane mogą być również przekazywane do spółek grupy Google (tj. kontrolowanych przez Google Inc.) oraz podmiotów, które przetwarzają je na potrzeby Google zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności Google.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych oraz ich poprawiania. Aby uzyskać dostęp do ich treści lub je poprawić, należy skontaktować się z Google Poland Sp. z o.o.

Zebrane w formularzu informacje na temat firmy, jej działalności, planów, prowadzonych działań marketingowych będą wykorzystywane tylko i wyłącznie dla celów odpowiedniego przygotowania się doradcy do rozmowy i spotkania w ramach Internetowych Rewolucji.

Klikając przycisk "Dalej" wyrażasz zgodę na powyższe warunki.

1
E-mail

Wymagane pola zostały oznaczone gwiazdką
2 Podstawowe informacje
3 Potwierdzenie